Skocz do zawartości
Forum

Lipiec 2010


Rekomendowane odpowiedzi

hej dziewczyny

ja bez humoru, przez te nogi:( i jeszcze okazało się, ze nie pojedziemy na ślub do Niemiec za dwa tygodnie, bo ja głupia nie zrobiłam dowodu Antkowi..
Antolek coś dziś kiepsko spał, bylkismy na zajęciach i tez nie chciał za bardzo, szczególnie, jak młodszy chłopiec zaczął krzyczeć.

aa.. gadałam z logopedką i pytałam o R więc jeśli dziecxko zmienia na L to nie ma problemu, jeśli na J to do 4 roku życia tez tak może, a jak mówi gardłowe to nie powinno, choć to tez zależy jakie gardłowe( cokolwiek to znaczy..). my mamy J zamiast R choć R w niektórych wyrazach też mu się pojawia.

dziś jadę z Antkiem do kadiologa, 250 zł za wizytę, ale jak mam czekać do grudnia..

mamaola milusio mi się zrobiło, jak przeczytałam, ze tęsknisz:))) ja też za Wami tęsknię, ale nie chcę Was tu dolinować moimi depresyjnymi stanami;) fajnie, ze z zasypianiem coraz lepiej, bardzo trzymam kciuki , żeby zanim Lenka się pojawi, było już idealnie w tej kwestii:))

aśku dobrze, że już zdrówko wraca, a u nas tez 8 się jakoś spodobało:))

adria kochana gratulacje, to już połowa:)))))))) i piękne, wzruszające Juleczki zachowanie rano, jakby wiedziała, że to połówka!! Julka bystra i zdolna, ale też wielkie ukłony dla Ciebie, bo wiadomo, że jak się z dzieckiem "pracuje"to efekty są:)))

annaz z mężem źle, współczuję. trzymaj się jakoś i mam nadzieję, że ostre środki pomogą!

Odnośnik do komentarza

Hej,

U mnie tak sobie. Dobra forma to jedno, ale 9 miesiąc ciąży to drugie... Brakuje mi sił, ciągle chce się spać. Do tego ciśnienie mi trochę skacze i serducho wariuje. No i ciągle mam duszności. Ech... Mam nadzieję, ze Lenka nie będzie jednak czekać do czerwca...

Za to w tym tygodniu znów umówiłam się z teściami na dwa dni z Leosiem. Żal mi go tak odsyłać, ale chcę do końca tygodnia pozałatwiać już wszystkie zaległości i móc się skupić na nabieraniu sił - na poród i dwójkę szkrabków.

3nik - do logopedy? Ja tam w ogóle nie zastanawiałam się nad tą Leosia wymową. To nei za wcześnie? Leo czasem R pomija, czasem zamienia na L a czasem na J. A czasem uda mu się wypowiedzieć. I bądź tu człowieku mądry ;)
Przykro słyszeć, że nogi nadal dokuczają... I nic nie pomaga?
Daj koniecznie znać co u kardiologa?

aśku - tak myślę, ze skoro Ptych jest od kilku dni tylko na cycu, to te kupki mogą być rzadsze, tak jak u niemowlaczka, choć myślę, że i pasaż jelitowy przyspieszony przez obecność wirusa, więc oba czynniki mogą się na to składać. Jeśli chodzi o smectę i bakterie jelitowe, to ja bym Ci radziła podać oba niezależnie od przyczyny rzadszych kupek. Na pewno nie zaszkodzą, a smecta, oprócz działania przeciwbiegunkowego, osłania też jelita i wiąże toksyny i wirusy. A bakterie jelitowe regulują wiele spraw problematycznych, również mogą pomóc na nawykowe zaparcia. Tylko nie podawaj tych leków naraz - najlepiej np. smectę rano i wieczorem, a bakterie koło południa. Bo smecta może związać bakterie i się nie osiedlą, tylko wyjdą drugą stroną. A co do Dipherganu... A po tej pierwszej dawce dawałaś jeszcze? Jeśli Ptych się dobrze czuje to nie sądzę, zeby wymioty mogły wrócić. Tym bardziej, ze występują zazwyczaj tylko na początku infekcji - potem rozwija się biegunka.

adria - piękny prezent od Julci :) Naprawdę dba o Ciebie i dzidzię... Też bym się rozczuliła. I gratuluję połóweczki :) Zaraz obie będziemy tulić nasze maleństwa :)
Co do sesji - ja też jestem bardzo ciekawa zdjęć :)

Miłego dnia Wam życzę. Ja może zdążę troszkę odpocząć zanim się Leo obudzi.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqghmekeuw0.png

http://www.suwaczki.com/tickers/961lwn1548dfts7t.png

http://s2.pierwszezabki.pl/036/036180990.png?1651

Odnośnik do komentarza

Pracownia Smyka - Konkurs
Nagrodę główną w konkursie "Małe i duże Kaczki Duck podróże" w kategorii 1-3 lat otrzymuje Antoś - praca: Kaczka Duck podbija świat. :)))) dziękuję wszystkim za głosy, nagrodą jest "impreza" w kawiarni dziecięcej, chętnie bym zaprosiła na nią Wasze dzieciaczki, tylko nie wiem, czy na godzinkę Wam się do Poznania opłaca przyjeżdżać:))

Odnośnik do komentarza

MamaolaTy to powinnaś lekarzem być :) bo do lekarzy co chodze to przy tobie albo nie wiedzą jak sie pytam albo im sie nie chce tak ładnie wytłumaczyć:) dziękuje kochana juz wiem wiecej dzięki Tobie:)Tak tez myśłałam ze jak juz minęly wymioty to bedzie ok ,ale nie jestem pewna to sie boję cokolwiek robić jeśli lekarz mówi inaczej:/
Oj nie dziwie sie ,ze Leosia cięzko oddać ,ale ma tak wspaniałego dziadka babcie pewnie też ze będzie mu dobrze :) szybko niech te sprawy sie skąńczą i nabieraj sił:)

3nikoj jeszcze te nogi dokuczają moją koleznakę tez noga dokucza i nic nie moga znależść :( to takie frustrujące nie dziwie się ze humoru nie ma ja tez przez ptycha nie mam człowiek sie martwi bo tyle nie wie:/ i co sie dzieje tak naprawdę:( trzymaj sie i jestem pewna ,ze Antosiowi nic nie jest i czekam na dobrą wiadomosc oczywiście.
a pytałas o alergie tak nawróciła mi się bo byłam w basenie 2 godziny jak jak zrobie sobie to odczulanie jak ptych to zobaczymy bede miec dowód ze i ptych zdrowy odczulony. trzymja sie i zdrowiej nam:)

Annaza co u Ciebie mam nadzieje ,ze meza jeszcze na zakopałaś w ogródku ,bo ja miałm ochote swojego . przez chorobe ptycha tak zła byłam. Mam nadzieje ze sie dogadujecie:)
a własnie tyle razy miąłm napisac jak Olisia jak jej nocne jedzenie i wedrówki do lodówki minęło trochę? mi ptych obudził 2 razy o 4 rano i nie jest to przyjemne jestem zmeczona.

