Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
chudzina

Samotne ciężarówki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Samotna29

Witam samotne mamusie. Czy ktoś jeszcze tu jest? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość york1

samotna90 wiem co czujesz bo jestem w podobnej sytuacji. Maz podejrzewal mnie o zdrady, pulapki podstawial,wszystkim rozpowiadal a ze mna ani slowa na ten temt nie zamienil tylko zostawil. Jak to sie mowi po nitce do kłębka i ja doszlam do tego,ze on tkwi w kontakcie ze swoja ex i prawdopodobnie to jest przyczyna jego naglego znikniecia a na mnie szukal tylko pretekstu zeby zostawic. Za miesiac mam termin porodu, kazdy dzien jest ciezki psychicznie ale nie moge sie poddac, staram sie byc silna dla bobaska zeby zapewnić mu dobra przyszlosc.
Niestety faceci okazuja sie bardzo nieodpowiedzialni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć dziewczyny :)
Mam do was pytanie, bo rozeszłam się z chłopakiem a jestem w ciąży i on ciągle grozi mi że zabierze dzieckodziecko a jest bardzo agresywny. A mi chodź głównie o to że jestem w 4 msc i on ciągle mówi że mam obowiązek się z nim widywać i kontaktować że jak nie będę chciala to on siłą bedzie mnie wyciągał itp. Czy dopóki nie urodzi się dziecko mam obowiązek widywania się z nim??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lola17 nie musisz sie z nim widywac ale musisz go informować o przebiegu ciąży zeby Ci potem w sądzie nie zarzucił ze mu utrudnialas a jeśli będzie chciał to chodz z nim tylko na usg i tyle wiecej nie mam obowiązku a jeśli chodzi o zabranie Ci dziecko to musiała bys byc jakos alkoholiczka czy narkomanka a takto to on sobie moze gadać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Smród
W dniu 21/8/2014 o 7:03 PM, Wadera28 napisał:

Oj dziewczyny. .. czasem są plusy w braku partnera. Mój mąż już mi tak działa na nerwy, że mam ochotę mu spakować walizki!!! Nawet rok nie minął od ślubu, a ja mu ciągle grozę rozwodem. Teraz w ogóle z nim nie rozmawiam więc po troszku czuję się jak samotna matka choć mieszkamy pod jednym dachem. Tak to jest. Facet to jakiś dowcip Pana Boga :p

Xjjzkxxj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...