Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Kamila. Nie bardzo mam wiedzę. Ja również miałam torbiele i się wchłonęły. Miałam na jajniku. Wchłonęły się po hormonach.
Endometrialne z tego co wiem to są z płynem czyli chyba przeważnie się same wchłaniają. Musisz zrobić kontrolę, możliwe, że już nie będzie. Ale na pewno musisz powtórzyć zgodnie z opisem badanie.
Tak jak pisze Rysia torbiele mogą przeszkadzać. Ale wiem, że czasem lekarze nie blokują starań. Ale chyba bardziej zalecane jest wstrzymanie.
Najważniejsze to zobaczymy co powie lekarz po wizycie. Masz już ustalony termin ?

Ja chyba poniedziałek, wtorek zrobię badanie progesteronu. Mój lekarz oczywiście nic nie mówił, ale naczytałam się o problemach w fazie lutealnej z progesteronem. I tak coś podejrzewam, że może być mały bo temperatura powinna się utrzymywać a mi spada. Ale ostatnio nie mierzę bo się denerwowałam.
Chciałam kiedyś, aby mi przepisał progesteron na drugą fazę cyklu ale powiedział, że skoro nie mam plamień a cykl nie jest za krótki to nie ma potrzeby. Może ma rację, ale sprawdzę.

Miłego weekendu dziewczyny.

Odnośnik do komentarza

Ja rezygnuje z moich starań ale w sensie wskakiwania do łóżka w TE dni, żadnych testów ovu i monitoringu, taka byłam za a w kolejnym cyklu sprzeciw, wiem kiedy mam ovu, nie mam ochoty na spinanie się a reszta cyklu??? ach dałam się ponieść tej owulce....
Stwierdziłam że odświeże polecenia z Naprotechnologii i kupuję
Fembion natal 1
Wit.B6, B12 wysokie dawki (15,50mg)
Mollekin D3+K2
Selen 100mg (na tarczyce bo już pewnie z 2 mies.nie biore)
Inofem 2 sasz+2tabl.Castagnus

Wiesiołek 6tabl, Guajazyl
zaczne pić siemie lniane 1herbatke dziennie 1-13dc

Ja już czuje szyjke miękka otwarta wiec tydzień do @ a ja już pewna że przyjdzie więc w pon do apteki po specyfiki i zaczynam łykać a wy bojowo nastawione dziewczyny na kolejny cykl?też widzę odliczanie i przeczucia...może do was nie przyjdzie;-) trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny.
Właśnie mam 26 dc... i wygląda na to, że zaczął się okres? Albo plamienie? Cokolwiek to jest... Nawet nie boli mnie brzuch jak na okres ani nic.. Zawsze miałam cykle 30-32 dniowe a tu 26 dc i takie coś... Wczoraj sprawdzałam szyjkę była wysoko, twarda.. W tym cyklu piłam inofolic i brałam feminion natal 0.. Miała któraś z Was tak?

Odnośnik do komentarza

Wysoko, ale czy otwarta czy zamknięta to nie wiem.. Nie potrafię tego rozróżnić. Wczoraj też była wysoko. Takie delikatne, jednorazowe póki co. Nie było żywo czerwone ani też jakieś ciemne bardzo.. Pewnie okres. Tak czy siak inofolic działa, nie pamiętam tak krótkiego cyklu :)

Odnośnik do komentarza

Rysia06, za każdym razem robię wieczorem o stałej porze.
Nie, nie wierzę w żadną ciążę. Po prostu chyba bardziej spanikowałam i się przestraszyłam, ale już jest ok :) Wiesz..zawsze wiedziałam kiedy okres dostanę, czułam to. A teraz tak nagle.. tak jakoś po "cichu". Jeśli ciąża to pewnie bym coś czuła, a nie czuję nic dziwnego.
Nie Rysia06.. po prostu wredna @ przyszła..
Szkoda. Ale z drugiej strony specyfik w proszku coś tam działa :)

Odnośnik do komentarza

Kokoo, daj znać :)
U mnie jednak się wszystko rozkręciło, ale to nic. Nie ma tego złego. Już mnie cieszy sam fakt, że okres przyszedł 6 dni wcześniej niż zwykle, a piję tylko 1 saszetkę dziennie.
Trzymam za Was wszystkie kciuki i za dobre wieści!

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja to nie wiem co mam myśleć. Zrobiłam w alabie ta bhcg i nie mam wyników :(pewnie dopiero jutro ale to będą 3 dni różnicy... Zrobiłam test jeszcze jeden dziś i mam taki cień po 5 min wyskoczył ale nie wiem czy to moja wyobraźnia czy co. Niechce nadziei sobie robić. Dam znać jak będę miała wynik jutro. Póki co jajniki mnie kluja.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...