Odnośnik do komentarza

Witajcie!!!u nas zimno pada od rana brr.....Olsia też maruda bo tylko na dwór chce iść a w domku nie ma co robic i nic ją nie interesuje wiec tylko wisi na mamie.Humor u mnie marny....

Aśku oj ale wirus Was dopadł oby Ptych szybko wrocił do zdrówka, wiem jak to jest jka maluch cierpi.Ale piszesz ze dziś zjadł troszeczkę to może idzie ku dobremu.Z męzem kompletne klapa, powiedziałam że się wyprowadzę nie zrobiło to na nim jakiekolwiek wrazenia...A co do nocek ostatnio mamy 2 pobudki, na pierwszej staram sie dać wode by najpierw tu usunąć mleczko ale woda a w zasadzie parę łyków starcza jej na max 1.5 godz potam jak dam mleko pije tak jakby nie jadała cały dzień.

Adria gratuluję jak czas leci już 20tydzien pięknie.A kiedy masz usg?Julka na pewno będzie zakochana w dzidzi.O niedługo kończysz szkołe potem obrona i możesz spokojnie czekać na malenstwo

Mamaola masz racje zbieraj siły będą Ci bardzo potrzebne przy dwójce szkrabów ale moze Lenka bedzie przynajmniej na poczzątku tylko jadła i spała.A maż planuej urlop by być z Wami na początku?

3nik gratki wygranej a na tą impreze możesz zaprosić inne dzieci?oj nadal dokuczają Ci nogi..moze Antoś marudny przez te zawirowania pogody?Trzymam kciuki za wizytę u kardiologa ja Byłam z Olinką w tamtym roku bo też miała szmer w serduszku ale okazało się ze wszystko ok, w tym roku mamy jeszcze przyjśc na kontrole.

LiMonia jak u Was?

Blum ciekawe co tam u Was?

http://s2.suwaczek.com/20071006040113.png

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl20mma0t8blhm.png

http://s2.pierwszezabki.pl/039/0392269b0.png?3087

Odnośnik do komentarza

Ale sie dzis forum rozkrecilo :) Super :)
My juz po obiadku, maz wzial Julci i poszli palic w piecu, bo cos zimno.

Ja mam dzis babskie wyjscie, umowilam sie z kumpela, musimy pojechac do znajomych kupic pelargonie na okna, a ze to kawal drogi to sobie pogadamy. Zastanawiam sie tylko, czy kupic na wszystkie okna, bo to potem klopot z podlewaniem i obowiazek, a jak bedzie dzidzia to na wszystko mi juz chyba czasu nie starczy.

mamaola a Ty masz termin 31.05 - 01.06 ?? Dobrze pamietam ?? Wiesz ja coraz czesciej mysle jak to bedzie z dwojka dzieci ... Pamietam jak Jula miala dwa czy trzy miesace to sama na zakupach dawalam sobie z nią rade, a teraz z dwojka bedzie ciezej, a efekt chyba bedzie taki, ze Maluszek nie zwiedzi tylu miejsc co Jula. Np. moja praca, urzedy, itd... z Jula nie mialam co robic i zawsze musialam ja zabierac ze soba. Zatem zycze Ci pozytywnego i szybkiego zalatwiania wszystkich spraw.

3nik Kochana gratulacje wygranej :) Trzymalam kciuki i sie udalo. Szkoda, ze Poznan tak daleko, bo bysmy sie z Wami wybrali :)) Dzieki za informacje o logopedzie, u nas juz oprocz gardlowego R jest i J i L, wiec chyba w normie. Mysle, ze poczatki byly gardlowe, no, ale teraz czasem tez sie zdarzy. Zdrowka dla Ciebie, niech te choroby juz Cie opuszczaja.

aśku a mialam Cie pytac o alergie, a mozna teraz robic testy na to co teraz kwitnie ? Bo moj maz kicha juz od miesiaca i bola go oczy i kaszle. Tak juz ma od 3 lat na wiosne. A mu powiedzieli ze takie testy tylko zima.

annaz u nas tez zimno :( a ja usg mam 23 maja, juz sie nie moge doczekac.

http://s7.suwaczek.com/20090815310120.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09e6yd01kthebk.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09e6yde932w7ze.png

Odnośnik do komentarza

oj ale pospaliśmy 3 godziny do 18 :)

    Annaz
Olisi sie pić chce moze ,a ze lubi mleczko od wody nie dziwie się ,ciekawe jak ptych w nocy bedzie chcial pić jak mu cycka zabjore. Co do meza nie zakopuj go jeszcze ;) myśłe ze nie wierzy Ci,myśłi ze go straszysz. Związek czasem z niedojrzałym facetem jest trudny i trzeba czasu. My tez mieliśmy kiedys kilka trudnych chwil i maz sie zmienił.
    3nik
gratulacje dla Antosia zdolny :)a pomagałąs mu trochę ? ptych jest na etapie koło od auta he he;(
    Adria
tak myśłałm ze maz ma uczulenie rok temu co mówiłas tak to można robić kiedy sie chce i powiem Ci ze rozmawialam z babka co przyszła t mówiła,ze dziecko icha ma katar i jest na lekach i robiła mu testy i z rzadnych nic nie wyszło była smutna a po wizycie jak wyszła to ja zaczepiłam i wyszło je nie dużo ale dosc mocne uczulenie na brzoze itp. powinien maz na wiosne jak mu sie to robic brak okresowo leki aby to spokojnie przejsc.

Odnośnik do komentarza

Czeeeesc dziewczyny,
melduje sie ze zyjemy!!!!!!
Na poczatek Agatcha, 3 NIK DZIEKUJEMY za zyczenia swiateczne!!!!! Troche pozno i po swietach juz ani sladu ale lepiej poznie niz wcale, nie?
Otoz, ja nareszcie mam chwile zeby w spokoju usiasc. Przez ostatni tygodnie mialam niemale zamieszanie, ale mieszkanko juz prawie skonczone, tzn jeszcze zostala tylko lazienka i ubikacja do wykafelkowania. Poza tym mialam najpierw u siebie mame a potem przyjechala moja przyjaciolka z mezem i coreczka. Bylo fantastycznie, pojezdzilismy, pozwiedzalismy, tylko u nas pogoda niespecjalna. Ale bylismy z nimi znow w Safariparku wiec dzieciaki mialy frajdy co niemiara.
Poza tym Mania gada po swojemu, miesza niemiecki z polskim i sklada dwa wyrazy. Nareszcie zaczela odrozniac TAK i NIE. Jak cos ja pytam czy chce i chce mowi tak a jak nie to nie... troche to trwalo zanim zalapala.
W miedzyczasie bylismy na szczepieniu , na szczescie mamy w koncu wszystkie szczepienia za soba az do 2015 roku. Mania wazy 12 kg i ma 83 cm wiec wszystko w normie. Oczywiscie po szczepieniu ma katar..... a ja jestem sama bo moj maz wyjechal na miesiac .... masakra.
Niestety nie jestem na biezoaco co sie u Was dzieje wiec ciezko mi poodpisywac. Ale wskakuje na tym etapie i postaram sie nie znikac.
POzniej wkleje zdjecia Mani pokoju :-)) A poki co moja Okta z malpa na glowie.

