Skocz do zawartości
Forum

Szydełkowanie nasze prace, wzory


Rekomendowane odpowiedzi

inka_80
Ma-mmi czyli przesylka dotarla nic sie nie stalo po drodze nie zgnietli jej bardzo

dotarła w jak najlepszym stanie w tej chwili śle się do niemiec:36_15_9: jeszcze raz wielkie dzięki.... pomyśl o tym drugim wzorze co Ci napomknęłam

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

Iwa robie z glowy nigdzie nie znalazlam opisu Staram sie zachowac tylko proporcje
Do pierwszego brakuje mi juz tylko nog i krawata ale w mojej wiosce sklepik z wloczkami jest otwarty tylko 3 razy w tygodniu i dopiero jutro dokupie brakujace kolory
teraz juz wyszylam resztka czarnej wloczki twarz i o wiele lepiej wyglada

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Iwa ja robie go jak widzisz z kawalkow
2x 35 (przod i tyl) oczek 40 rzedow zoltych + 6 rzedow bialy + 2 rzedy polslupki nastepnie 1 rzad slupki 4albo 5 rzedow polslupki brazowy
te slupki to miejsce na czarny pasek

2 x 12 oczek (boki) to samo co wyrzej

1 x 12 oczek i ile rzedow potrzebujesz zeby wyszla gora zolty 1x i brazowy 1x

rece 6 oczek rozszezamy do 14 robimy 5 rzedow potem zmniejszamy w kolejnych rzedach do 7-8 oczek jak ci bedzie pasowalo przerabiamy na dlugosc rak

rekawki na petelce 6 oczek rozszerzamy do 12 potem do 18 przerabiamy kilka okrazen

nos na petelce przerabiam 6 oczek przerabiam dookola przy ok 3 rzedzie zamiast 2 oczek normalnych robie csisle zamykajace nie wiem jak sie nazywaja w nastepnycm to samo na tej samej wysokosci potem przerabiam normalnie powoduje to ze nos wychodzi zakrzywiony

Nog jeszcze nie mam ale bede zaczynala od butow ja to robie na oko wiec bede dopasowywala do reszty

zaczelam juz pomalu laczyc ze soba kawalki i musze przyznac ze wychodzi ladnie moj malz jest fanem spongeboba i jemu sie bardzo podoba

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

inka_80
Iwa ja robie go jak widzisz z kawalkow
2x 35 (przod i tyl) oczek 40 rzedow zoltych + 6 rzedow bialy + 2 rzedy polslupki nastepnie 1 rzad slupki 4albo 5 rzedow polslupki brazowy
te slupki to miejsce na czarny pasek

2 x 12 oczek (boki) to samo co wyrzej

1 x 12 oczek i ile rzedow potrzebujesz zeby wyszla gora zolty 1x i brazowy 1x

rece 6 oczek rozszezamy do 14 robimy 5 rzedow potem zmniejszamy w kolejnych rzedach do 7-8 oczek jak ci bedzie pasowalo przerabiamy na dlugosc rak

rekawki na petelce 6 oczek rozszerzamy do 12 potem do 18 przerabiamy kilka okrazen

nos na petelce przerabiam 6 oczek przerabiam dookola przy ok 3 rzedzie zamiast 2 oczek normalnych robie csisle zamykajace nie wiem jak sie nazywaja w nastepnycm to samo na tej samej wysokosci potem przerabiam normalnie powoduje to ze nos wychodzi zakrzywiony

Nog jeszcze nie mam ale bede zaczynala od butow ja to robie na oko wiec bede dopasowywala do reszty

zaczelam juz pomalu laczyc ze soba kawalki i musze przyznac ze wychodzi ladnie moj malz jest fanem spongeboba i jemu sie bardzo podoba

Jak dla mnie bomba i nic mu do szczescia nie brakuje... spongebob perfekcyjny

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

Ringe spiesz sie spisz

no i Spongebob
Iwa zaczelam od butow ktore skaladaja sie z 2 czesci
najpierw na petelce(1) 6 polslopkow nastepny rzad (2) 12 nastepny(3-10) 20
(11) zwerzamy do 17 (12) do14
Pierwsza czesc gotowa
2 czesc 4 oczka lancuszka robimy jak podkowe 4 albo 5rzedow po 10 polsupkow
musisz dopasowac wielkoscscia do tego doranbiamy biala wloczka nogi mi wyszlo 14 polslupkow i wydaje mi sie pasuje grubosc

nogawki 30 oczek 10 rzedow zobaczysz zreszta czy bedzie pasowalo

pasek do spodni robilam sama z filmiku z Szony linka ale chyba szybciej bylo by wciagnac tasiemke czearna

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...