Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
askasam

Lubicie narty?

Rekomendowane odpowiedzi

Kmetka
O tak - narty to jet to :), gdzie jeździcie? Macie pewnie jakieś ulubione stoki - podzielcie się :)

Ja tez zakochalam sie w nartach, co prawda w zeszlym roku wyskoczylismy tylko raz ale w poprzednim chodzilismy na biegowki co drugi dzien no i mam nadzieje ze w tym roku tez bedziemy bardziej aktywni tym bardziej ze torow u nas pod dostatkiem. Poza tym mamy kamping przy wyciagu narciarskim wiec na zjazdowki w tym roku tez licze. Moj maz chyba urodzil sie z nartami wiec najslodsze sila rzeczy od nastepnego roku idzie na nauke.

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość masajka

narty to najbardziej superancki rodzinny sport! Polecam naprawdę, już wcześniej pisałam o tym klubie szermierce i gimnastyce! :) zapomniałam że najfajniesze są jednak narty ;D bale karnawałowe na nartach, przebieranki, zawody :) i dla dzieci i dla rodziców :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jouhs

Uwielbiam jeździć na nartach, najczęściej wybieram się do Włoch, czasem Szwajcaria, albo na krótsze wypady w Polsce. Ostatnio mieliśmy rodzinny wypad do Istebnej w Beskidzie śląskim, dzieci pierwszy raz były próbowały jazdy na nartach, akurat w Istebnej jest bardzo dobra szkółka narciarska https://www.zgorky.pl Instruktorzy świetnie uczą i dzieci całkiem ładnie sobie radziły, na pewno im się bardzo podobało. Nie mogę się doczekać, aż będą już umiały dobrze jeździć i będziemy mogli więcej pozjeżdżać wspólnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...