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywh371k5l6ve2n.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywtv7313a13h1x.png

http://www.suwaczek.pl/cache/2363ce8a8e.png

Odnośnik do komentarza

Czeeeesc dziewczyny,
melduje sie ze zyjemy!!!!!!
Na poczatek Agatcha, 3 NIK DZIEKUJEMY za zyczenia swiateczne!!!!! Troche pozno i po swietach juz ani sladu ale lepiej poznie niz wcale, nie?
Otoz, ja nareszcie mam chwile zeby w spokoju usiasc. Przez ostatni tygodnie mialam niemale zamieszanie, ale mieszkanko juz prawie skonczone, tzn jeszcze zostala tylko lazienka i ubikacja do wykafelkowania. Poza tym mialam najpierw u siebie mame a potem przyjechala moja przyjaciolka z mezem i coreczka. Bylo fantastycznie, pojezdzilismy, pozwiedzalismy, tylko u nas pogoda niespecjalna. Ale bylismy z nimi znow w Safariparku wiec dzieciaki mialy frajdy co niemiara.
Poza tym Mania gada po swojemu, miesza niemiecki z polskim i sklada dwa wyrazy. Nareszcie zaczela odrozniac TAK i NIE. Jak cos ja pytam czy chce i chce mowi tak a jak nie to nie... troche to trwalo zanim zalapala.
W miedzyczasie bylismy na szczepieniu , na szczescie mamy w koncu wszystkie szczepienia za soba az do 2015 roku. Mania wazy 12 kg i ma 83 cm wiec wszystko w normie. Oczywiscie po szczepieniu ma katar..... a ja jestem sama bo moj maz wyjechal na miesiac .... masakra.
Niestety nie jestem na biezoaco co sie u Was dzieje wiec ciezko mi poodpisywac. Ale wskakuje na tym etapie i postaram sie nie znikac.
POzniej wkleje zdjecia Mani pokoju :-)) A poki co moja Okta z malpa na glowie.

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywh371k5l6ve2n.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywtv7313a13h1x.png

http://www.suwaczek.pl/cache/2363ce8a8e.png

Odnośnik do komentarza

Blumchen witaj :) prawie kończysz remont to super zostanie tylko się cieszyć:)i Marysia bedzie mieć swój pokój zazdroszcze:) pewnie śliczny ma:) Safari super też bym poszła z ptychem ale my nie mamy takich rozrywek:/ tak myśłe ze może do berlina do zoo sie latem wybierzemy sama byłam z 25 lat temu i pamietam jak było fajnie. zdjęcie z małpka świetne ze sie nie bała:)Marysia sobie w 2-ch jezykach mówi hi fajnie mojej kózynki to w 3 niemiecki polski i arabski:) tez to musi sie mieszać:)

==ptych dochodzi do siebie kupki chrej od wczoraj nie było .Humorek średni ale nie marudzi ładnie sie bawiod rana. POszłabym na spacer ale tak bardzo wieje:/ a ptych nie cierpi wiatru.

Dzis przychodzi nowa sokowirówka kupiłam tanio 700w metalowa ciekawe czy nie zamówiłam jakiegoś kiczu no zobaczymy .

===dzis tez szukałam kosmetyczki nigdy nie byłam ,ale juz czas po ciązy wygladam jakos nie zdrowo i przyszło mi na grupen zabieg kwiatacyjny bardzo tanio 3 zabiegi za 100zł ale poczytałam popinie i ktoś odradził ze nie jest zbyt sterylnie wiec się boje,ale moze uda mi sie znależśc kokoś fachowego.
Trzeba sie za siebie wziąść:) ograniczam jedzonko pije wode i ćwicze może się szybko uda:)wygladac na lato i dla meza:)

Odnośnik do komentarza

hej

u kardiologa wszystko w porządku:)))))) szmer jest,ale nie z powodu jakiejś wady,tylko po prostu. no i cudowna pani doktor,no nigdy jeszcze nie spotkałam się z takim człowiekiem,to nie była wizyta, tylko spektakl . jesteśmy zachwyceni.

u nas dziś dzień pełen wrażeń: byliśmy najpierw u fotografa zrobić zdjęcia na dowód i paszport, ale było śmiechu, chyba z 40 minut to zajęło, bo dziecko musi patrzeć w obiektyw i mieć zamknięte, nieuśmiechnięte usta, maskara. ale daliśmy radę. potem mąż urwał się z pracy i pojechaliśmy robić małemu dowód i paszport, bo może się uda- tu i tu złożyliśmy pisma o przyspieszenie i nastawienie kierowników było na tak, ale oni też nie na wszystko mają wpływ. zobaczymy.

teraz śpi, ale był tak pełen emocji, że rzucał się,i po prostu wył przed zaśnięciem, u nas się to nie zdarza, więc przypomniały mi się stare czasy, jak był jeszcze na cycusiu i tez czasem się tak rzucał. serce mi pękało, a on jeszcze "mama nie dotka" - czyli mam nie dotykaj:( ale w końcu jakoś go wyciszyłam.

aśku ja też często nie chodzę do kosmetyczki, ale warto, fajnie się potem poczujesz:) dobrze, że Ptyś już zdrowy! a on tak wiatru nie lubi? pewnie, ze pomagałam, ale tylko koncepcyjnie, bo sam zrobił odcisk, sam kolorował i sam przyklejał plastelinę.

blum nie ma za co:)) fajnie, ze już przeprowadzeni:) super fotka, odważną masz córkę:) i fajnie, że Mańka gada, super z tymi dwoma językami.

adria i jak pelargonie? dasz radę z dwójeczką, bo Julka to za chwile będzie dla Ciebie wielką pomocą.

mamaola i jak dziś? zmęczona pewnie? a lepiej się już czujesz, czy myślisz, że do końca już będzie ciężkawo? A Lenka mocno kopie?

