Skocz do zawartości
Forum

Samotne ciężarówki


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, wiem, mateczki, że milczę, ale nienajlepsze dni za mną. W poniedziałek nas doktorowa trochę zmartwiła, bo mam za dużą czynność skurczową macicy i martwi się, czy donoszę - popłakałam dwa dni, ale już znów jestem w garści! Nie damy się! Więcej leków, więcej magnezu, więcej leżenia, byczenia się i hodowania Hanutki! Siłą nas nie wezmą ;)

Poza tym znów przyplątało się do nas zapalenie pęcherza - pora najwyższa na ciepłe rajty, bo choć wciąż lato - to jakby jesień.

Hanutka rośnie zdrowo, ma już całe 11 cm! Za 3 tyg mamy połówkowe i sprawdzimy, czy mi Hanka przypadkiem Stasiem nie została :>

Kala, głowa do góry - nosisz w sobie małego obywatela, dla którego możesz wszystko. I góry przeniesiesz, i rachunki popłacisz - człowiek nie wie, jakie ma tajne moce, dopóki nie musi z nich skorzystać :) Mówię Ci to ja, zupełnie pojedyncza przyszła mama. Kibicuję Tobie, nam, i każdej z osobna :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/voin61n.png

Odnośnik do komentarza

Oj chudzina cos mala ci sie spieszy na ten swiat ,ale dacie rady znam dziewczyne z kwietniowek co tak jak ty lezala od poczatku i dala rade i urodzila fajna core:) Nie pamietam czy urodzila w terminie czy chwile przed ale udalo sie to znacznie przeciagnac :) 3maj sie cieplo.Powiedz malej ze tu jeszcze nie ma co szukac i wcale tak fajnie nie jest na tym swiecie:)Mojemu tez tak powiedzialam ze nawet przez wywolanie nie chcial wyjsc:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Hej kobietki.Bylam u tej lekarki w PPC ale tak mnie potraktowala ze nic sie nie dowiedzialam i jak wyszlam od niej to sie poplakalam...glupie babsko!
Dzis poszlam do innej lekarki-super-wytlumaczyla,pocieszyla i porozmawiala tak po ludzku.Moje malenstwo ma 6 tygodni i 4 dni...zmartwila mnie troche bo nie widac bicia serduszka ale kazala przyjsc do szpitala we wtorek i wtedy jeszcze raz zrobi badanie USG...Martwie sie bo bardzo kocham ta fasolke...z ogonkiem ;)
Buziaki dla mam ,przyszlych mam i dzieciaczkow:)

Odnośnik do komentarza

Przepraszam ze sie wtrace ale chcialam powiedziec ze jezeli ktoras z was ma problem finansowy i nie ma za co np. kupuc ubranek to polecam olx.pl
Tam mamy oddaja paczki ubrane za free wystarczy poszukac w swojej okolicy i sie napewno ktos znajdzie. a niektorzy oferuja nawet dowoz a wiec warto. Pozdrawiam was i podziwiam. 3majcie sie cieplo i zdrowia zycze

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magalena dzieki za informacje:)

Kala-we wtorek koniecznie daj znac. A co do lekarza nie ktorzy nie powinni praciwac w danym zawodzie. Mijaja sie chyba z powolaniem. Z drugiej strony nie rozumiem jak w pewnych sytuacjach mozna byc tak nie milym. Mi kiedys lekarz na dyzurze w swieto po poronieniu powiedzial jedzac goracy kubek ze nie da mi zadnego skierowania nawet na grupe kwi (bo nie znalam ),moge sobie zaplacic ,on da jak bedzie zagrozenie zycia. A wiadomo ze gdyby byl konflikt serologiczny to mogloby nie byc teraz mojego synka ze mna. Eh lekarze jeden wolal mi nawciskac tabletek niz powiedziec ze serducho nie bije. Mowie lekarze ....a wystarczy troche empatii nic wiecej. 3Maj sie ciepko i dbaj o siebie

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

magdalena3 dziekuje za info.
monika1709 dokladnie tak jak napisalas-niektorzy nie powinni pracowac w tym zawodzie.
Co do wtorku...w nocy plamic zaczelam wiec pewnie jest tak jak sie lekarka obawiala choc z drugiej strony biore dowcipnie Luteine i wiem ze czasami ona tez powoduje brazowawe plamienia....Oszaleje normalnie :(
Postaram sie zajac czyms konstruktywnym przez te kilka dni bo wiem ze siedzac i placzac nie pomoge ani dziecku ani sobie a we wtorek lub w srode napisze co i jak.
Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza

kala, spokojnie, ja też plamię od początku ciąży, serducho też późno znaleźliśmy, więc wszystko może być ciągle w jak najlepszym porządku - daj nam znać, co doktory powiedzą!

