Skocz do zawartości
Forum

Szwecja


sekundka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patrycja`81

akozka
Witam wszystkich tutaj!
Jestem tu nowa, zaproszona (w pewnym sensie, bo poinformowana o istnieniu "szwedzkiej" grupy) przez kingolandię. Mam na imię Agnieszka, lat 31, mieszkam na granicy Älvsjö i Årsta razem z narzeczonym i rozwijającym się we mnie dzieciakiem (termin na połowę grudnia). Co by tu jeszcze... Chyba tyle na początek? Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona...?
Pozdrowienia!

Witaj Akoza:usmiech:
ja tez mam termina na grudnia:usmiech:
jest tez i Migotka grudniowka-tylko ze ona jest tera w Polsce na urlopie

Justyna:brawo: za "zwerbowanie" nowej foremki:wink:

Odnośnik do komentarza
Gość kingolandia

akozka
Witam wszystkich tutaj!
Jestem tu nowa, zaproszona (w pewnym sensie, bo poinformowana o istnieniu "szwedzkiej" grupy) przez kingolandię. Mam na imię Agnieszka, lat 31, mieszkam na granicy Älvsjö i Årsta razem z narzeczonym i rozwijającym się we mnie dzieciakiem (termin na połowę grudnia). Co by tu jeszcze... Chyba tyle na początek? Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona...?
Pozdrowienia!

Witamy w naszym gronie.Niestety wszystkich dziewczyn nie poznasz bo są na urlopie.Mam nadzieje że będzie Tobie miło z nami.

Odnośnik do komentarza
Gość kingolandia

julia

Mam pewne obawy co do naszego wyjazdu,
nie lepiej poczekac z wyjazdem do czasu az maly zacznie dreptac zeby mogl tak jak Dawidek popluskac sie w wodzie?
Musze sie dzis ostatecznie zdecydowac, a mam tyle wątpliwosci...

Ja miałam też takie obawy.
Najbardziej przerażał mnie lot który traw 4 godz..Co prawda Kamilka na początku w samolocie marudzi przez 20 min a póznie zasypia (50 min do gdańska) ale wydaje sie bardzo męczący dla takiego dzieciaczka .A do tego jeszcze Kinga marudzi................. i nią ie też trzeba zająć.

Nie puszcze małej na plaży do piasku( dużo by go zjadła) ani też nie może siedziec cały czas w wózku.Wiec ani ja nie odpocznę ani dzieciaki.Wydaje mi sie ze bardziej odpoczne z chodzącym 2 letnim dzieckiem któremu można juz wytłumaczyć pewne żeczy....

W tym roku musi wystarczyć nam szwedzkie słonce i wylot do niemiec.

Odnośnik do komentarza

Witam i sie ja:)
lucia77 to kiedy lecisz do Polski?my dopiero za rowny miesiac,w roczek Dominiczka bo nie dalo rady inaczej...a nad wczasami jescze myslimy,czy odbyc je w polsce nad morzem jak bedziemy wracac do szwecji czy jechac gdzies do cieplych kraji...
to sie jeszcze okarze na jak dlugo zawitamy do Polski...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-35609.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...