Odnośnik do komentarza

Hej

Dzis mielismy ciezki dzien. Bylismy w Opolu na zakupach, kupilam Julii w Deichmanie butki z elefanten, sandalki. Bardzo mi sie podobaja, no i skorzane to najwazniejsze. Poza tym pojechalismy do mamy po ziemie do kwiatkow do pelargonii i sadzilismy drzewka owocowe, bo tesc kupil nam kilka.
Po poludniu bylo sadzenie, dobrze, ze Jula sie grzecznie bawila w aucie, wiec mielismy czas spokojnie to zrobic.
A ogolnie jestem zla, czasem bym chciala mieszkac w bloku, bo tyle pracy kolo domu. Brzuszek mi ciazy, Jula biega wszedzie, ech..............................

3nik myslalam dzis o Was, kamien z serca z kardiologiem, trzymalam mocno kciuki :))) Co do pelargonii to kupilam oczywiscie na wszystkie okna, tylko na jedna strone domu stojace, a na druga wiszace, bo na tej jednej scianie mamy winogron na calej i potem musze winogron przycicnac, zeby pelargonia swobodnie zwisala. No i mam dodatkowa robote :(((

blumchen fajnie, ze jestes, juz tesknilysmy. Nie moge doczekac sie zdjec. Mania ma super dwa jezyki opanuje :) Ale Okta odwazna z tą malpka :)

aśku gratuluje pomyslu z kosmetyczka, tez bym sie chetnie wybrala, pewnie bedziesz zadowolona i "zrobiona" :))) maz sie uciesze, choc pewnie i tak mu sie podobasz najbardziej :)))

Ide pracowac w domu, Jula spi, bo nie spala dzis w dzien, wiec zmeczona zasnela o 19ej, ciekawe o ktorej wstanie.

Dobrej Nocy

A i na koniec wrzucam fotki z festynu.

http://s7.suwaczek.com/20090815310120.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09e6yd01kthebk.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09e6yde932w7ze.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie,najpierw troszkę poczytam co u Was ....

Aśku Jak zdrówko?? Ależ Was ten wirus dopadł :( A ręce już lepiej?? Oj,to przeszliście z Ptysiem,matko,czemu te paskudztwa czepiają się bezbronnych dzieci :( Ta kupka też widzę męczy Mateuszka,bidulek,uściskaj Go mocno od nas!
Super z kosmetyczką,ja przyznam się,że też nie chodzę,a może powinnam.... na pewno poczujesz się lepiej,ot tak,że się było :)

3nik Pięknie Antos rozróż nia marki aut!! I do tego jeszcze tak ładnie nazywa-brawo!! U nas Majeczka zna tylko markę naszych aut (mojego i męża) i jak tylko te zobaczy to woła "onda" lub "ontka" - honda,hondka ;]
Kochana,czyżby to stres wywoływał taki szereg reakcji u CIebie?? Kurcze,,po masażach powinno się rozluźnić,ale musisz też psychicznie odpocząć... a po majowym wypadzie,po odpoczynku czułaś się lepiej??
Gratulacje wygranej!! W Antosiu drzemie potencjał!! Udanej imprezki życzymy :)
Cieszę się,że wizyta udana! Nie ma to jak dobre wieści :)
O,mięliście z Antkiem sesyjkę :) My to juz przerabialiśmy w zeszłym roku :) Mam nadzieję,że uda Wam się wyrobić w czasie i pojedziecie!!

Anazz Ja po wizycie u alergologa? Nie myślałam że Olisia tak mocno reaguje na pylenie ;| Fajnie,że Oliwcia chce popijać w nocy wodę,oby tak dalej,małymi kroczkami do celu :) Trzymam kciuki za pomyślność z mężem!

Adria Gratuluję "5"! Widzę,że masz troszkę nauki,ale dasz radę ;) Super się męzowi ta komunia trafiła-zdjęcia na pewno zachwycą!
Cudne przebudzenie Julcia Ci zgotowała!! Na bank będzie super starszą siostrą!!! Jejciu,półmetek już za Wami,ależ poleciało!
Mejeczka liczy na razie do 3 :) ale podobnie jak Jula liczy,np "dwa kotki" :) No tak,spinamy spinką ("pimpa" w Mai wydaniu hehe) włoski,ale jak tylko nasze dziecko się zorientuje,że ją ma,to zaraz hyc i ściąga ;] jedynie jak sie czymś zajmie to jest szansa,że o niej zapomni. U Julci to pewnie już spineczka nie potrzebna,włoski same za uszkiem się układają :)
Ty to jesteś pracowita mrówka hehe Ja własnie wczoraj tłumaczyłam mamie,żeby nie kupowała nowych kwiatów na okno,bo jak pojedzie do sanatorium to będę miała za dużo podlewania,a Ty z dwójką dzieci zastanawiasz się czy dasz radę obskoczyc wszystkie okna -podziwiam CIę!!
Zdjęcia z festynu śliczne,takie wesołe i kolorowe!! No i urocza rodzinka w komplecie :) I brzusio taki okrąglutki i Julcia z kapelusiku taka słodziutka!!!

Mamaola Nie wiedziałam do końca o jaką sesję chodziło,teraz już wiem. Super pomysł tak uwiecznić te piękne chwile,tak rodzinnie.Na pewno będziecie mięli piękną pamiątkę.
Cieszę się że wyniki w porządku,teraz tylko rodzić :] 1 czerwca- dzień dziecka :) piękny mięlibyście prezencik ;) Ale żeście się umówili z tym czerwcem :) a ten sam znak- bliźnięta,czy waga?
Ja na jutro mam zamówioną wizytę u fryzjera,zobaczymy czy Maja też się skusi...

Blumchen O,jesteś :) Na pewno miałaś i masz jeszcze spore zamieszanie w związku z przeprowadzką,a przyzwyczailiście się już?? Mania znalazła ulubiony kącik? Pewnie każdy zakamarek już po naście razy zwiedziła :) Zdjęcie Oktawii z małpką rewelacyjne,ale będzie miała super pamiątkę :) Ale super udało Wam się ten moment uchwycić :) Mam nadzieję,że trwasz dalej w niepaleniu :) Czyżby już 4 miechy?? Wow!!

http://www.suwaczek.pl/cache/127503734f.png
http://www.suwaczek.pl/cache/256b80b20e.png
http://s8.suwaczek.com/200707073338.png

Odnośnik do komentarza

U nas czas ucieka,jak zwykle... W piątek oczywiście pogoda nie bardzo grillowa była,zimno,deszczowo,blee... na dodatek teście się pochorowali i nie przyszli,a to głównie pod nich robiłam tą imprezkę. Na szczęście siostra mnie nie wystawiła i wpadła na godzinkę z rodziną. W efekcie zrobiłam szczupaka i karpia w piekarniku,dla chętnych były kiełbaski z kominka,i dla osłodzenia pyszna krówka-ciasto,którą mój mąż nie mógł się najeść :)
Uśmiałam się niemiłosiernie,bo na drugi dzień,zupełnie nieplanowo,wylądowaliśmy u mojej siostry na ... kolejnym grillu ;]