Monika, próbuję Hance przemówić do rozumu i lepiej, żeby słuchała matki! Jestem w stanie leżeć, ile trzeba, i choć nie liczę, że dotrwamy do pełnego terminu, byle do 37 tyg! To tylko 20 przed nami :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/voin61n.png

Odnośnik do komentarza

Tatus mojego malenstwa chce wrocic do nas...Bardzo Go kocham,dam szanse...ale musi zdecydowac -ja i nasza rodzinka albo mamusia ;) i nie ma zmiluj...
Milego wieczorku....ja dalej sobie leze i glaskam ten moj brzusio cobym we wtorek uslyszala serduszko jak dzwon bijace ;)

Odnośnik do komentarza

Witam.Pisze jak obiecalam...niestety moje malenstwo sie nie rozwija CRL bez zmian od piatku,brak widocznego serduszka :( dla pewnosci mialam robiona bete ,za 24 godziny mam powtorzyc i pozniej za kolejne 24...jak nic sie nie zmieni to w piatek zabieg :(
To byla ostatnia proba...
W szpitalu,w rejestracji polozna pyta
-Ktora ciaza? odpowiadam- 7
Komentarz innych poloznych-o matko,ile mozna itp
Kolejne pytanie poloznej
-Ile dzieci?odpowiadam-2
Jedna z pozostalych poloznych ktore komentowaly wczesniej
-przepraszamy......
dobrze,ze choc jedna miala serce :(

Wszystkim mamom i tym co nosza swoje ciezarki zycze przede wszystkim zdrowka i spokoju a reszta sama sie ulozy.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!
Jeśli można chętnie do Was dołączę.
Również zostanę samotną mamą, a właściwie to od samego początku ciąży nią jestem. Obecnie jestem w 30tc. Moja historia jest dość długa i skomplikowana...
Od pewnego czasu mam straszną chandrę i kompletnie sobie nie radzę :(
A Wy jak się trzymacie?

Odnośnik do komentarza

Już, już, jestem, wiem, nie było mnie, ale dziś dopiero ze szpitala wyszłam - zatrzymali mnie na tydzień na patologii ciąży, twardnienia, skurcze, coś ta moja Hanka tam kombinuje :>

Na szczęście udało się wszystko opanować, szyjka się nie skraca, przeładowali mnie magnezem w kroplówkach i puścili grzecznie do domu. Częstsze kontrole, więcej leżenia, i naprawdę, byle te 20 tyg wytrzymać...

Kala - tak mi przykro, jesteśmy tu wszystkie z Tobą. Mam nadzieję, że Twój mężczyzna jest przy Tobie i trzyma Cię za łapkę.

Samaja - my tu same swoje, i żalić się możesz do bólu, ile chcesz, jak chcesz, nikt Cię nie oceni, nikt nie oleje. Witamy :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/voin61n.png

Odnośnik do komentarza

Monia, nikt mi nie pomaga, pomagam sobie sama - na szczęście jeszcze nie mam takiego parcia na zbieranie rzeczy, dopiero 18 tydz, no, praaawie 19 :) Poza tym, mając takie stresy i obawy, jakoś odruchowo boję się robić zakupy.

Dużo rzeczy na szczęście można zamówić online, i z tej opcji raczej korzystam - a Smyka zaliczam, jak jadę na kontrolę do lekarza :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/voin61n.png

Odnośnik do komentarza

Hej Kobietki.Zajrzalam...i pewnie bede zagladala jeszcze jakis czas.
Niestety MOJ mezczyzna zostawil mnie-po co ma byc z kobieta ktora nie moze dac mu potomka :(
Jestem zalamana,ale ciesze sie bo mam 2 doroslych Synow,ktorzy mnie bardzo wspieraja ,no i Rodzinke...chociaz Oni staraja sie unikac rozmow na TRUDNE tematy...
No coz...mam 5 aniolkow w Niebie-w tym coreczke Karinke i 2 doroslych lobuziakow tu na Ziemi;)
Czeka mnie zabieg usuniecia miesniaka-on rozwija sie zawsze gdy jestem w ciazy,pozniej znika.Lekarka stwierdzila,ze te nieszczescia to najprawdopodobniej przez niego...Pewnie malenstwa juz nie bede miala ale...licze na cud.
Wiem ze pisze nieskladnie,przepraszam.
Pozdrawiam jak zwykle Mamuski,Dzieciaczki i Wasze Ciezarki ;) Buziaki.

Odnośnik do komentarza

KAla wybacz ale czy ten facet jest jakis nienormalny? najpierw chce wrocic a teraz zostawia bo nie bedzie dziecka? jesli cos zrozumialam zle to wybacz ale facet jest niedojrzaly ma z 20 lat??? bo na starszego to mi nie wyglada:) chociaz nie znam 20latkow dojrzalszych. Eh wybacz Kala- wazne ze masz wsparcie w rodzinie no iw nas:) Ciesze sie ze dajesz rade i ze sie trzymasz. Podziwiam cie .... a myslalam ze miesniaki wchlaniaja sie przy ciazy a tu dupa....

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...