Skocz do zawartości
Forum

Szwecja


sekundka

Rekomendowane odpowiedzi

lucia77
Witam i ja wieczorkiem :Oczko:

Julia fajne fotki ... sliczna Mama i przystojniak w extra kapeluszu :Spoko: :Śmiech:
ale fajnie jechac tam na 2 dni :Oczko: a powiedz mi kolejka dziala ?

Pisalam Wam wczoraj o farmie i Davidkowych zabawach :smiech:
nagralam dzisiaj filmik ... : Wrzuta.pl - David i farma ;) :Oczko: jakosc slaba ... bo swiatlo takie sobie .. ale cos tam widac :Spoko:

Kolejka dziala, wiec mozecie z rodzinka sie wybrac

Jaki Dawidek zajety zabawa :36_1_1:, chyba masz duzo czasu jak sie tak bawi

lucia77
[
a sofke mozesz tutaj zobaczyc , dokladnie ta

Mio - 3-sits soffa

mamy taka sama sofe :36_1_1:
co prawda ja nie chcialam skorzanej ale zdala egzamin i chyba na inna bym nie wymienila

klaudia
wklejam zdjecia z dzis, podobne do wczorajszych plus woda :wink:

Oj, Frankowi chyba bardzo sie podoba taka zabawa w wodzie / świetnie wyglada słodziak

motylek1204
czescdziewczynki...cos slabo trzymalyscie za mnie kciuki przed dentysta bo od godz 15 strasznie mnie boli ta dziurka...:oczko::oczko:
zeby tego bylo malo pani doktor wyrywala mi go cale 45 min....poprostu udreka i dla niej i dla mnie a na sam koniec jak juz zobaczylam resztki tego czegos to sie rozryczalam jak nie wiem co....

Współczuje, mam nadzieje ze w nocy nie bolalo i sie wyspalas.

motylek1204
ah szkoda ze nie zdazylam zobaczyc zdjec Julii....

napewno wrzuce na nk

Odnośnik do komentarza

a my za godzinke juz zamierzamy isc nad jeziorko,
moze uda nam sie chociaz o tej godzinie znalezc wolne miejsce zeby koc rozłozyc i poopalac sie mamusia bedzie mogla:solar:
no i kupilismy taki ponton dzieciecy dla Oskarka, bo ostatnio jak plywal w takim u znajomych (co prawda w basenie tylko:basen:) to podobalo mu sie

Lece na kawke i śniadanko moim mężczyznom zrobic

Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Gość kingolandia

Witam sie z wami na Szwedzkiej ziemi http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000200C0.gif

Nasz urlopik sie juz skończył w piątek .

Niestety trzeba było wrócić do domu http://www.cosgan.de/images/midi/sportlich/s030.gif
Pogod była nijaka wiec miło wygrzać stare plecki w domu http://www.cosgan.de/images/midi/verschiedene/l025.gif

Muszę nadrobić czytanie postów.Potarłyście sie dziewczyny

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

Czesc:)

No to Tysia Rodzice meza maja nieciekawie-w mojej miejscowosci tez byla powodz w 1997,ale tym razem rzeki tak nie szaleja(moj domek rodziny jest tuz kolo walu jednej rzeki,a do drugiej mniej niz km)
narazie tylko studzienki kanalizacyjne "wywalaja" wode w miejscach w ktorych niktby sie nawet nie spodziewal-ale jak wspomnialam nie jest zle


a opady deszczu cos wPl nie chca sie skonczyc:(


Powodzenia z woda Dla Rodzicow:)

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

julia
my wlasnie wrocilismy z pierwszego posiedzenia nad jeziorem. Stwierdzilismy ze 2 godzinki wystarczy narazie i po poludniu sie wybierzemy po raz drugi bo zaczelo sie strasznie goraco robic.

A oto nasze malenstwo jak plywa w swoim pontoniku:


znowu golasek::):
a w pontonie wyglada jak zawodowiec:oczko:

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

a my dopiero teraz nad wode jedziemy....znow nie zdazylismy sie wybrac zdomu,zanim Emilia sobie zasnela.teraz zje tylko obiadek-i nad wode jedziemy grillowac:smile_jump:naszla mnie ochota na grilowana kielbache,i tez na kukurydze z grilla:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...