Skocz do zawartości
Forum

Clexane acard


Gość lalka232

Rekomendowane odpowiedzi

Dorisss
Cześć dziewczyny. Byłam u lekarza. Według om 5t2d ale jest tycke za mały ale wydaje mi się że owulacjie miałam później. Zwiększone mam tylko dawki eutyroxu reszta bez zmian. Na bicie serduszka jeszcze za wcześnie. Kolejna wizyta za 2 tyg.

Dorisss to zapraszam do styczniówek 2018 :)

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09k8fgg2ty0.png
https://www.suwaczki.com/tickers/961l3e5eiyle91jh.png
Aniołki moje pamiętam o Was... i tęsknię... bardzo [*]

Odnośnik do komentarza
Gość Magda123_dg

Witam Was dziewczyny
Długo się nie odzywałam ale chce podzielić sie z Wami moja radością udało się i jestem w ciąży biore od 3 tygodnia clexane, luteine i magnez obecnie 13 tydzień wczesniej 3 poronienia najpóźniej w 6 tygodniu, nadal bardzo sie boje ale wierze ze tym razem się uda z pierwszych prenatalnych badan dowiedziałam się ze na 80% bedzie dziewczynka :) trzymam za Was wszystkie kciuki musi nam się udac :)

Odnośnik do komentarza

~Magda123_dg
Witam Was dziewczyny
Długo się nie odzywałam ale chce podzielić sie z Wami moja radością udało się i jestem w ciąży biore od 3 tygodnia clexane, luteine i magnez obecnie 13 tydzień wczesniej 3 poronienia najpóźniej w 6 tygodniu, nadal bardzo sie boje ale wierze ze tym razem się uda z pierwszych prenatalnych badan dowiedziałam się ze na 80% bedzie dziewczynka :) trzymam za Was wszystkie kciuki musi nam się udac :)

Ogromne gratulacje kochana :)

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09k8fgg2ty0.png
https://www.suwaczki.com/tickers/961l3e5eiyle91jh.png
Aniołki moje pamiętam o Was... i tęsknię... bardzo [*]

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, jestem nowa. Od paru lat staram sie zajsc w ciaze bezskutecznie i wydaje mi sie ze problem tkwi w moich wysokich przeciwcialach tarczycowych. Jestem po drugiej inceminacji bo pierwsza sie nie powiodla. Przy pierwszej inseminacji bralam Duphaston tylko i mialam wszystkie objawy ciazy(mdlosci, tkliwosc piersi i rozdraznienie) natomiast przy drugiej sie okazalo ze posiadam jeszcze przeciwciala przeciwjadrowe i przeciwcytoplazmatyczne. Zaraz po inseminacji zaczelam brac clexane i teraz mam inne objawy (pobolewanie macicy) mam nadzieje ze to dobry znak. Oprocz tego biore jeszcze acard i metformax. Za tydz bede robic bhcg. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Byłam wczoraj u swojej gin. Potwierdziła krwiaka. Już nie krwawie ale mówiła że będę długo plamic zanim się to oczysci. Fasolka ma 6t6d i pięknie bije serduszko. Za 3 tyg kolejna wizyta. Już mi mówiła że będę pod programem prenatalnym, bo kwalifikujemy się po naszych stratach.

Witaj GosiaN. Powiedz mi czy byłaś u endokrynologa i włączył Ci leczenie. Ciężko jest zajść w ciążę z niewyrownana praca tarczycy. Sama mam niedoczynność i temat mi znany. Trzymam kciuki za powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Czesc Doriss, tak bylam u endokrynologa i biore 75mg dawke i tsh/t3/t4 mam w normie ale przeciwciala wysokie bo 1300. Bylam u reumatologa i dostalam skierowanie na badania przeciwcial ro i la zeby wykluczyc reumatoidalne zapalenie stawow lub toczen. Mam nadzieje ze beda ujemne. A w poniedzialek ide zrobic bhcg z krwi :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

No to trzymam kciuki za przyrost bety. Ja mam to szczęście że moja ginekolog prowadzi moja tarczyce. Bynajmniej nie muszę co 4 tyg chodzić do endo i płacić dodatkowo. Zwłaszcza że mnie rozczarował i starania nam się przedłużyly przez to że zakończył mi leczenie mimo że mówiłam że chcemy sie starać bo gin pozwoliła. A tu się okazało że po 3 miesiącach tsh wzrosło prawie do 7 i znów leki i czekanie kiedy spadnie. Więc byliśmy 3 m do tyłu. No ale nie ma tego złego. Jest jak jest. Teraz tylko wierzyć że ta 4 c będzie szczęśliwa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...