9 miesięcy, ciąża

Sierpniowe mamusie 2017

ineeska

ineeska

Cześć dziewczyny, zakładam wątek bo jeszcze takiego nie znalazłam i zapraszam wszystkie sierpnióweczki ;)

Wczoraj 3 dni przed @ i po 7 próbach, ujrzałam druga wymarzona kreseczke :)

• sierpniowe-mamusie-2017_52603.jpg
--

http://www.suwaczki.com/tickers/uwo9qqmzxacyl9ax.png

53687 ineeska Kobieta, 27 lat, Holandia

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~ToJaa

~ToJaa

Czy wynik testu został już potwierdzony u lekarza? Ja 3 dni temu również zobaczyłam drugą kreseczkę, również tak jasną. Mój lekarz ginekolog powiedział mi, że dopiero 10 dni po planowanej @ będzie coś widać podczas badania, zatem jeszcze czekam na potwierdzenie. Zgodnie z kalendarzem internetowym mam termin na 3 sierpnia, jak u Ciebie. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego

ineeska

ineeska

Mieszkam w Holandii wiec z tego co mówiły moje znajome pierwsze badania sa robione ok. 7 tygodnia. Niestety do tego czasu musze czekać w niepewnosci :) ale zrobilam juz 4 testy i na kazdym to samo. Poczekam do poniedzialku bo wtedy powinnam dostac okres i tez wykonam test :) mysle ze kreska bedzie mega widoczna. Nie mam narazie żadnych objawów poza napadami gorąca, mega twarda szyjka macicy i bialym gestym sluzem. Tempka ok 37.6 w pochwie.
Termin jak obliczalam na 11 sierpnia bo na ogół cykle mam 28 dniowe tylko ten był jakis inny ze owulka byla 12dc.

--

Axam

Axam

Witam mamusię. U mnie - 25.10 ostatnia@, od 8 do 11.11- testy owu. ( wyczekalismy do Dnia Niepodległości, bo trafiamy w chłopaka tym razem):) . Od początku silna intuicja że się udało- jedno, konkretne przytulanko,objawy, 23.11 test ciążowy pozytywny, dziś beta hcg - wynik 167!!! Voila !!:) 4 tydzień. Wizyta na 14.12. Poczekam na serduszko na usg. Chyba że wcześniej coś będzie nie tak.

53813 axam Kobieta, 36 lat, Tychy
~Anetaa

~Anetaa

hej :) moja ostatnia miesiączka.to 16.10 byłam u ginekologa w zeszła środę 23.11 i ginekolog narazie zobaczył tylko powiększone endometrium żadnego pęcherzyka kazał przyjść za tydzien. z miesiączki wychodzi termin porodu na 23 lipiec Ale skoro się wsZystko przesunelo zamiast 6 tygodnia ciąży nie ma.nawet pęcherzyka to jak to będzie? O_o

~suffka

~suffka

Hej przyszłe Mamuśki! :)
Mam nadzieję, że nie obrazicie się za ten wpis, ale bardzo mi na Waszych doświadczeniach zależy. W tym roku bronię megisterki, w której zajmuję się tematem palenia tytoniu w ciąży. Sama jestem mamą i po studiach chciałabym pracować z kobietami w ciąży i niemowlętami, a także zagrożeniami związanymi z tym okresem. Mam nadzieję, że ta praca otworzy mi drzwi do dalszej kariery naukowej i pozwoli bliżej opracować dany temat. Jest to dla mnie bardzo ważne, dlatego jeśli mogłybyście poświęcić mojej ankiecie 10 minutek to wielkie dzięki <3 dla Was :*<br /> Trzymam kciuki za Was i Wasze Maleństwa! :)
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScz6yEgy-aWc-C6ifm54H59aQHB1ze9tECNne83DA_-fqpkpA/viewform

Axam

Axam

Cześć,
Aneta: zrób bete hcg, badanie kosztuje 25-30 zł a będziesz miała wynik w jednostkach zobaczysz któremu tyg odpowiada a po 48 lub 72 h powtórz badanie i będziesz widzieć czy prawidłowo przyrasta. Nic się nie martw na zapas.Trzymam kciuki.

Suffka : Ankietę wypełniłam, faktycznie świadomość mamuś jeszcze niestety jest niska, działaj i oby twoja praca nie ugrzezla w szufladzie, publikuje jak tylko będziesz miała okazję. Nie koniecznie od razu w formie książki, bo najlepiej docierają krótkie obrazowe ulotki, historia z moja koleżanka była przerażająca i nikomu nie życzę doświadczenia konsekwencji własnej bezmyslnosci w taki sposób- kosztem życia własnego dziecka.

Dziewczyny, jak się czujecie?
Mnie dziś rozłożyło przeziębienie, więc nie wiem czy jutro pójdę do pracy, może wezmę parę dni zwolnienie, mam już nauczkę z mojego poronienia- chodziłam chora do pracy we wczesnej ciąży, kaszel katar i temp ok 37,6 myślałam że mi przejdzie... no i przeszło- łącznie z ciążą. W tych pierwszych tyg trzeba jednak zwolnić tempo. Choć ogólnie bardzo pragnę w tej ciąży być aktywna i chodzić do pracy ile się da. Z córeczką- 3 letnia przeleżałam 3 pierwsze i 3 ostatnie mce:( Mam nadzieję że tym razem uda mi się przechodzić ten piękny czas.

53813 axam Kobieta, 36 lat, Tychy
ineeska

ineeska

Witam nowe mamusie :)

Axam ja jutro najprawdopodobniej powinnam dostac @ bo owulka byla 12dc. Ale zero jakichkolwiek jej objawów :)

Czuję sie bardzo dobrze, gdyby nie test to w ogóle bym nie pomyślała ze w tym miesiącu sie udalo. Siedem pozostalych cykli co raz przypisywalam sobie jakies obiawy a tu nic :) poza uderzeniami goraca, twarda szyjka i duza iloscia bialego sluzu.

--

Mycha1812

Mycha1812

Cześć dziewczyny !
Ostatnia @ 28.10.2016r. , 22.11.2016r. ok. 2 dni przed @ widoczne dwie kreseczki, z dnia na dzień coraz ciemniejsze, owu 11.11.2016r. termin na 4.08.2017r. - czekam na wizytę 8.12.2016r w celu potwierdzenia przez lekarza .
Staraliśmy się 4 cykle no i się udało :) pozdrawiam was serdecznie.

53820 mycha1812 Kobieta, 41 lat, Poznań
Mamafit

Mamafit

Hej:) My zobaczylismy 2 kreseczki wczoraj, i to po raz pierwszy :) Moze macie juz doswiadczenie co i jak w pierwszej kolejnosci ? Z góry dziekuje!

53821 mamafit Kobieta, 30 lat, Poznań