Na jutro mąż umówił mnie do fryzjera na 10,przed pracą. Mamy na przeciw domu więc weźmiemy ze sobą Maję,może jak zobaczy,że ja się poddałam to i ona się przekona i podetniemy troszkę fachowo te niesforne loki :)

Majcia zrobiła się ostatnio bardziej potulna,częściej się przytula,nieraz sama od siebie podejdzie i daje buziaka,a jak zasypia wieczorem to główkę przysuwa blisko mojej. Tak mi miło wtedy,bałam się,że jak pójde do pracy to moje dziecko będzie mi miało to za złe,a tu taka niespodzianka :)

Śmiejemy się z mężem,że ostatnio to juz możemy z naszą córcią pogadać,ostatnio się obudziła i pytamy się jej,co jej się przyśniło,a ona,że"bajka",pytamy jaka? a Maja "Kotka w buta",dalej pytamy,co robił ten kotek,a Maja " mjeko pi.tan,tan.jajo,kaka bam" (pił mleko,tańczył,jajo i kaczka przewrócili się). Innym razem na pytanie co jej się śniło odpowiedziała: "dziadzia Witka,am jabka,pi kawka,uuusiu Majka" - dziadzia Witek,jadł jabłko,pił kawkę i husiał Majkę :)
Ostatnio też przypomniałam Mai wierszyk" W pokoiku,na stoliku" i wielkie było moje zdziwienie,jak Majeczka zaczęła dopowiadać w odpowiednim miejscu,po mojej pauzie "mjeko","jajo" a to co nie potrafi wyrazić słowem pokazuje czynem :) SŁodziak mój kochany!

Tym optymistycznym akcentem życzę Wam spokojnej nocki i miłego dzionka!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/127503734f.png
http://www.suwaczek.pl/cache/256b80b20e.png
http://s8.suwaczek.com/200707073338.png

Odnośnik do komentarza

Witam :) nareszcie zdrowi i pogoda jest dzis ide po kase do urzedu z podatku :)

Ptych zdrowy ,ale teraz czekam znowu na kupke :/ daje bakterie i dużo pić zobaczymy .

==ja szukam kosmetyczki tylko teraz nie wiem co sobie zrobic i myśłe o Mikrodermabrazja i kwas migdałowy .Mam troche zmarszczek pod jednym okiem od spania więc moze to mi sie zetrze:)

==z minusów ptych przez ta chrobe jak coś nie moze to piszczy okropnie :/ oby mu to przeszło bo niemiło:/

==Co do sokowirówki przyszła i jestem pierwszy raz tak mocno zaskoczona pozytywnie:)
jest rewelacyjna szybka ,ale o dziwo cicha w porównaniu co mają inni.
Dałam tylko 120 złz przesyłką gdzie takie sa po około 400zł minus 1 brak gwarancji ale jest nowa facet miał 3 sztuki maz mówi zamów jeszcze jedna, bo taka fajna.
Teraz bedziemy znowu soczki robić moze te kupy ruszą.

    Adria
ciesz sie domem ,a robote to sam sobie robisz po co Ci tyle kwiatków;)
fajnie z butkami ja tez mam ze skórki i sa super ptych biega w nich jak wariat.
Pójdziesz po urodzeniu :) no i mam nadzieje ze zadowolona ,ze mi twarzy nie skopią:)troche się cykam:)
A ty siądz na tyłek co i fajnie wyglądacie razem:)))
    3nik
super takie miałam przeczucie :) szmery sa no ale dlaczego ? no wiesz za 250 zł to musiała się postarac;)
Tak ptych nie lubi jak wieje to mu musze folie zakładać .Raz jak tak wiało chłdem to płakał ,wyszłam z 5metrów i zawróciłam.
No wybieram się wcześniej nie potrzebowałm teraz musowo ,a jakie zabiegi robisz i co sobie chwalisz ?:)
a co do zdjecia to sie nie dziwie ja tez musze ptychowi zrobić ,oby szybko zrobili i wyjedziecie:)
    LMOnia
no to po fryzjerze tez się moze wybierzesz do kosmetyczki ja jestem ciekawa jaki efekt bedzie bo ja juz musze to nie chęc zaliczenia:) my lepiej ręka tez po kremie lepiej.
A Maja to mówi takie długie fajne zdania:) ptych to nie raczej pojedyńcze słowa ,ale za to wiekszośc poprawnie
Fajnie sie bawisz tu gril i tu:) szkoda ze moja siostra tak daleko mieszka:/
A Ty znowu po nocy piszesz ! jak mozesz:)

==dziewczyny wiecie jak długo po wirusie mozna jeszcze zarazać ile trzeba odczekac ????

Odnośnik do komentarza

Hej,

Ja wczoraj poprasowałam pieluchy, wyprałam pościel dla malutkiej, byłam u okulisty (nie ma przeciwwskazań do porodu naturalnego) i ... zahaczyłam o kosmetyczkę. Wiem, że po porodzie nie będzie czasu na takie rzeczy. Drobne sprawy - depilacja okolic ust (uroki brunetek) i regulacja brwi. A w czwartek też idę - na pedicure :) Sama już kiepsko sięgam, a chcę sobie zrobić jeszcze french i żelowanie, to mi starczy na całe wakacje :) To tak a propos kosmetyczek ;) Choć też chodzę bardzo rzadko. Ale chciałam zrobić coś w końcu dla siebie, tym bardziej, że niedługo na moje potrzeby nie będzie już zupełnie miejsca...

A jeśli chodzi o zaskoczenia umiejętnościami dzieci, to Leo dziś mnie tak zaskoczył. Robimy sobie te bity. Ostatnio kwiaty i instrumenty muzyczne. Kwiatki pokazałam mu jakieś 10 razy i coś mnie tknęło, żeby po sesji, kiedy wszystkie obrazki są wyświetlone na ekranie, zapytać go o kilka kwiatów. Wszystkie bezbłędnie rozpoznał (konwalia, róża, słonecznik, stokrotka). Ale jeszcze bardziej mnie zaskoczył przy instrumentach, które wyświetliliśmy dopiero 5 razy. Tym razem on mnie pytał o nazwy po skończonej sesji, ale w pewnym momencie wskazał sam gong mówiąc jego nazwę :) I tak samo trąbkę :) Umie też powiedzieć bęben i tuba :))) Niesamowite jak szybko się te nasze szkraby uczą!!! Gdyby mi tak ktoś 5 razy coś wyświetlił, o czym wcześniej nie miałam pojęcia to wątpię żebym tyle zapamiętała ;)

