Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście to by było dobre zamienić to na jedną. Mi zależy na tych b mieć metylowanych, witaminie d3 z k2, a, e, cynk, selen, jod,(jodu teraz chyba nie mam w niczym), żelaz0, koenzym q10, witaminę c i magnez i wapń. I omega 3. Może też mi orgaznim zaszalał bo tuż przed początkiem cyklu skończył mi się castagnus i nie zamówiłam a w aptekach stacjonarnych nie mieli i mówili ze w hurtowniach nie ma. To kupiłam w taki zielarskim sklepie niepokalanek tylko chyba bardzo dużo dawka bo 400. Więc duzo więcej niż castagnus. Może to nie za dobre. I oczywiście brac wisiołka i ten syrok guajazyl :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny od miesiąca Was obserwuje :) i od miesiąca biorę inofem, dopiero teraz odwazylam się napisać. To mój 3 cykl starań. W środe miałam ovu wg kalendarza i testów. Okres powinnam dostać za tydzień w środę. Póki co cały czas po owulacji czuje klocia i ciągnięcia w jajniku prawym z tego co była ovu. (byłam na usg kontrolnym w 10 dniu i tam był dominujący pecherzyk). Także czekam...

Odnośnik do komentarza

Witaj Kokoo fajnie że do nas dołączyłas. Wszystkie będzie trzymać za Ciebie kciuki. A skąd wiesz o inofemie? :)
A ja dziewczyny już nie wiem co się dzieje. Mój orgaznim robi sobie żarty że mnie. Wrzucam fote bo już mam chyba zwidy z tymi testami owu :D
Przestałam już w 10 dc brać wiesiolka i guajazyl bo myślałam że już po. A i dziś mam jakby białko między nogami A przynajmniej biały śluz. Wisiolka nie będę brać Ale guajazyl może mogę? Dziś 13 dc.

monthly_2019_01/inofem-a-plodnosc_71503.jpg

Odnośnik do komentarza

Nadia wydaje mi sie że jak Femifertil to już nie Castagnus;-)
Ciężko czasem z tymi suplementami w aptekach internetowych, mi otatnio z koszyka usuneli Falvit mama, przy nastepnym cyklu też zamówie witaminy i zrobie hormony chociaż mam cichą nadzieje że nie będzie potrzeby!
Iwa ale litania witamin, och ta endo, ale widzę piękna ovulke to do dzieła, powodzonka! czasami sie coś pokreci, też mi sie wydawało że 7dc to za wczesnie na ovu, dobrze że te paski zrobiłaś, ja 3 dni od ovu brałam Guajazyl i Wiesiołka, weź jeszcze śmiało, zawsze pomoże przy starankach
Witaj Kokoo, to trzymamy kciuki za staranka, fajnie że dołączyłaś

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, mi inofem ginekolog zalecił plus omega med optima. Nic więcej nie biorę. Też trzymam za Was kciuki :) staramy się co dwa dni. W dniu 13/14 miałam testy ovu pozytywne zobaczymy :) póki co rwie mnie w brzuchu od ovu i taka napuchnieta się czuje widzę po spodniach. Kurcze nie pamiętam jak to z pierwszym dzieckiem było bo nie myślałam co będzie to będzie i w drugim cyklu się udało.

Odnośnik do komentarza

Kokoo to masz już 1 bobasa ile ma?szybko ci się udało wcześniej, mijejmy nadzieję że teraz też tak bedzie ucb;-)
No ja też czuje WZDĘCIE po samej ovu i czuje już tak kilka dni i kłucie w brzuchu też tak macie? (sporadycznie jajniki) chociaż dla mnie symptom ciąży to piersi z kamienia kilka dni przed spodziewaną @, ból potworny a narazie na luzie

Nadia też z Castagnusa nie zrezygnuje a witaminy swoją drogą, ja zamawiam na caneo.pl i tam wyskoczy wiele aptek ale zauważyłam że te wit.co chce zamówić to psikus i nie ma ich, więc po prostu w aptece,
3mam kciuki za owocne staranka!!
Iwa za ciebie również!!

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, ja cały czas Was czytam, tylko czasu mi teraz troszkę brakuje, ale jak coś cały czas jestem obecna :)
To mój 22 dc. Jeśli szyjka obniża się tzn że zbliża się okres i się nie udało? Póki co się uczę tego wszystkiego
Ja biorę Fembion Natal 0, ale nie wiem czy nie lepiej brać 1-kę??

