Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Super dietka! Można schudnąć około 15 kg na miesiąc!

Odpowiedzi znajdują się poniżej

grubasek96

grubasek96

mi tez przypomina kopenhaską nieco zmodyfikowaną ;-)

15 kg w miesiąc to zachęcające, ale niebezpieczne

bezpieczne odchudzanie to 0,5-1 kg na tydzień, to potwierdzi każdy specjalista:
Jak schudnąć? - Vitalia.pl

ja przeszłam już tych diet trochę i zawsze kilogramy wracały, zwykle z naddatkiem:(

teraz stawiam jednak na bezpieczne odchudzanie i mam wszystko przemyslane. zawsze chciałam szybkiego efektu, ale nigdy nie myślałam co będzie jak skończę się odchudzać. teraz kierowana pomocą dietetyka wierzę, że uda mi sią na zawsze zmienić nawyki i juz nigdy nie myśleć, że: szybko znaczy trwale

26472 grubasek96 Kobieta, 0 lat, Warszawa
zuzia06

zuzia06

chyba się sama odchudzam :)
pierwszy tydzień minął zaczynałam z wagą 66,1 teraz ważę 64,4 :)
muszę się przyznac że zdarza mi się troszeczkę złamać zasady, w ciągu dnia jest ok najgorsze są wieczory poza tym piję wodę z sokiem a nie samą wodę ale mi takie tempo zrzucania kg odpowiada :)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa180upaaqe.png

22361 zuzia06 Kobieta, 38 lat, Lublin
ela84

ela84

Wy naprawdę stosujecie tą dietę? Na pierwszy rzut oka widać, że jest wyniszczająca i przy tej ilości kcal MUSI zadziałać, ale co potem? Napiszcie proszę jak się czułyście po odstawieniu diety i jak utrzymywała się waga.

--

Tomek ur. lipiec 2011 / Ola ur. wrzesień 2013

21836 ela84 Kobieta, 35 lat, Lublin
kornelia81

kornelia81

ooo czegoś takiego szukałam! spróbuję - zobaczę :) nie spróbuję - to się nie przekonam :)

--

26916 kornelia81 Kobieta, 38 lat, Wrocław
zuzia06

zuzia06

ja nie stosuję tej diety rygorystycznie a kg leca wolniej, obecnie waże ok. 62,4kg. Co mi daje dieta: nie jem pieczywa, bardzo mało rzeczy mącznych, mięso gotowane. Prawie nie słodzę, no i jak mnie dopada nocny głód, to robię sobie ser biały z pomidorem i tym się "zapycham" :) Na początku rzeczywiście waga leciała jak szalona, teraz jak się tak ściśle nie trzymam diety to spada wolniej, ale spada i o to chyba chodzi :)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa180upaaqe.png

22361 zuzia06 Kobieta, 38 lat, Lublin
~Insana

~Insana

Zachęcające 15kg w miesiąc.. a po odstawieniu diety przybędzie Wam 20 :)

dreamer44

dreamer44

Żeby schudnąć przede wszystkim należy unikać produktów light, o ironio :) Są zdrowe tylko z nazwy. Sporo jest w Internecie artykułów o tym [reklama usunięta].

39813 dreamer44 Kobieta, 31 lat, Opole