Poza tym pochwaliłam Leosia spanie, a tu znowu nocne płaczki się zaczęły :/ Dziś to nawet trzy razy tak mocno płakał... A ja mimo, że śpię w osobnym pokoju, ze stoperami, to i tak budzę się jak tylko zaczyna płakać... Chyba sercem to słyszę ;)

limonia
- fajnie sobie z Majeczką gadacie :) My też rozmawiamy o snach, ale Leosiowi najczęściej śni się dziadek. I albo z nim robi bim bam (słucha dzwonów) albo am, am. A czasem puszczają we śnie bąki ;)
Daj znać jak się udała wizyta u fryzjera :)
My z mężem to bliźnięta, ale Leo to rak :) Lenka będzie albo bliźnięta jak my, albo byk...

adria - fajnie z butkami. My niestety nie załapujemy się już na elefanten :/ Mają małe rozmiary, a Leo już 25 nosi. My kupiliśmy z Bartka, ale też całe skórzane. No ale sandałki to jeszcze przed nami.
A jakie owoce będziecie mieć?
Słodkie fotki - Julcia w czapeczce przesłodka :)
Coś wiem na temat ciążącego brzusia... I trochę przeraża mnie wizja dwójki na raz... Ale damy radę, prawda? Nie mamy wyboru...
Tak, termin mam na 1 czerwca :)

3nik
- super, ze u kardiologa wszystko ok :) Już się nie musisz martwić :) Powodzenia z dokumentami, trzymam kciuki! Oby się udało. My w dowodzie mamy zdjęcie Leo z lekko rozchyloną buźką, ale on miał wtedy pół roczku i absolutnie nie współpracował ;)
Co do samopoczucia... Myślę, ze już lepiej nie będzie :/ No, może jak się mała obniży, choć słyszałam że w drugiej ciaży, to brzusio opada w ostatniej chwili, albo nawet dopiero podczas porodu. A najbardziej mi te duszności doskwierają. No i czasem mała uweźmie się na żołądek, to mi się niedobrze robi i jeść nie mogę. Nie kopie dużo, ale we wrażliwe miejsca - rączkami w pęcherz, a nóżkami w żołądek i przeponę...
No i gratulacje wygranej w konkursie :) Zasłużyliście sobie!

aśku - super, ze Ptyś już wraca do zdrowia :) No i Ty się wzięłaś za siebie :) Ja kiedyś byłąm na tym peelingu kawitacyjnym. Ale czy był jakiś efekt? Nie pamiętam ;) Ale na pewno psychicznie lepiej się czułam ;)

blumchen - witaj Kochana! Brakowało CIę tutaj :) Super fotka Okty :) I biedna jesteś tak sama bez męża przez cały miesiąc!!!

annaz - tak, mąż planuje 3 tyg. urlopu, żebyśmy jakoś stanęli na nogi. No i żebym się chociaż podgoiła.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqghmekeuw0.png

http://www.suwaczki.com/tickers/961lwn1548dfts7t.png

http://s2.pierwszezabki.pl/036/036180990.png?1651

Odnośnik do komentarza

witajcie

ja na chwilke, bo jestem w pracy a w domu cos ostatnio nie moge dojsc do ladu i czasu brak;/
wczoraj robilam test ciazowy, spoznia mi sie okres i troche sie wystraszylam;/ coprawda test wyszedl negatywny ale okresu nadal nie ma a zawsze byl regularnie wiec pozostaje czekac i znow zrobic;/
nie zebym nie chciala, ale same wiecie -warunki mieszkaniowe u nas kiepskie i nie moge sobie narazie pozwolic na drugiego bobasa, a do tego musialabym wtedy zrezygnowac z pracy wiec mam nadzieje ze jeszcze troszke da rade poczekac;)
choc przyznam ze jak wracalam wczoraj z pracy z testem powoli zaczelam godzic sie z ta mysla i ukladac wszystko, ale jak narazie bezpodstawnie;)

u nas ok, zosi ida 5tki-przechodzi to dosc kiepsko;/robi duzo kup-na szczescie nie w pieluche;) i jest dosc marudna.
do tego przez ten tydzien ktory spedzila tylko ze mna bardzo sie przyzwyczaila i wisi teraz na mnie, a rano ma wielki zal ze mama pojechala do pracy;/ za to popoludnia spedzamy razem.
znow nie spi w dzien, ale widze ze czasem nie jest jej to potrzebne, bo np wstaje o 9, za to wieczorkiem pada jak niemowle i od 20 mamy luzik;)
my powoli zaczynamy szykowac sie na urlop, na szczescie mamy odlozone juz euro i musimy tylko kupic buty na plaze,bo cienko z kasa ostatnio;/

w piatek malowalismy kuchnie, wymienilismy pogode i kupilam sobie nowy stol z krzeslami i kaska poszla;/
a w sobote pojechalismy na dyskoteke, lata nie byalm,jeszcze w takiej fajnej duzej;) dobrze ze mnie natchnelo i wrocilismy w miare szybko, bo zosia sie obudzila i bardzo plakala ( a byla z tesciowa 1szy raz na noc) i wolala "mama dom, mama tu". serce mi peklo jak wrocilam, ale na szczescie szybko sie uspokoila i pospala ciut dluzej;)

blumchen ciesze sie ze juz jestes;) myslalam co u was i czekalam na wiesci od ciebie bo gdzies zgubilam twoj nr tel;/ moze wyslij mi na priv;))) ja tez ostatnio zadko pisze, choc czytam codziennie, ale chce byc na biezaco;))

mamaola super ze wyniki dobre. teraz czekamy na rozwiazanie;) mysle o tobie i podziwiam jak dacie sobie rade.choc wiem ze nie bedzie latwo napweno wszystko dobrze zorganizujecie;)

adria slicznie wygladacie. jestem pod wrazeniem jak Julcia czeka na rodzenstwo. a brzuszek masz bardzo maly;) a na kiedy masz termin??

limonia czytalam ostatnio ze praca tylko do wrzesnia;/ szkoda.tym bardziej ze wiem jak trudno teraz o nia.ale mysle ze szybko cos znajdziesz a moze cos wypali i zostaniesz tu gdzie jestes;)noi wspolczuje z tymi uczuleniami;/fatalne alergrny;/

asku bidny Ptys z tymi kupkami;/cos was lapie ostatnio;/ moze jak przyjdzie lato sie poprawi.moze powinnas dawac mu wiecej nabialu?ja widze ze zosi na kupy pomaga jogurcik.

3nik niezla jazda z pasja Antosia. noi gratuleje wygranej-wasz obrazek byla najlepszy!!! noi fajnie ze mozecie kogos zaprosic;) macie jakis fajnych kolegow Antka zeby uczestniczyli w tej imprezie??

dobra w skrocie tyle, nie pamietam co tam u was bo wczoraj czytalam a teraz musze leciec do pracy;/

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sgu1ris7k5h2m.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73obuyhz93.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie

Dzis dzien zaczal mi sie cudownie, Jula powiedziala MAMUSIA :))) No i teraz jak widzi, ze mi sie spodobalo to caly czas mnie tak wola.

