Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, jestem w laboratorium na betę :D jest kilka objawów które nie dają mi spokoju więc albo jestem w ciąży albo też jestem w ciąży ale tej urojonej :D wyniki jeszcze dzisiaj, trzymajcie kciuki :D

PS z wrażenia stoję autem na miejscu dla niepełnosprawnych, to może być moje najdroższe badanie w życiu :D

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9df9hwna4yqot.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3ca9l15sz.png

Odnośnik do komentarza

Ha ha tak tydzien poczekam, sama już w to nie wierzę, we wtorek jak tylko że wsi wrócę od razu idę na bete...:d piersi się odezwaly że istnieją, i nawet poza biustonosz wyszły;) i ciągle mam gule w gardle, jeść mi się nie chce...

Odnośnik do komentarza
Gość Niewiadoma

Cześć dziewczyny. Ja kurde po tym skapym okresie miałam cały czas plamienie, w czwartek byłam u gina. Dostałam dupka na zatrzymanie krwawienia a zamiast zatrzymania mam mega okres od nowa. I tak już trzeci tydzień leci mniej lub bardziej. Aż mi się płakać chce. Jeszcze czytam że jak odstawie dupka to pewnie dostane kolejny okres. Kuzwa... Żałuję że go zażywam. Teraz to już się wszystko rozjechalo.

Odnośnik do komentarza

Niewiadoma idź jeszcze raz do lekarza, tak nie powinno być.

Kitrad ja przy synku zrobiłam test 4 dni przed @ i to popołudniu i był pozytywny, była tu wtedy taka fala dwóch kreseczek, że stwierdziłam, a co mi tam też sobie sikne przed czasem i pokazały się dwie kreski :) A u Ciebie mogło się coś poprzesuwać, więc myślę, że warto poczekać chociaż do terminu @ :)

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Hej :)
Magdalena jutro postsrwmcsi zrobić zdjęcia żeby było widać jak pompony są zamocowane.
Domka o kurcze a liczyłam na pozytyw :/ może powtórz jeszcze za parę dni.
MisKolorowy właśnie u mnie tak było ze owu 4 dni później i jakakolwiek beta zaczela rosnąć w terminie miesiączki. Jakbym zrobiła dzień czy dwa wcześniej to by była negatywna jeszcze.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Ja przy synu, to tydzień po @ dopiero wyszedł pozytyw, tak to cały czas negatywny, a ja i tak byłam pewna że to ciaza, a jak poszłam ma będę tydzień po, to będę miałam 24. Więc nie które chyba nie wykrywaly...

Odnośnik do komentarza

Annulla01
Domka, w takim razie przykro mi... Trzymałam kciuki że łby wyszło jak u Peny. No ale Cycki do przodu i walczymy dalej :D

Magalena, a możesz przypomnieć na co dokładnie dostałaś dupka? Uregulowanie cykli?

Zgadza się. Ginka powiedziała że ten poprzedni cykl(41d) to za długo a pozna owulacja(25-27dc) to trochę za późno no i trzeba uregulować no i ja jeszcze progesteron miałam niski bo tutaj dziewczyny pisały że po owu miały około 12 a ja miałam 8 z kawałkiem.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja znowu uwielbiam takie cudeńka robić. Nawet że zwykłym winkiem jak idę to muszę udekorować. :D
Teściowa zawsze powtarza ale ona to najbardziej czeka na prezenty od nas bo zawsze podziwia opakowanie :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do dziewczyn do braku dupka. Miałyście jakieś skutki uboczne po tych tabsach? Mnie strasznie piersi dzisiaj urosly, i mam takie wrażenie jak karmiłam moją córkę i miałam nawał pokarmu przed karmieniem to tak się teraz trochę czuję, nie bolą ale takie dziwne uczucie jest. Biorę go dopiero dwa dni i nie wiem czy to przez niego czy może coś się dzieje dobrego a ostatnio z mężem nie próżnowaliśmy

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...