Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o zaparcia miałam w pierwszej ciąży, współczuję serdecznie.
Dzisiaj mnie mdlilo cały dzień i piłam garaca wodę z imbirem. Muszę się zabrać za naukę. Jutro ważny dzień. Obrona mgr i wizyta u gina :D muszę się zdrzemnac bo odpadam.

Odnośnik do komentarza

Ja niestety też od dzisiaj odczuwam już duże mdłości :( dziś w pracy prawej zwymiotowalam. Albo cały czas głód albo mdłości... Oj chyba się zaczyna :( w sobotę mam pierwszą wizytę u gins to będzie równo 7 tydzień, mam nadzieję że będzie wsztstko dobrze i łatwiej będzie przetrwać widząc na ekranie ma mała fasolke :)

16ud43r8z4z8l0ej.png

Odnośnik do komentarza

Czekam jako ostatnia na wizytę. Jak się uda to mnie przyjmnie. Powiedział że przychodnia czynna do 20 więc jak do 19.40 wszystkie pacjentki przyjmnie to i mnie też. A jak nie to w środę na wizytę prywatna mnie zaprosił. Ale narazie czekam.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magalena3
Czekam jako ostatnia na wizytę. Jak się uda to mnie przyjmnie. Powiedział że przychodnia czynna do 20 więc jak do 19.40 wszystkie pacjentki przyjmnie to i mnie też. A jak nie to w środę na wizytę prywatna mnie zaprosił. Ale narazie czekam.

i jak posuwa się kolejka?

Odnośnik do komentarza

No i zrezygnowałam z czekania bo z 6 osób zrobiło się 10. Więc napewno by mnie nie przyjął. W środę pójdę prywatnie a wizytę u niego mam na 19 sierpnia więc akurat będzie po miesiącu. Tak przeważnie chodziłam co 3-4 tygodnie.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
Gość Donatka

A ja dziś po pracy jestem tak zmęczona że padam na pysk. Od dziś przyszła do pracy dziewczyna która ma być za mnie na zastępstwo i mam jej pokazać wszystko co i jak. Już mam dość, tyle tego że masakra.
Aha i dziś mnie cały dzień mdli. Najpierw myślałam że to z głodu, ale jak próbuje coś zjeść to jest jeszcze gorzej. Chyba idę zaraz spać.

Odnośnik do komentarza

donatka ja dzisiaj też jestem padnięty. Tak nie lubię jeździć autem wte i we wte. Jakoś mnie to meczy. Stanie w korkach itp. Samo to że 7km do najbliższego sklepu.

ewelinka zgadza się. Szkoda że tak dużo ich było ale najwidoczniej tak miało być. A co do bliźniaków to i ja tam mam ale z racji tej dużej bety nadchodzą mnie takie myśli. No i córka ciągle mówi że będzie braciszek i siostrzyczka. No i tak mi się też śniło że tak mówiła. A dziewczyny na staraczkach mi tak podrzucił że jak duża beta to bliźniaki. I tak mi siedzi to w głowie.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
Gość Donatka

eewelinka mówiłam bo zdaję sobie sprawę że w każdej chwili mogę wylądować w szpitalu. A zajmuje się rozliczeniami w firmie, sprawami logistycznymi, magazynowymi. I to właśnie z tymi sprawami logistycznymi i magazynowymi jest najgorzej żeby ktoś to ogarniał

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich. Chyba już też mogę się zaliczyć do marcówek. :) Dzisiaj wyszedł test pozytywny ;) mam już synka i co ciekawe również miał termin na marzec :) tyle,że 2016 roku. Ale mam pewne obawy. Jako,że nie spodziewałam się tej ciazy , aż do wczoraj wybielałam zęby nakladkowo.. czy to może zaszkodzić tak młodej ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam się i ja z terminem na 18 marca ! Beta rośnie choć jeszcze malutka :-)
Olcik możesz być spokojna ja też ostatnio wybielilam zęby nakladkowo i jako że stsramy się od jakiegoś czasu to pytałam dentyste i mówi że to nie zaszkodzi chyba że polykasz duże ilości żelu. Ja nic nie polykalam.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Mam już córeczkę która w sierpniu skończy roczek. Jako że staraliśmy się o nią dwa lata to o drugiego dzidziusia też chcieliśmy wcześniej zacząć starania i tak od początku roku dzialalismy. Więc teraz 6 miesięcy staran. Wizytę mam 24 lipca Więc liczę że już coś będzie widać na usg. A wątek marcowek czytam od początku więc jestem na bieżąco :D Gratuluję Wam kochane dwóch kresek i liczę że wszystkie dotrwamy do marca i pewnie jeszcze nas tu przybędzie niebawem :-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

olcik i mnie zawsze mówiono że dopóki łożysko się nie wytworzył to jest bezpiecznie. A tworzy się po pozytywnym teście mniej więcej. Więc wszystko co pilas, jadła albo robiłaś przed pozytywnym testem nie szkodzi ciąży.

pena misku jak dobrze że już dolaczylas. Nie przypuszczałam nawet ze będę na forum z któraś z dziewczyn że staraczek. Witamy Cię :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry. Ja już od 5.40 na nogach. Auto od tygodnia w naprawie i musiałam cisnąć się komunikacją do pracy . Czuje się taka wzdeta... I ciągle mnie boli podbrzusze. Mam nadzieję,że to jedynie objaw rozciągającej się macicy. :) Jak długo planujecie pracować? Ja nie chcę zbyt długo czekać ze zwolnieniem. Moja praca jest niewdzięczna i nikt mi nie podziękuję za to,że ze złym samopoczuciem przychodzę do pracy więc mam zamiar to wykorzystać :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...