9 miesięcy, ciąża

Kwietnióweczki 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Cobra

Cobra

Obawiam się, że to badanie u mnie i tak nic nie powie. Beta jest za wysoka. Nie ma szans żeby przyrost był 100% bo bym chyba za tydzień wybuchła od tego chormonu...
Jestem już tym zmęczona dziewczyny :( chciałabym, żeby to się wreszcie wyjaśniło. Albo w jedną albo w drugą stronę...
Jak długo mogę chodzić w takiej niepewności. Niby wszystko jest ok a nic nie jest ok. Nic nie pasuje. Nawet beta wskazuje na wyższą ciąże.
Chyba zaczynam się załamywać już :(

9024 cobra Kobieta, 34 lata, w wielkopolsce
Aagata

Aagata

Cobra nie dziwie Ci się też bym swirowala z niepewności ale nie pozostaje nic innego jak trzymać mocno kciuki i wierzyć że jednak jest wszystko ok. Zobaczymy jaka będzie beta,a może jednak wzrosnie o te 66 % bo chyba tyle już jest uważane za prawidłowe. Kiedy masz lekarza albo jakieś USG?

--

https://www.suwaczki.com/tickers/gannskjobtv0uosn.png

60703 aagata Kobieta, 33 lata, Warszawa
Cobra

Cobra

Aagata
Cobra nie dziwie Ci się też bym swirowala z niepewności ale nie pozostaje nic innego jak trzymać mocno kciuki i wierzyć że jednak jest wszystko ok. Zobaczymy jaka będzie beta,a może jednak wzrosnie o te 66 % bo chyba tyle już jest uważane za prawidłowe. Kiedy masz lekarza albo jakieś USG?

W środę mam koleje usg. To już trzecie. Mam nadzieję, że ostatnie i wreszcie pójdzie to w którąś stronę. Oby w dobrą. Chciałabym się w końcu obudzić z myślą, że jestem w ciąży a nie z tym natlokiem co teraz. Jestem raczej silną babką ale już naprawdę to za dużo tych cyrków.
Wyzaliłam się i mi lżej troszkę. Do środy wytrzymam a potem to już nie wiem...

ana28

ana28

Ja miałam robiona betę i wynik miałam 13827.00 i to było w tamtą sobotę a był to 7 tydzień. Z tych norm to się nic nie dowiesz tylko orientacyjnie który tydzień a chodzi raczej o to czy rośnie.
Co do tycia to ja narazie bez zmian. W pierwszej ciąży przytyłam 30 kg i zgubiłam połowę więc i tak nie należę do szczupłych.
Ja nie jestem na L4 bo nie wróciłam do pracy po franku. On cały czas był ze mną i dopiero teraz do przedszkola poszedł to była szansa na pracę no ale skoro jestem w ciąży to muszę to odłożyć. W tamtej ciąży też odrazy poszłam na L4 bo pracowałam w przedszkolu i nie wyobrażałam dobie pracy w takim skupisku chorób.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09ktl7gnvzh.png

https://www.suwaczek.pl/cache/44e0500ff8.png

46433 ana28 Kobieta, 31 lat, Gliwice
~MadziaB86

~MadziaB86

Cobra czyli masz juz wynik? Ile beta wynosi teraz? Wpisywałas w kalkulator beta? Tule cie wirtualnie.

Cobra

Cobra

~MadziaB86
Cobra czyli masz juz wynik? Ile beta wynosi teraz? Wpisywałas w kalkulator beta? Tule cie wirtualnie.

Jeszcze nie mam kochana wyniku :)
Oddałam krew. Wyniki mąż odbierze jakoś koło 18.00. Wyrwie się z pracy i mi odbierze. Ja nie mogłam czekać.

~MadziaB86

~MadziaB86

Cobra to po cholere sie nakrecasz i dzieciaka stresujesz!!! :)
Jak nie ma bety to wyluzuj.

Cobra

Cobra

madzia w tym problem, że ja już nie umiem wyluzować chyba. Za długo się to wszystko ciągnie. Minęło dzisiaj 5 tygodni od pozytywnego testu.
Powinnam się już cieszyć a nie zastanawiać dlaczego moje dziecko jest o prawie 3 tygodnie za młode :(
Długo byłam spokojna :)
Ale obiecuję poprawę i jeszcze wykrzesze z siebie odrobinę pozytywnego myślenia :D
Do środy. Nie dłużej.

Cobra

Cobra

Pozamiatane dziewczyny. Beta spada. :(
Pójdę w środę na to usg i poproszę sama o zakończenie tej ciąży. Szkoda :(