Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Magdalena3, dziękuję bardzo :)

Mam bardzo regularne cykle co 26 dni, @ przychodzi jak w zegarku (sledze z aplikacja flo, któraś z was korzysta?) Dzisiaj pierwszy raz użyłam testu owulacyjnego, wyszła bardzo bardzo slaba kreska, wedlug aplikacji owu przypada mi na jutro, więc jeszcze potwierdzę testem.

Kasie Trzymam kciuki za satysfakcjonującą wizytę!

DoMaRy Na pewno jesteś w dobryk rękach i wszystko pójdzie zgodnie z planem, jak najmniej stresu Ci życzę! ;)

Odnośnik do komentarza

Kurczę ucięło mi całego posta a tyle się spisałam o wizycie. W skrócie: wreszcie czuję że jestem pod dobrą opieką i jestem bardzo pozytywnie nastawiona! Nareszcie trafiłam na lekarza który mnie nie olał i nie wysłał z niczym do domu. dał mi jakieś dwa leki ale nie wykupiłam jeszcze recepty a doczytać się nie mogę, chyba dupka i coś jeszcze na c. W przyszłym miesiącu mam przyjść na kontrolę i zobaczymy jak reaguje na tą kurację. I pow że jak w ciągu trzech miesięcy nie zajde w ciążę to będziemy próbował coś innego. Patrzył też na wyniki męża i pow że nie są tragiczne i pochwalił za to co ja mu aplikowalam i zaproponował też jakiś podobny lek. Jeśli chodzi o ten cykl to zrobił mi USG i w lewym jajniku mam dojrzałe jajeczko ( pokrywa mi się to z owu bo dopiero dziś pokazała się druga kreska). Facet bardzo wyluzowany i taki jak to mówią do pogadania i przemiła położna u niego jest. Pocieszała mnie z nie takich codow ten gin dokonywał

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

kasie o jak dobrze że znalazłaś w końcu tego pomocnwgo. Nastawie ie lekarza dużo robi na wizycie a po twoim poście widać dużo szczęścia a więc już jest na dobrej drodze. A może po duphastonie jak i mnie za pierwszym razem zaskoczy. Życzę Ci tego.

Miłego dzionka życzę ja mam jakieś zmęczone i spiace dni przez te chrzciny i poprawiny. Ale trzeba wrócić do rzeczywistości i wziąść się do roboty bo nic się samo nie zrobi.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Kasie
tak, strasznie się ciesze i nie ukrywam, że bardzo liczę na podobną sytuację do Twojej magalena3 :)
Mininka Twoje wyniki będą dzisiaj? czy masz tez wizytę u tej lekarki?

Zatem wykupuj receptę i bierz. A od kiedy masz brać? I jak test owu ciemnieje? A ja tymczasem zaciskam mocniej kciuki.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

A zwykle jak długie masz cykle? Bo przeważnie jest ze po kilku dniach powinna być @. Tutaj któraś z dziewczyn tak miała że podczas brania dostała i chyba brała do końca ale nie jestem pewna.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Pena gratulacje ;)
Magdalena super, że widziałaś już maluszka na usg, niech pięknie rośnie ❤

DoMaRy trzymam mocno kciuki za Ciebie :*

Czarna wiem co czujesz, trzymaj się:* W końcu musi się udać!

Trzymam kciuki za wszystkie staraczki, kwiecień to piękny miesiąc na poród, więc życzę żeby wszystkim się udało :D po cichu też liczę się załapać ;)

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Ooo to rzeczywiście krótkie. Koniecznie Do wyrównania. Może znowu były za długie ale ty ewidentnie masz tą drugą fazę za krótka. Ale lekarz się zna więc ci pomoże. Zatem pozostaje cieszyć się z przytulanek i nie myśleć o czymś innym.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Kasie
magalena3
A zwykle jak długie masz cykle? Bo przeważnie jest ze po kilku dniach powinna być @. Tutaj któraś z dziewczyn tak miała że podczas brania dostała i chyba brała do końca ale nie jestem pewna.
zwykle mam 24-25 dni ale ostatni miałam 23.

Ja miałam cykle 24-26 dni A zdarzały się i 23. Wazna jest długość fazy lutealnej. Tak mi się wydaje.

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

magalena3
scandi i mnie się tak wydaje. Więc pewnie dlatego lekarz dał Kasie duphaston na uregulowanie cyklu.
A jak ty sie czujesz? Kiedy następna wizyta?

W sumie to dobrze. Miałam strasznie chore zatoki, myślałam że umrę. Musiałam brać antybiotyk ale już się dobrze czuje. Troche jestem zmeczona. Brak mi chęci do działania. Nie mam mdłości. Piersi trochę tkliwe. Wizytę mam 22 lipca. Jajko już znoszę. Czekam żeby zobaczyć serduszko bo chcielibyśmy już powiedzieć córce.
Jestem też trochę przerażona wizją samego bycia w ciąży. W pierwszej nie czułam się jakoś bardzo źle. Ale nie był to stan przyjemny. I boję się jak będzie teraz. Jak przeżyje te miesiące.

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

Scandi będzie dobrze a od wizyty do wizyty zawsze się ten czas dluzy. Ale dasz radę. Musisz jakoś zająć głowę co wiem nie jest łatwe. Ale zdarza mi się zapomnieć i np zrywam się do tańczenia z córką na rękach ale ona mi na szczęście przypomina że mama jej nie może dźwigać. A byłaś już na jakiejś wizycie? Czy to dopiero pierwsza?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Mininka
Tak, wyniki lekarka ma dzisiaj ale jeszcze do mnie nie dzwoniła ani nie pisała.. A niestety telefonu nikt nie odbiera...
Na podgladzie online jeszcze nie mam..
Stres rośnie i czuje, że będzie nie przespana noc..

Nie stresuj się. Wiem że to nie łatwe ale póki nie masz złych wyników to myśl pozytywnie. Daj znać jak coś się dowiesz.

Jakąś cisza dzisiaj tutaj...

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Wiem... Na szczęście książek i pracy w domu pod dostatkiem więc jest czym głowę zająć.
Dzisiaj co chwilkę latam do WC bo mam wrażenie, że okres dostałam... I krzyże mnie bolą..
I czuje się narzekająca jak stara baba nie obrażając żadnej hahaha.

A Ty jak się czujesz?
Tak zazdroszczę wszystkim dwukreskowym

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...