Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Ewi masz racje choć sama wiem jak ciężko trafić na dobrego, mądrego i dokładnego gin. ja dowiedziałam się o nim z drogi pantoflowej, poczytaj, popytaj koleżanek która kogo chwali i może z polecenia łatwiej będzie, ja też nie jestem świeżej młodości ale mimo niepowodzeń się nie poddam, stwierdziłam że dobry gin.to podstawa a na NFZ nie pomagali zajść tylko "badanko" i tyle
Ja chodziłam 2 lub 3 cykle na monitoringi po kilka razy w cyklu prywatnie, ale nie jest mi szkoda tej kasy, wszystko po to żeby mieć pewność że wszystko przebiega jak należy a na dwie kreski też długo czekałam, prawie rok więc cierpliwości kochana

Odnośnik do komentarza

Ewi sprawdzałam teraz aplikacje kalendarzyk i zaszłam w ciążę na pasku ovu pozytywnym, na drugi dzień było przytulanko gdy mąż po nocce, też nie czułam kłucia jajników, nawet nie robiłam żadnych obserwacji bo siorka z rodziną przyjechała na ok.3tyg i trochę u nas i u mamy, latanie, sierpień grille piwko, dużo pracy i odbiegłam o tematu starań a przytulanka jak na lekarstwo, bardziej spontany, także spokojnie, napewno wszystko jest ok, staraj sie myśleć pozytywnie w każdym cyklu
Pewnie spróbuj u innego gin.jak ma dobrą opinie, umówiłaś sie już rozumiem?

Odnośnik do komentarza

Ewi to trzymam również kciuki za piękną owulke;-) i w pon. za dobre wieści
Wiem że nie jest łatwo myśleć pozytywnie bo organizm sam zrobi swoje i ciężko z tymi staraniami ale....pamiętajmy to najlepszy czas z naszymi partnerami hihi ten czas starań też powinien być miły i przyjemny więc trzeba szybko odgonić ciemne chmury i myśleć że będzie, jest dobrze
Ja dostałam już 2 razy (po tych poronieniach) młotkiem w głowę może dlatego szybko sobie pewne rzeczy przetłumacze i myślę o tym co jest dziś i jutro i pojutrze itd;-) lepiej mi sie tak żyje

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny ;)
Od jakiegoś czasu troszkę Was podczytuję, a to za sprawą tego, że od mniej więcej 2 tygodni biorę inofolic.
Rysia06, co w ostatnim czasie brałaś? jakieś witaminy? coś jeszcze? Trzymam za Ciebie mocno kciuki! :-)

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Od pewnego czasu czytam Wasze wypowiedzi i z każdą z Was mocno trzymam kciuki. Sama właśnie zamówiłam inofem i mam zIAR zacząć go stosować. Powiedzcie mi zacząć go brać od początku cyklu czy mogę zacząć w trakcie? 2 saszetki? ☺

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny. Witaj Nadia.
Rysia sprawdzałam normy chyba nie ma jakiejś tragedii, ale stosunek LH do FSH słabo. Powinno być jak czytałam w granicach 1. Ja mam dużo poniżej, coś czytałam że Może to oznaczać źle pracowanie przysadki Ale co to znaczy nie mam pojęcia. Muszę poszukać stare badania i porównać ale cały czas teczkę z moimi wszystkimi wynikami mam w aucie i ciągle wieczorem już mi się nie chce po nie iść. Patrzyłam na różnych stronach kiedyś znalazłam takiego fajnego w pdf-ie miałam to gdzieś zapisane ale nie mogę znaleźć tam były wszystkie wyniki w danym cyklu dniu. Jak będziesz robić wyniki to daj znać to będziemy patrzeć ale mam nadzieję że nie będziesz musiała bo zobaczysz dwie kreseczki.
Ewi Ty również się nie poddawaj wiem jak to jest też lubię mieć wszystko na już ale no właśnie ale co zrobić.
Czasami sobie myślę że facet by tego nie przetrwał Ja wiem że mężczyźni też w jakiś sposób myślą o tym ale to jest jednak inaczej jak nie mogą odczuć tego co my czujemy jak nam się zmienia ciało jak albo jak się nie zmienia A co chciałybyśmy.
Rysia w takim razie niepokalanego trzeba brać .

Odnośnik do komentarza

No wiem Iwa odnośnie tego progesteronu, ale chodzi mi o to że go brałam i dlatego sie zastanawiam czy zrobić teraz...przemyśle
Ok jak coś to wrzucaj zdj.tych normn, też mam taką nadzieję
Dobre macie podejście, zdanie Iwa Ewi, ja to zawsze pod górę, ale uparta jestem więc do celu
Mówiłam niepokalanek to cudo!
Nadia powodzenia, pomoże;-)

Odnośnik do komentarza

Rozumiem Rysia. Też się kiedyś zastanawiałam z tym progesteronem. Ale chyba już jakiś czas go nie bierzesz. Więc wydaje mi się że spokojnie możesz zrobić. Mój gin obecny twierdzi że nie każe robić progesteron bo on ufa usg czy owulacja była. Ale poprzednia nawet jak do 25 dc to kazała zrobić w 21. Choć na moje oko to dziwnie.

Odnośnik do komentarza

Iwa też czytałam że 7 dni do 10, ok może masz racje że niepotrzebnie, ovu w trakcie=-O nieźle co?boje sie jak ch***** co to z tego wyjdzie, nie biorę od sylwestra ale mam mdłości od tamtego tyg, może to z nerwów bo bardzo sie przejęłam tym moim cyklem i ciężko mam ze spaniem...no jeszcze trochę i bedzie wiadomo
Idziesz teraz do gin?co dalej?co z wynikami?

Odnośnik do komentarza

Stres zawsze robi swoje. Trzymam kciuki za Ciebie
Musi w końcu Ktoś zacząć U nas dobre wieści.
Myślę aby narazie zdjęcie wyników do gina. A z wizytą zobaczę co powie. Myślałam aby w lutym pójść.
Do tego mnie rozkłada znaczy zatoki. Ale dziwne że tylko połowa głowy mnie boli. Zawsze to było całościowo
Ja też spanie słabo. Ehh

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...