Skocz do zawartości
Forum

Szwecja


sekundka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingolandia

kati
kingolandia
Kati zabierasz swoje dziewczynki?

Nikole na 100 % Ania do 13.45 bedzie w szkole bo ferie ma teraz Wiktoria do 11.30 w przedszkolu ale skoro ty biezesz swoja starsza to sie jeszcze zastanowie czy nie wziasc Wiktori dla niej do towazystwa bo tak to Karol mial ja odebrac i z nia siedziec no ale zobaczymy

Fajnie by było

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

Migotka27
Kobitki ktora z was robi zakupy na Ellos??? Pytam bo jako nowy klient dostałam 50% rabatu ale ze nie znam dobrze jezyka nie moge sie w tym połapac czy te 50% jest na cały asortyment i jakie sa opcje jesli chodzi o zapłate -prosze was o pomoc :Niewiniątko:

byc moze dostalysmy tego samego mejla.
u mnie przy tym 50% jest gwiazdeczka,z ktorej wynika,ze :
"Erbjudandet & rabatten gäller: Vid nybeställning om minst 200,- (efter avdragen rabatt). På din dyraste vara av kläder, skor, hemtextil, inomhusbelysning eller mattor ur Ellos/Josefssons vår/sommarsortiment 2009. T.o.m. 2009-02-22, så långt lagret räcker.
Max en gång/hushåll.
*Kan ej kombineras med/användas på: Andra rabatter/erbjudanden. Varor från fyndshop och Catalog Mail Outlet . Varumärkena Adidas, Nike, Puma, Levis, Esprit och Reebok. Bästa pris-produkter. Ellos resor.

co po polskiemu bedzie :
*przy zamowieniu conajmniej za 200 sek(po odliczonym rabacie) na najdrozszy produkt z zamowienia-ubrania,buty,"pierdolki do domu:D" oswietleni lub maty,dywaniki z Ellos /Josefssons wiosna/lato 2009 -rabat do 2009-02-22
kupon jednorazowy
*nie dotyczy innych promocji,produktow z "fyndshop" i Catalog Mail Outlet . Produktow z firm Adidas, Nike, Puma, Levis, Esprit och Reebok.i tych przy ktorych stoi "Bästa pris-produkter"

Odnośnik do komentarza

Ewka ja daje jej cycka tak ok 22 a nastepne ok 2 potem o 6,z tym ze w lozeczku spi do 2 ale prawie co godzine sie przebudza wtedy musze ja wyjac z lozeczka chwilke ponosic i odkladam spowrotem.Jest przyzwyczajona ze usypiala w naszym lozku i za kazdym razem jak sie przebudzala to miala cycka ale nie wydaje mi sie zeby wtedy jadla,poprostu traktowala go jak uspokajacz smoczek.Teraz musze sie zmobilizowac zeby po tym karmieniu o godz 2 odkladac ja znowu do lozeczka.....zobaczymy jak nam to bedzie szlo

http://s2.pierwszezabki.pl/007/007111950.png?576http://img34.glitterfy.com/70/glitterfy-flpbk11172952870134.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...