Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Patelii super ze wszystko ok:) Katia ja chyba nie wierze w takie rzeczy ale moja mama tak zawsze panikuje nie rusz, nie patrz, nie dotykaj brzucha jak cos pokazujesz hahaha nie mam pojecia skad jej sie to bierze:) Dziewczyny bylam dzis na krwi do testow pappa w poniedzialek prenatalne i bedzie wynik jestem dobrej mysli bo musi byc dobrze choc dzis mialam wyjatkowo pechowy dzien najpierw padl mi akumulator w aucie potem sie urwal pasek z torebki a na koniec strzelila torba z zakupami dobrze ze wzielam wszystko na luz juz sie tak dawno nie usmialam jak dzisiaj

Odnośnik do komentarza

Nana30 każdy liczy inaczej. Ja liczę sobie te skończone tygodnie z om bo tak też liczy mi moja lekarka i potem łatwiej mi się połapać
Dziś byłam na badaniach, oddałam tylko krew bo tak się zbierałam że kubeczek na mocz został dalej zapakowany. Dopiero się kapłam jak pani kazała mi dać pojemniczek z moczem... Przed wizytą jeszcze zrobię
No i moje tsh wynosi 3.5 :(
Dopiero w połowie lutego mam endokrynologa, ale leki biorę więc mam nadzieję że jakoś to będzie...

1usa4z172ckv5up8.pngo1483e5ejmqp3rf4.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny powiedzcie mi jak u Was jest ze spaniem? Ja odkąd zaczęłam 12 tydzień śpię po 7-8h na dobę a wcześniej spałam po 11...i budzę się 6-7 rano i koniec... Czuję się zmęczona oczy bolą spać się chce ale nie mogę... Eh... Dodam że nie denerwuje się jakoś bardzo siedzę na l4... Może jestem zbyt wypoczete od tego siedzenia w domu... :P

Odnośnik do komentarza

Night

Moim zdaniem 7-8 godzin snu to jest wystarczajaca ilosc...sama bym chciala tyle przesypiac. W ostatnin czasie tez mialam problem ze spaniem ale ja to wogole ani minuty nie spalam 2 dni pod rzad..teraz naszczescie jest juz troche lepiej.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie przyjęta zasada tych tygodni jest taka że powinno się trzymać om, chyba że wiemy że mamy odchylenie cyklu o ponad dwa tygodnie to wtedy usg. Ani termin z usg ani z om nie są pewne, więc powinno się mieć jeden system liczenia przez całą ciążę. Jeśli masz zazwyczaj cykle 30dniowe to liczysz od om i jesli wychdzi ci np.9t3d to znaczy że jesteś w 10 tygodniu ciąży.
Mi ciąża wychodzi tydzień starszą ale i tak liczy lekarz od om. Mówił mi właśnie że wg usg liczy się wtedy gdy nie można ustalić @ lub gdy były duże zaburzenia cyklu. Ostatnio urodziłam w terminie z om choć z usg dziecko cały czas było o tydzień mniejsze.

Odnośnik do komentarza

Witam.
Justyna kciuki zaciśnięte za dobre wyniki .
U mnie bez tabletek cykle mega rozlegulowane wiec i u mnie każdy wiek ciaxy liczony na podstawie usg.
Ale wiadomo różnie później z tym wychodzi .
Pierwszy synek urodziny w 42 tygodniu ciąży przez indukcje, która miałam dwa razy . Bo po pierwszej nic nie ruszyło. W drugiej dopiero po przebiciu worka . Bo tak pewnie chodziłam jeszcze z miesiąc hi hi .
Drugi się pospieszyl i się urodził w 34 tyg.

Kładę się o 24 -1 w nocy a wstaje o 6. Czuje się wypoczęta . W sumie już mi nudno w domu na tym urlopie. Ileż można sprzątać. Trochę chce mi się juz do pracy . Tam chociaż czas szybciej leci.

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Odnośnik do komentarza

Ja zawsze byłam nocnym markiem.
Mogłam siedzieć spokojnie do 1, 1.30 i oglądać tv. Teraz o 22.00 już tak mi się chce spać że padam. Najpóźniej chwilę po 23.00 się kładę i zasypiam bardzo szybko, gdzie zawsze musiałam się wiercić minimum godzinę, czasem dwie, żeby zasnąć.
Wstaje koło 8.00 bo pomimo ferii młodszy budzi się wcześnie. Ale.gdybym mogła to bym spała chyba do południa :D

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

A ja też nie śpie za długo. Idę ok 22:00 czasem (ostatnio) bliżej 21:00-21:30, w nocy minimum jedna pobudka do córki czasem dwie albo trzy (ostatnio ma faze na jedzenie kaszki w nocy - 20 min wszystko zajmuje zanim znów mogę usnąć a czasem nawet i godzine) a o 4:45 mam budzik nastawiony bo trzeba do roboty się zbierać. Więc tak 7 godzin mi w sumie może wyjdzie tego snu.

Odnośnik do komentarza

Solą fizjologiczną mnie bardzo szczypi :(
Mój mąż właśnie leczy oczy, też jakieś zapalenie i nie wiem czy mógł nas zarazić (nigdy nie słyszałam żeby się zarazić zapaleniem oka)
Małemu też oko cały czas łzawi, myślałam że to od kataru ale chyba też raczej jakieś zapalenie no i od wczoraj mnie wzięło
Mąż pojechał właśnie na kontrol i ma się zapytać czym my z małym możemy to zwalczyć. Gdyby mu nic nie chciała powiedzieć bez zobaczenia nas to pójdę popołudniu do nas do lekarza

1usa4z172ckv5up8.pngo1483e5ejmqp3rf4.png

Odnośnik do komentarza

monii takie zbiorowe chorowanie to nic miłego niestety.
Zdrówka życzę ☺️
Mnie dopadł już na całego ten okropny posmak w ustach :(
Muszę ciągle albo coś.jesc,pic albo cyckać cukierki... Już mnie podniebienie od tych cukierków boli. Ale jak nie zniweluje tego smaku to mi zaraz niedobrze :(
Na szczęście wiem, że to minie ☺️

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Część dziewczyny
U mnie starsza chora katar ma, kaszle, gorączkuje tylko w nocy 39,2° byłam z nią u lekarza ma chyba zapalenie dróg moczowych , robiłam jej na cito badanie moczu, godzinę czekałam aż nasika do kubeczka, jakaś blokadę dostała, no ale nic nie wykazalo w badaniu. Dostała antybiotyk i we wtorek do kontroli. A ja dzisiaj byłam zrobić sobie badania krwi, moczu kurde 120 zł zapłaciłam, coraz drożej te badania mają.

https://www.suwaczki.com/tickers/iv098ribf18d4fc1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...