Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Te pooory... rozszerzone... zaskórniki... wągry

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Margeritka

Margeritka

u mnie też problem z taką cerą, stosowałam maski i peelingi, ale to tylko efekt na kilka dni, poo ciążach skóra mi się wygładziła, więc pory też się zmienjszyły

27583 margeritka Kobieta, 33 lata, Lublin
joanna.hirszler

joanna.hirszler

Odpowiedź eksperta

Na rozszerzone pory dobrze działa darsonwalizacja. Poza tym, w warunkach domowych pomocne mogą być kremy na bazie 10% stężenia kwasów owocowych oraz toniki o właściwościach ściągających.

27554 joanna-hirszler Kobieta, 32 lata, Warszawa
gwiazdka0

gwiazdka0

Na niedoskonałości polecam krem Vichy normaderm :) Jest naprawdę skuteczny. Radzi sobie z największymi zaskórniakami, rozszerzonymi porami itp.:)

40353 gwiazdka0 Kobieta, 37 lat, Gdańsk
joanna.hirszler

joanna.hirszler

Odpowiedź eksperta

Uogólniając, najlepsze efekty przyniesie terapia skojarzona ;), czyli połączenie odpowiedniej pielęgnacji w domu z profesjonalnymi zabiegami kosmetycznymi.

27554 joanna-hirszler Kobieta, 32 lata, Warszawa
edzionka1972

edzionka1972

Moja cera od ponad roku jest pod baczną kontrolą specjalistów [reklama usunięta], niestety problemy z trądzikiem nasiliły się u mnie po 30 roku życia, dlatego też regularnie korzystam z profesjonalnych zabiegów niwelujących niedoskonałości skóry

63886 edzionka1972 Kobieta, 47 lat, Warszawa
~Ikimke

~Ikimke

No na pewno nie polecam ich wyciskania bo jeśli wyciskacie to robi sie ich o wiele wiecej. Sama kiedyś wyciskałam, potem przestałam. Nie jest to dobre bo przez to roznosi się bakterie po skórze.
Polecam zapisanie się na oczyszczanie manualne twarzy:
http://ego-medspa.pl/oczyszczanie-manualne-twarzy/

Mi taka seria pomaga o wiele bardziej niż samodzielnie kombinowanie z twarzą.