Zakupy i prezenty

Jaki polecacie sprzęt AGD, a jaki odradzacie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~koralowa panienka

~koralowa panienka

Dziewczyny, a czy któraś z Was ma wbudowaną w meble deskę do prasowania? Znalazłam coś takiego KLIK i już od dłuższego czasu zastanawiam się, czy to jest trwałe. Nie urwie się to po pierwszym prasowaniu? Czy któraś ma i mogłaby powiedzieć czy warto?

lastman

lastman

Może to taki szczegół, ale mi to się osobiście podobają takie lodówki, które mają opcję wydawania kostek lodu bez konieczności otwierania lodówki, fajny bajer ;-)

56079 lastman Mężczyzna, 32 lata, Lublin
~Alllka

~Alllka

Ma ktoś może pralkę Amica DAWD6102LCW? Szukam jakiejś 6-kilówki i ta mi sie spodobała, ale mało o niej wiem..

~Zoła1212

~Zoła1212

Ta pralka to chyba jest jakaś nowość Amici, wiec poszperaj na forach bardziej specjalistycznych dot. pralek czy ogólnie AGD>

~LUuujs

~LUuujs

Jesli agd do kuchni to ja akurat będę fanką Amici. Trochę rzeczy od nich juz mamy i jakoś ani razu sie nie nacieliśmy.

~Kalita

~Kalita

Tak od lat mamy sentyment do Boscha. Zmywarka działa bez zarzutu od kliku lat. Lodówka któraś z serii KGE. Do odradzenia...no nie mam złych doświadczeń. Wcześniej dominował Polar.

Kinia_83

Kinia_83

U mnie, jeżeli chodzi o marki, to różnie z tym bywa, nie mam jednej ulubionej i patrząc na sprzęty, to każdy jest z innej parafii :P

37516 kinia-83 Kobieta, 36 lat, Warszawa
~Clinical

~Clinical

Ja mogę zdecydowanie polecić sprzęty AGD marki Liebherr. Kupiliśmy ostatnio nową lodówkę do zabudowy i jest rewelacyjna. Chłodzi świetnie, jest bardzo pojemna, w środku przestrzeń ma rewelacyjnie rozplanowaną. Bardzo ładna i nowoczesna lodówka.

~gggg34

~gggg34

~Alllka
Ma ktoś może pralkę Amica DAWD6102LCW? Szukam jakiejś 6-kilówki i ta mi sie spodobała, ale mało o niej wiem..

dobry model w dobrej cenie!

~Partenus

~Partenus

Słuchajcie...każdy ma inne gusta, jeden sie kieruje tym zeby pralka była cicha, drugi, zeby brała mało wody, a tzreci żeby była ładna.. i tak w koło. Bez wątpienia zaletą pralek Amici jest te wymienność łożysk chyba w większości modeli. I to na prawdę jest w długim okresie czasu plus