Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2008


Rekomendowane odpowiedzi

Bąbelkowa gratulacje!zuch dziewczyna-wytrwała!Piotrus przystojniak na maksa!Marciołka i Mamusia trzymam kciuki!, przynajmniej Marciołka nie będziesz mieć problemów z kroczem:)ja dopiero dzisiaj zaczynam siadać na tylku!No dziewuszki robi się fajnie, coraz nas więcej przez to klonowanie i nie tylko...Suzy nie wiem jak jest z tymi facetami ale mój był taki zafascynowany a w nocy osłabł biedak, bo się tylkiem odwrócił a ja co godzinę z głową w dole karmiłam, w sumie też padam, opieka nad dzieckiem jest niesamowicie wyczerpująca...

http://www.suwaczek.pl/cache/016c0c4b98.png

Odnośnik do komentarza

babelkowamama
:taniec1::taniec1::taniec1: !!! jestem dziewczynki moje kochane !!! :taniec1::taniec1::taniec1: czytałam trochę po łepkach te Wasze posty, ale mniej więcej się orientuję już i postaram nadrobić ;)

:36_15_9: GRATULACJE dla asanny - śliczna malutka, naprawdę :) słodziakowa :36_15_9:

a teraz relacje: :36_15_9::love together::36_15_9: nasz synek Piotruś urodził się9.11.2008r o 1.40 w nocy, 3550g i 54cm - dziś wróciliśmy do domku, bo trochę nas męczyli i mały musiał brać antybiotyk (przez 7 dób, ale że wszystko było dobrze - mały ładnie przybierał i bad. wychodziły ok - wypuścili nas już dzisiaj :taniec1:)
Ogólnie poród mialam cięzki, bo jak pojechałam 8.11 ok południa do szpitala, ok 20 dostałam znieczulenie, bo dopiero wtedy zrobiło mi się 5cm, ok 23 2.dawka znieczulenia i po 24 poszłam przeć i po 1 zaczęli nas maltretować - 1. tlen bo już nie miałam siły i małemu tętno wariowało - strasznie spadało - 2. próżnociąg - 3. kleszcze i naciskanie na brzuch .......................................................................................................................
ale urodziłam w końcu jakoś ... malutki był niedotleniony i na noc wzieli go do inkubatora ... ale już rano, jak przenieśli mnie na poporodową, był ze mną :) calutki i zdrowiutki :) kochany dzielny robaczek malutki ...

no .... na dziś wystarczy dziewczynki
idę wypoczywać i tulić mojego faceta
buziaki

ps chyba dorzucę zdjęcie :36_15_9:

GRATULUJĘ śliczny bobasek :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

asanna - my to w sumie nie powinnysmy sie juz z tymi brzucholcami zadawać :36_1_1: hihi :36_1_1: fajnie mieć już dzidziusia przy sobie ... ojoj ... starajcie się dziewczyny szybciutko, szybciutko :P

moje krocze to fenomen normalnie ;) nie bolało mnie nic praktycznie, dopiero na 3-4 dzień i dopóki szwów mi nie zdjęli, a już po jak nowonarodzona ;) jedynie kichnięcie (na szczęście jedno) bolało okropnie ;/ a szyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyli mnie i szyyyyyyyyyyyyyli (zdejmowalne sztuk 4)

piszę do Was kochane z Cycem moim przyssanym :36_1_1::36_1_1::36_1_1: i tak od godziny co 5 min

ok, idę sprzątać, bo się zbieram już od 11 ... :36_2_43:

Odnośnik do komentarza

no ładnie ... tyle się napisałam i net mi padł :36_2_16: wścieknę się !!!
villanelle w porównaniu z 8. to na pewno, ale do tych 4 trzeba dodać jeszcze multum rozpuszczalnych - zszywał mnie ponad 0,5h i już pod koniec było mi wszystko jedno i zaczęłam żartować i pytać, jak to wygląda, to on na to, że będzie jeszcze lepiej ;) hahaha ale śmieszne ...
Izabelin :ok: nawet z tatusiem nie chce się podzielić cwaniak jeden ;)
maczetka dziękujemy :o_master:

:36_4_9: dla Was dziewczynki kochane moje

Odnośnik do komentarza

BMama cieszę się, że nie tylko moja Nastka przy cycu siedzi godzinami, karmienie jest bardzo męczące, karmię dzisiaj co parę minut od godziny 14 a jest już 19, mała zasypia przy cycu więc to trwa i trwa, mam nadzieję, że kiedyś jej przejdzie, juz mnie tyłek boli, aaaaaaaa...i zazdroszczę krocza, choć u mnie już znacznie lepiej:)

http://www.suwaczek.pl/cache/016c0c4b98.png

Odnośnik do komentarza

Jezuu.... wczorajszy dzień tragedia! Miałam od rana skurcze, taaaakie bolesne, myślałam, że się zaczęło... Byłam na izbie przyjęć (bleeeee) i u mojego gina (kochany, przyjął mnie w gabinecie, mimo że niedziela), okazało się, że nic - 1 cm rozwarcia wieczorem po całym dniu bóli! Więc poszłam spać :)
Zaraz jadę kupić parę par gatek (bo ja cały czas nosiłam stringi, a do połogu się raczej nie nadają :36_2_15:), a potem... do szpitala! trzymajcie kciuki!!!!:36_3_15:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-26026.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68097.png

Odnośnik do komentarza

MAMUSIA
ja do tego kupilam takie wklady poporodowe w niektorych szpitalach pozwolaja miec takie majtki w innych nie kupilam tez tantum rose ale juz glupieje bo kazdy mowi co innego ze lepiej tej tantum rosy nie kupowac tylko szare mydlo
SuzMummy a ty na kiedy masz termin

Mamusia... powiem tak, mam 3 szaszetki tantum rosa.... teraz to się tak nazywa, mama z własnego doświadczenia mi mówiła że pomaga ! A kiedyś to się nazywało KALI POMAGAli... czy jakoś tak.

a termin mam na 29 listopada. czyli nastepna sobota.

ja mam z mothercare podkłady poporodowe ... ale wyglądają jak zwykłe tylko większe podpaski i kupiłam też paczke wielkich nocnych podpasek... to do szpitala... a jeszcze nie mam zapasu do domu... zreszta sie zobaczy co to bedzie. Wiadomo jedna krwawi tak a druga inaczej ;)

Odnośnik do komentarza

*co do gaci jednorazowych - nie polecam i w ogóle nie pozwalają nosić tego świństwa, bo nie przepuszcza powietrza = gorsze gojenie i diablenie się ran :leeee: najlepsze są zwykłe bawełniane babcine gacie ;)
*tantum rosa - ja używałam i jestem zadowolona (znieczula ;) przeciwbólowa i przyjemne uczucie po), chociaż też mówili coś o szarym mydle, ale ... wiecie jak to jest ;) z postępem babeczki, z postępem :36_2_9:

na szczegóły, szczególiki i relacje z życia rodzinnego musicie poczekać ;) bo lecem sprzątać - przychodzi położna środowiskowa

buziole

Odnośnik do komentarza

MAMUSIA kupiłam w aptece 6 szt jednorazowych majtek takich z siateczki i byłam z nich bardzo zadowolona. Co do wkładek to używałam (pomimo tego, że szpital dawał swoje (zwinięta lignina bryyyy) jednak zmieniałam je na szpitalne przed obchodem :Oczko:) takich http://www.allegro.p/item476071119_podklady_poporodowe_dla_kobiet_bella_gratis.html kupiłam 10 opakowań wystarczyły na cały połóg.

Odnośnik do komentarza

MAMUSIA
ponoc niektorzy lekarze dra sie wogole jak sie majtki zaklada co kobieta to inna opinia ale jestem wdzieczna za kazda opinie

To niech taki mądry pan doktor spróbuje przejść przez oddział z wkładką bez majtek ::): bo toż zaiste cyrkowa sztuczka. Kochana lekarze swoje, a życie swoje. Po porodzie tylko na wizycie będą Ci zaglądać pod koszulkę. W szpitalu w którym ja rodziłam, przed obchodem położna darła się na cały oddział "ściągać bieliznę" :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...