Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Magdalena o jaaa ale czad :D
U nas włoski się falowalyxi myśleliśmy że po mężu będzie miał coś z loków, ale potem się wyprosrowaly i są jak u mnie, zresztą Filipek jest cała mama :p
Pena ja się urodziłam z czarnymi i mi zjasnialy do takich jak ma Filipek, on też miał ciemniejsze, mąż ma czarne do tej pory.
Pamiętam Gosia tu wrzuciła zdjęcie włosów swojej cory, no wyglądały jak wyukładane od fryzjera, niejedna dorosła kobieta może jej pozazdrościć hehe

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

magdalena3 robiłam . I wyszla jedną kreska jakby negatywna a 2 bardzo blada tzn była bardzo ale bardzo ale bardzo słaba. Później zniknela dosłownie chwilę potem . Dzisiaj patrzę a jak biały ślad jakby po tej kresce.

Za to mnie dzisiaj podbrzusze mnie dzisiaj jakbym miała okresu dostać

Synek 22.05.2016 ❤️❤️
Aniołek 03.12.2017

Odnośnik do komentarza

Magalena Wow jak pięknie ❤ masz talent do fryzur. Ja też czekam kiedy będę mogła tworzyć fryzury córce :D
Zaneta to może jak do jutra nie będzie @ to zrób te badania z krwi, nie trzeba być na czczo.
Ja wczoraj zasnac nie mogłam i czułam rozciąganie w brzuchu ale teraz już nic nie czuje.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

pena dziękuję. Trochę poroszczochrywane to wszystko bo wiadomo ciągle się kręci ale ile się uda to się uda. Teraz modne takie nie super wylizane więc jest Oki. Pinterest i YouTube są moimi nauczycielami :D teraz szwagier e za tydzień mam robić właśnie warkocz wodospad przez całe włosy na skos. Już kilka razy miałyśmy próby. Tylko u niej to dużo ładniej wychodzi bo ma grube brązowe włosy a moja córka ma dużo ale to jednak jest blond i inaczej to wygląda więc doplotlam jej jeszcze dobieranca. Teraz nie chce dać grzywki ściąć i też tworzę. Przeważnie taki dobieraniec bo to najszybciej i się nie wierci. A każdy włos w każdą stronę bo jeden dłuższy drugi krótszy.

monthly_2019_07/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_76405.jpg

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Właśnie najgorsze jest to że te wszystkie objawy albo sobie wmawiamy albo są takie same jak przed @. Mogłoby to życie trochę ułatwić a nie ciągle utrudniac. :D

DO mnie dzisiaj nie podchodzić. Taki mam humor że patrz a nie dotykaj. Tylko na dworze czuje się dobrze. No i dziaiaj jak na złość na odwrót rano burczalo zjadłam i do tej pory nie mogę na jedzenie spojrzeć. Głodna nie jestem... Wodę tylko pije która też mi nie smakuje.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Bzibzia25 Może owulacja Ci się przesunęła, albo miałaś cykl bezowulacyjny. Wtedy miesiączki mogą być nieregularne. Staraliście się cały cykl, czy tylko w dni płodne? Badałaś się przed rozpoczęciem starań? Jeśli już ktoś o to pytał, to wybacz moją ignorancję. Nie martw się na zapas i najlepiej zrób test z krwi skoro jesteś już po terminie. Pamiętaj żeby nigdy się nie poddawać jeśli chodzi o marzenia!

http://s3.suwaczek.com/201808204965.png

Odnośnik do komentarza

Bzibzia dziewczynom tutaj cień cienia wychodził dopiero po terminie @ więc póki @ nie ma to jest szansa.
pena też pytałam o patke i o goosie ale chyba na dobre odpuscily forum. Zawsze to trochę mniej myślenia.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...