U nas cos Jula ostatnio zalapala kaszel, taki suchy, dziwny. Martwie sie czy to nie znow krtan. Chcialam nas zapisac do lekarza, ale moja lekarka bedzie dopiero w piatek, a dzis jest ten lekarz co sie ostatnio z nim poklocilam. Wiec do niego nie ma sensu isc. Daje jej Sinecod, moze minie. Ale zastanawiam sie, bo co roku jezdzimy z Jula nad morze, w tym roku to sie nie uda, wiec mysle, czy nie pojechac z nią na tydzien np. do Krynicy Gorskiej, zawsze to inne powietrze. Maz chyba nie bedzie mogl jechac, wiec bysmy pojechaly tylko same.

Teraz Jula poszla z tatusiem spac, bo dopiero wrocil po nocce, a ja odpoczywam.
Jula wstala dzis o 6,ale za to przespala od 19 cala noc. Wiec i ja odpoczelam.
Rano pojechalysmy na zakupy i na koniki, Jula widziala nowonarodzonego zrebaka, alez to malenstwo :)) Ledwo na nogach sie trzymal.
Po powrocie Jula ogladala swoje Domisie, a ja zrobilam pomidorowke, naszykowalam na pizze wszystko i upieklam ciasto. Kolezanka dala mi przepis i chcialam wykorzystac. Ale wyszlo pyszne, dziele sie z Wami przepisem.

mamaola ale fajnie z kosmetyczka :) Zrobilas cos dla siebie, a to zapewne cieszy. Wiesz ja mam nadzieje, ze damy rade, zreszta musimy dac :))))) U nas dzis byl problem, bo Jula zakochana w dzidziusiu chciala, zeby z nią bawil sie brzuszek, ale mama juz nie hehe i jak to zrobic ? :/ Posadzilismy czeresnie, gruszke, jablko i sliwki, a do tego agrest i porzeczki. Wszystkiego p ojednym krzaczku i drzewku, zeby sobie dzieciaczki pojadly latem :) Czytam, ze juz wszystko dla Lenki gotowe, no w koncu to ponad 36 tygodni. Teraz musisz pisac na forum, bo jak Cie nie ma to mysle, ze juz :) Ale gdyby tak bylo to wyslij smska.

agatcha o jak fajnie z remontem, takie zmiany to ciesza. O i na dyskoteke sie wybraliscie, a gdzie do Wroclawia ?? Super, mozna sie wyszalec, mnie cos ostatnio naszla mysl o imprezie, a szczegolnie o wypiciu jakiegos wymyslnego drinka, ale na to to chyba poczekam jeszcze dluuugo :)

aśku a myslisz, ze z tą robota to sie da ?? Czlowiek glupi i tyle :((( Ja nie umiem odpuscic. Fajnie, ze jestes zadowolona z sokowirowki, u nas ciagle robimy soczki, szczegolnie z jablka i marchewki :) Obyscie juz dluugo cieszyli sie zdrowkiem :) A wlasnie u nas na kupki dziala soczek z jablka, wiec polecam.

LiMonia A kiedy Twoja mama jedzie do sanatorium ? Na dlugo ? Moja mama dostala skierowanie na rehabilitacje, sprawy reumatyczne, ale tak z dojazdem codziennie. Jak tam wizyta u fryzjera ? Co robilas ?? A Majeczka dala sobie cos zrobic ?? Fajnie sobie urzadzacie pogaduszki z MAjeczka :)

http://s7.suwaczek.com/20090815310120.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09e6yd01kthebk.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09e6yde932w7ze.png

Odnośnik do komentarza

A i przespis :)

Przepis na styropian

Ciasto:
• 3 szklanki mąki
• 1 kostka masła
• ½ szklanki cukru
• 2 łyżeczki proszku do pieczenia
• 5 żółtek
Masa:
• 2 jogurty owocowe (po 500 g)
• ½ szklanki cukru
• 1 łyżeczka proszku do pieczenia
• 5 białek
• 200g wiórek kokosowych
• 1 budyń śmietankowy
• Garść owoców leśnych (mrożonych lub świeżych)

Przygotowanie:
Z wymienionych składników zrobić kruszonkę wysiekać mąkę z proszkiem, cukrem i masłem, następnie zrobić kopczyk i wbić 5 żółtek, wyrabiać tak długo, aż wszystkie składniki się połączą. Kruszonkę podzielić na dwie części. Do jogurtu dodać cukier, proszek do pieczenia i budyń. Wymieszać. Delikatnie dodać wiórki kokosowe, połączyć z pianą ubitą z białek i szczypty soli. Połowę kruszonki rozłożyć na dnie foremki (22x34cm, wysmarowana masłem i wysypana bułką tartą). Nałożyć masę, posypać owocami, następnie dodać resztę kruszonki. Piec na złoty kolor w temperaturze 160 st. C przez godzinę.

Smacznego! ;)

http://s7.suwaczek.com/20090815310120.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09e6yd01kthebk.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09e6yde932w7ze.png

Odnośnik do komentarza

Hej wczoraj byliśmy u alergologa dostalysmy-krople do oczu, do nosa, nadal zyrtec i dieta bezmleczna i bez jaja kurzego, w oklicach sierpnia mamy spróbować podać jogurt.A we wrześniu mamy przyjść po leki odpornościowe na jesien-w tamtym roku złapaliśmy zapalenie oskrzeli na jesień i alergolog mówi ze niestety w tym roku może się to powtórzyć więc należy zadziałać wcześniej.Duży plus ze mała nie łapie często zapalenia oskrzeli bo u alergików częso rozwija się astma oskrzelowa.Pozatym p.alergolog pediatra pochwaliła małą ze super się rozwija i pięknie mówi-wogóle w poczekalni każdy robil oczy że taki bąk mówi jak stary hehehe, z wejścia Olisia powiedziała p.doktor dzien dobly potem-dowidzenia.Ale powiem Wam że najgorsze to ta jej dieta czasem brak mi już zupełnie pomysłu co jej podać, i niestety alergolog mówiła by nie podawać rosołu, mieso z kurczaka można podać ale rosól już nie..

Adria fajne fotki z festynu, wiesz na ostatnim nie poznałam Julci jakos tak inaczej wyszła heheh ale ogólniw ślicznotka z niej.Nie no podziwiam Cię-zupka jest bedzie pizzai jeszcze ciacho-jesteś dla mnie wzorem gospodyni, ja sama z małą nie moge za wiele zdziałać:(A co do kaszlu nie zastanawialas sie czy to nie jest coś alergicznego?teraz bardzo pyliła brzoza a w okolicach dnia dziecka pylą trawy.Moze spróbuj dać małej zyrtec?

Mamaola fajnie wizyta u kosmetyczki mi tez się marzy chciałabym coś na twarz takiego odświeżającego bo moja cera jest taka szara zmęczona..No Leo bystry chłopak tak szybko załapał z bitami super!!!U nas nocki znowu jakieś do bani jeczenia siadanie tysiąc razy a było już w miare moze to 5 znwou ruszyły?