Odnośnik do komentarza

Mam mam dzidzie 2, 5 latka ma. Ja nie umiem rozpoznać z tą szyjka to dla mnie jakaś czarna magia. Zawsze przed okresem mam bolące piersi to norma że się dotknac nie mogę jak dostanę okres to na następny dzień flaczki. Robicie test w dniu okresu czy wcześniej? Pamiętam że robiłam 2 dni wcześniej i przy ciąży pokazało dwie kreski z porannego moczu i wieczornego tak samo.

Odnośnik do komentarza

To super wieści Ewi że nie ma torbieli!dziś masz 20dc i teraz płodne i owulacja jak duże endometrium o ja...ale niespodzianka, to staraj się;-) wszystkie tu mamy ciężko z tym czekaniem, przyjdzie czy nie przyjdzie i z cierpliwością....

nadisza Kokoo też sporo sie oczytałam zanim "zajarzyłam" tą szyjke
nadisza masz niepłodne więc szyjka zamknięta i wysoko więc masz ok na tą chwile, przed okresem powinna być tak samo tylko lekko otwarta (ja czasem tego nie czuje tylko wysoko, twarda i zamknieta na @) a tak bliżej ciąży to nie pamietam szyjki
Wiem że w 1 ciąży (w sensie przed planowaną@) była dłuuuga twarda np.jak długopis i mega dużo śluzu białego jak uplawy, a w 2 ciąży szyjka była niewyczuwalna i nic więcej więc łzy, wiedziałam że napewno sie nie uda:-( w dwóch ciążach pierwsze co czułam to piersi ciężkie kamienie, inny niż przed @

Kokoo mi testy ciążowe wychodziły próźno, super że ucb przed @, mi po 6 dniach PO miałam plamienie implantacyjne i w ten dzień pokazał test II grube krechy a wcześniej I uparta a przy drugiej 2dPO więc odpada u mnie w dniu @ bo szkoda kasy jak nie pokazują, nie robie
Chcesz w tym cyklu testować?

Odnośnik do komentarza

Znalazłam fajną ściąge odnośnie badania szyjki a na "różowo" z forum ktoś napisał święta racje, badanie do uvu i starczy bo im dalej cykl tym bardziej kłopotliwe "czy może lekko się otworzyła przed @?a może zamknięta to ciąża?"

Swoją drogą to dziewczyny nieźle sie wyzywaja na forum, nawet nie byłam tego świadoma, to przykre jak sie ktoś z kogoś śmieje, metod, człowiek robi co może żeby zajść w upragnioną ciążę a te osoby co nie rozumieją tego-obrażają że sobie wymyślamy i nie mamy co robić...ja jestem wdzięczna za każdą ifo jaką wyczytam na forum i jaką sama napisze, bo przecież fajnie się wspierać
a to że gaduła ze mnie to widać po postach;-)

monthly_2019_01/inofem-a-plodnosc_71517.jpg

monthly_2019_01/inofem-a-plodnosc_71518.jpg

Odnośnik do komentarza

Rysia 06 tak ja testuje od 2 dni przed okresem. Cholera niecierpliwa jestem. Kupiłam testy za 1zl na allegro więc grosze :) to już 3 cykl jak testuje. Także od niedzieli myślę że zacznę hehe. Podejrzany ten mój jeden jajnik ciągle mnie kłuje non stop. Pamietam że przy ciąży nie miałam krwawienia implantacyjnego, ogólnie zero objawów. Teraz w tym cyklu piersi mnie bolą a zaczęło się odrazu po owulacji zawsze mnie bolały klika dni przed @.Ale podobno każda ciąża inna jest i chyba każdy cykl też :p

Odnośnik do komentarza

Kokoo jak dziś samopoczucie?Iwa?dziewczyny?
Kokoo tak pisałaś o tym kłuciu jajnika i mnie zaraziłaś hehe, wcześniej tego nie czułam, kusisz testowaniem;-)
Ja od wizyty gin.mam L4 (bo brak @ i problemy z ciąża które zna) do przyszłego wt i myślę o bhcg z krwi w ten czw i ew.przedłużyć daj mi Panie Boże, czytałam że bhcg można już zrobić w 21dc (pisali nawet 7d po ovu) i u mnie wypada czw, bedzie 11d po ovu, co myślicie?

Odnośnik do komentarza

Rysia pojawiło mi się w necie, że beta najwcześniej 10 dni po owulacji. Powinno coś się pokazać podobno. Ale tak to nie mam pojęcia. Spróbować możesz zrobić tak jak piszesz. A jak coś to potem powtórzysz. Jak masz trochę spokoju na zwolnieniu.
CHoć wiem, że to trudne bo z drugiej strony może być za wcześnie. eh to Ci pomogłam.. ehh

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...