Skocz do zawartości
Forum

Szwecja


sekundka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patrycja`81

tysia


uwielbiam te zabawki bo jest ich niewiele i jak to kiedyś napisałaś one mają duszę..... albo ją bedą miały za kilka lat jak już maluch podrośnie:Oczko: sklep w stylu Patrycji proste i tradycyjne zabawki ekologiczne


Patrycja tez kupila tam cymbalki Emilce:usmiech:
i innych rarytasow sie naogladalam:)

a nie dlugo te pewno cos "przywloke" do domku:D


ja tez dzis postanowilam siedziec w domku-ale chyba to gorsze niz byc na dworze- zasadzie teraz siedze tylko i jestem mokra-
Emilia jak sie obudzila przed chwila,to jakby spod prysznica wyszla:)

Odnośnik do komentarza

tysia

tak zaplacimy za to niestety,nawet jesli bedziemy miec ubezpiczenie na mieszkanie,bo wlasnie oddalismy wnioski to przychodzi podobno tam z tej ubezpiczalni rzeczoznawca i orzeka czy stalo sie to z twojej winy czy tez nie,jesli z twojej to nawte jezeli masz ubezpiczenie placisz ty za wszystkie koszty hehe
glupie to jak but,ale co zrobic,dzwonilam dzis do nich i powiedziala mi babka ze wyslala maila do szklarzy z naszej komuny i jesli niko nie bedzie do piatku to znow mam zadzwonic hehehe:hahaha:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-35609.png

Odnośnik do komentarza

patrycja`81



ja tez dzis postanowilam siedziec w domku-ale chyba to gorsze niz byc na dworze- zasadzie teraz siedze tylko i jestem mokra-
Emilia jak sie obudzila przed chwila,to jakby spod prysznica wyszla:)

ja nie wiem,albo ja mam duzo chlodniej niz wy w mieszkaniu,albo sama juz nie wiem hehe,bo moj Dominic w ogole sie nie poci:),czasem troszeczke,ale to jak jest na dworze lub na balkonie...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-35609.png

Odnośnik do komentarza

patrycja`81



ja tez dzis postanowilam siedziec w domku-ale chyba to gorsze niz byc na dworze- zasadzie teraz siedze tylko i jestem mokra-
Emilia jak sie obudzila przed chwila,to jakby spod prysznica wyszla:)

ja nie wiem,albo ja mam duzo chlodniej niz wy w mieszkaniu,albo sama juz nie wiem ,bo moj Dominic w ogole sie nie poci:),czasem troszeczke,ale to jak jest na dworze lub na balkonie...:nie_mam_pojecia:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-35609.png

Odnośnik do komentarza

ewcia08
ja nie wiem,albo ja mam duzo chlodniej niz wy w mieszkaniu,albo sama juz nie wiem ,bo moj Dominic w ogole sie nie poci:),czasem troszeczke,ale to jak jest na dworze lub na balkonie...:nie_mam_pojecia:

chyba faktycznie masz chłodniej bo nie masz szyby!:sofunny:

u nas zarówno David jak i ja spoceni jak po maratonie!:Kiepsko:

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

tysia
ewcia08
ja nie wiem,albo ja mam duzo chlodniej niz wy w mieszkaniu,albo sama juz nie wiem ,bo moj Dominic w ogole sie nie poci:),czasem troszeczke,ale to jak jest na dworze lub na balkonie...:nie_mam_pojecia:



chyba faktycznie masz chłodniej bo nie masz szyby!:sofunny:

u nas zarówno David jak i ja spoceni jak po maratonie!:Kiepsko:



:sofunny: ja z tej szyby chichram:wink:
my mamy kuchnie,duzy pokoj i sypialnie od strony poludniowej(jeden tylko pokoj od zachodniej)
i mimo,ze rolety zasloniete przez caly dzien,balkon otwarty,okno w sypialni tez-idzie sie zagotowac:D

Odnośnik do komentarza

patrycja ja mam trzy pokoje,do godziny 15 swieci slonce w salonie i kuchni...
moze dlatego mam chlodniej,bo tu za kaloryferami maja taka wentylacje i wieje z tamtad,
lekko bo lekko ale wieje...przez to w mrozne noce jest tu baaardzo zimno...i do tego pelno kurzu jest ciagle,sprzatam to co drugi dzien a tego i tak jest mustwo,maja chyba nie za czysta ta wentylacje:36_1_21:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-35609.png

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

a moje dziecko gustuje coraz bardziej w rzeczach ktorych nie wolno,i mimo,ze coraz bardziej dostosowane do tego srajtka,zeby nie ruszal-to zawsze cos wyczai-teraz bardzo interesuja ja czerwone swiatelka przy sprzetach:lup:
jak nie kable,to.....urwanie glowy:D
przed poludniem polazla na balkon,gada jak najeta,a tu nagle cisza-mysle sobie-kwiatki-nie pomylilam sie-Emilia dorwala kwiatka powyrywala platki wszystkie i do dzioba
nie trzeba chodzic na gimnastyke przy tych dzieciakach:lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...