Aśku dobrze ze Ptych już ok oby te kupki się jescze unormowały.O masz fajny dzień-kaska z podatku wpadnie.A ty jak sie czujesz?

3nik mam nadzieję ze uda Wam się wyjechać.Co do szmerów w serduszku Olisia też ma i p.kardiolog powiedziała ze taka uroda jej serduszka, w tym roku jeszcze idziemy na kontrole.

Agatcha a kiedy wyjeżdzacie na długo?o na dyskotece byliście fajnie mi tez by się przydał taki wypad..a brak okresu?moze miałaś jakis stres i włynął na to?oby ułozyło sie po Twojej myśli

Blum Wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj super że jesteś jak tam na nowych kątach?uu mąż wyjechał na miesiąc kiepsko..jak Mania z apetytem?

LiMonia o jak imprezowo miałas fajnie.Jak po fryzjerze co sobie robiłaś?a Majcia dała sobie loczki podciać?fajne sny ma Maja heheh słodziak buzoaki dla niej ogromneeeee

ech nie wiem co ze mna wyglądam kiepsko oczy podkrążone jakas blada jestem...do niczego...

http://s2.suwaczek.com/20071006040113.png

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl20mma0t8blhm.png

http://s2.pierwszezabki.pl/039/0392269b0.png?3087

Odnośnik do komentarza

to jeszcze tak zajrzalam na koniec dnia bo zaraz jade do kosmetyczki na brwi i umowic sobie pedicure i moze cos tam jeszcze przed wyjazdem samym;)

adria my bylismy w lesznie.kocham wroclaw za te imprezy ale ja mam klaustrofobie;)wychowalam sie na duzych dyskotekach wiec w czasie studiow bardzo meczyla mnie ciasnota wroclawskichj klubow;/Mamusia - piekne slowo;) gratuluje i oby wiecej takich porankow;)

annaz jedziemy 28 maja,na 7 dni.stresow raczej nie mialam, choc strsuje sie wycieczka;) ale nie wiem-ostatnio mialam dosc dziwne "zaburzenia" z okresem, zaczelo sie po ciazy i moze to wina tego?poczekamy zobaczymy.
wspolczuje wam szczerze tych problemow z alergimi;/a najgorszy ten rosol bo z tego co kojarze Olinka bardzo go lubi;/ oby szybko z tego wyrosla!!!

dobra lece umyc kubek i zmykam, milego dnia

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sgu1ris7k5h2m.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73obuyhz93.png

Odnośnik do komentarza

kochane

Antoś znów miał ciężką noc, a na drzemkę znów rzucał się i krzyczał, aż doszło do tego, że mnie drapał i próbował gryźć,kiedy się zmęczył mogłam go wreszcie przytulic i aż się biedaczek trząsł:( i zasnął taki wtulony. nie wiem, chyba zęby,ale jakoś nie widzę, żeby się coś przebiło. w ogóle jest bardzo nadpobudliwy ostatnio,nie może się na niczym skupić, taki jakiś niespokojny.

adria Ty nie umiesz roboty odpuścić, a ja mam problem, żeby się do niej zmobilizować;) piękne fotki,ale czy Ty za dużo nie nosisz Julki? gratki za mamusię, u nas nadal mamciak albo mamu:) oby kaszlek przeszedł!

mamaola widzę, że już prawie gotowa jesteś:) a z bitami super, mądrego masz synka:)a to jakieś nowe masz? wyślesz?:) mam nadzieję, że mimo wszystko będziesz miała jeszcze "chwilę oddechu" przed porodem.

agatcha ale się u Ciebie dzieje: remont, imprezka i jeszcze ten brak @ - będzie jak ma być:))) a wycieczka ma być radością a nie porcją stresu;) tak, chętnych, żeby pójść z Antkiem jest wielu:)) chyba będą dwie dziewczynki i chłopiec zabrani.

limonia pięknie sobie gadacie i grilujecie:))

cdn bo wstał:)

Odnośnik do komentarza

    Annaz
dzięki ja juz dobrze gorzej psychicznie jestem zła bo nie moge sie dozwonic do architekta nie wiem co sie dzieje miał juz dawno dzwonić:///// a to olisia zyrtec bierze ja z niego nie byłam zadowolona. Cięzko z ta dietą :) musisz sie nakombinować :/ Biedna Olisia a oczka ja chyba bolą? oby szybko minęło.U nas jeszcze te kupy trzeba uregulować jeszcze .
    Agatcha
u was zmiany dekoracyjne;) super fajnie jak mozna cobie coś kupic zmienić:)To niedługo urlop ,ale biedzie Wam fajnie zwłaszcza ze to pierwsz taki wyjazd pamietam jak ja byłam :)
Fajnie równiez ,że sie rozerwałas na dyskotece ,ja tez dawno nie byłam a kiedys to często się bywało .Co do testu powodzenia,pewnie bedzie ok:)
ptych je naturalne jogurty ale małe ilości niestety,ale zawsze do obiadu ma .
    Adria
oj sie da :) tylko Ty za bardzo robotna jesteś:) ale z drzewkami fajnie warto miec swoje owoce ,a maliny masz bo nie pamietam . Teraz ma sokowirówke i jestem zadowolona bo za takie pieniadze to fart:)teraz czesto bede robic i zobaczymy czy u ptycha soki z jabłka pomągą .Ciasto pychnie wygląda ja też zrobie mam nadzieje ze wyjdzie mi nie tak jak ostatnio co podałs przepis hi hi

Mamaola[/list]To sobie szlejesz:) fajnie :)ja jednak się zdecyduje na Mikrodermabrazje efekt większy powinien być .. oj fakt pazurki sobie zrobic z brzuszkiem to problem ,to juz prawie gotowa do przyjścia Lenki:)
A zapomniałm bo mi sie zdjecie nie chciało otworzyć super wygladasz mały brzuszek i nie przytyłas :) super:)ja to jak dzabba wygladałam.
Przykro ,ze znowu płacze leoś oj mi tez płaczek sie robi chyba ze jeszcze czasu potrzebuje ptych . Nie dziwie sie ,ze sie budzisz:) cieżka sprawa serce boli:) jeszcze troche i się poprawi :)ale Leos ma nogę:) ptych ma buty 23 ale z luzem ma Wysoki bedzie chłopak:)
a co do umiejętności brawo dla Leosia:)mnie juz nie dziwi ze tak szybko łapią ,pamietam jak ptych dość dawno zobaczył ducha i za pierwszym razem powiedział i wiedział :)ale są słowa których nie chcą mówić to zalezy co ich interesuje :)

== ==a ptych teraz ma faze na pan pani dzieci dzieci to wie ,ale pan pani to jeszcze myli:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...