Skocz do zawartości
Forum

Starania po poronieniach - co zrobić by donosić kolejną ciążę?


Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej żeby na tatę nie trafił, bo kiedyś ćwiczył kulturystykę i chociaż nie jest za wysoki (1,7m) to zbudowany lepiej niż niejeden młody mężczyzna- do tej pory ma fantastyczne mięśnie klatki piersiowej, pleców i bicepsy więc jakby go walną to by było po tym palancie i tylko by sobie problemów mógł narobić, a tata ma chore serce więc też nie chcę żeby się nie denerwował.
Ale jak spotkam tego chłopa to mu dupę skopię, wcale nie będę patrzyła na wiek. Tylko boję się, żeby potem znowu czegoś nie podrzucił żeby drugiego psa nie zatruł :(

teraz sobie wyrzucam, bo może gdybym go ostatnio nie zwyzywała to by nic złego się nie stało, a tak to jakimś kretem nafaszerował jedzenie skoro eduś miał tak mocno poparzony cały przełyk :( i tak mi strasznie smutno, że się tyle ucierpiał zanim go uśpili.... :(
no i jestem dodatkowo taka zła, bo przecież psy zawsze mają pełną miskę i nigdy głodne nie były a musiał zjeść takie świństwo...

a sprawy nie możemy nigdy zgłosić bo nie mamy żadnych dowodów, że to on....:/

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

Heja:-)
Oczywiscie pamietam i zaraz nawet to zrobie:-)

Dziewczyny chcialabym zlozyc wam najserdeczniejsze zyczenia Wesolych Swiat Bozego Narodzenia,szczescia,milosci w waszych domach,zdrowia dla was i szczesliwych rozwiazan w nadchodzacym roku,Natusi-Tobie rowniez tego zycze i wierze,ze Nowonarodzony Jezus przyniesie dla Ciebie ten najpiekniejszy dar na ktory tak czekasz.
Kochane dziekuje za to,ze po prostu jestescie i ze razem przetrwalysmy ten czas staran a teraz dzielimy sie ciazowymi doswiadczeniami:-*
Jeszcze raz wszystkiego co najpiekniejsze na ten nadchodzacy cudowny czas Swiat.
Buziaki:-* tule kazda z was:-)

Odnośnik do komentarza

Karola bardzo mi przykro z powodu psiaka :( nie rozumiem jaki to trzeba być człowiekiem, by tak potraktować zwierzę. Ja bym muchy nie skrzywdziła (jedynie komary zabijam, bo cholernie mnie gryzą ;) ) ale psa....?? Naprawdę mi przykro.

Silver dziękuję, dziękujemy za życzenia :) Ja potem coś Wam pożyczę, napiszę :)

Wczoraj byłam u ginekologa. Wszystko ok... ufff a znowu się martwiłam. Dzidzia rośnie, waży 241, serduszko równo bije. Termin porodu trochę się zmienia, ale to chyba normalne. Mam nadzieję, że urodzi się wcześniej, niż wyliczył mi to lekarz, bo byłby bliźniak, a za dużo już tu bliźniaków... rodzice mojego K, ciotka... Płci maluszka nadal nie znam :(

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzhdgeazlcj0sw.png

Odnośnik do komentarza

natusi może jednak musisz iść na zabieg, moja szwagierka starała się 7 lat-miała niezdiagnozowaną endometrioze, i po laparoskopii i drożności zaszła w ciążę po pół roku, więc nie trać nadzieji, i w styczniu tak jak mówiłaś mąż na badanie nasienia.

właśnie jak zobaczyłam brzuch sznuroffki to stwierdziłam że mam ogromniasty ten brzuchal :)

Odnośnik do komentarza

to i ja w końcu dotarłam, mój brzuchol przy Waszych to jak po bigosie z dokładką ;)

przy okazji chciałam Wam życzyć, aby te święta były pełne miłości, spokoju i radości, abyście mogły spędzić ten wyjątkowy czas w gronie tych, których kochacie, dużo zdrowia, by móc sięgać po każdy wyznaczony cel.

p.s. czekamy na Izę..

monthly_2014_12/starania-po-poronieniach-co-zrobic-by-donosic-kolejna-ciaze_22724.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!!
Ja 8 października miałam usuwane puste jajo płodowe i teraz po 2 m-cach chciałam zacząć starania ale waham się ponieważ mam chyba jakiegoś wirusa, którego raz już się pozbyłam miesiąc temu i znów wrócił (brałam neosine). Boję się, że znów się pokaże podczas ciąży i znów się nie uda :( najgorszy ten strach....

Życzę Wam spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

Odnośnik do komentarza

Karola jaki masz piekny brzusio:-) moja kolezanka ktora wazy mniej wiecej tyle co Ty tez ma taki maly:-) i jest w tym samym tygodniu ciazy co my.

Iza czekamy!!

Martysia90 Ja mialam puste jajo w kwietniu,w ciaze zaszlam w sierpniu,wczesniej jak planujesz dzidzie to lepiej dobrze sie wyleczyc. Wiadomo co bylo przyczyna pustego jaja? Zbadaj prolaktyne.
Dla Ciebie rowniez Wesolych Swiat:-)

Odnośnik do komentarza

Dzięki Dziewczyny ;)

Natusi a u Ciebie to dziwna sprawa bo zawsze mówiłaś, że masz obfite @.

Martysia, warto wyleczyć bakterię przed ponownymi staraniami. Moja siostra też miała jakąś bakterię/wirusa i szczęśliwie się jej udało zajść dopiero po wyleczeniu więc może warto się chwilkę jeszcze wstrzymać.. :)
ale zbadaj też hormony tak jak radzi Silver.

Kochane, jeszcze raz wszystkiego co najlepsze na ten świąteczny czas.
Buziaczki.

P.S. Izka!! wtorek minął! ;) dodawaj zdjęcie!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny!
Nie dałam rady z tą fotką...nie miałam czasu siedzieć przy kompie. Strasznie późno ogarnęliśmy się z porządkami itd... wszystko na ostatnią chwilę, nawet choinkę wczoraj kupowaliśmy... A dziś dwie Wigilie, też mało czasu.
Dodam fotkę w najbliższych dniach!
Super macie brzuszki, gratulacje! Ślicznie wyglądacie :-)

Chciałam życzyć Wam kochane wesołych, rodzinnych, ciepłych Świąt Bożego Narodzenia. Wam - mamom, całym rodzinom i Waszym dzieciaczkom, tym w brzuszkach, i tym, które dopiero się w nich pojawią (Natusi nadal trzymam kciuki!) Magicznej atmosfery, niezapomnianych chwil wśród najbliższych i tych ukochanych...
Wesołych Świąt! :-)

monthly_2014_12/starania-po-poronieniach-co-zrobic-by-donosic-kolejna-ciaze_22774.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzhdgeazlcj0sw.png

Odnośnik do komentarza

Kochane moje chciałam zapytać bo nie wiem czy panikować czy nie...
Dzisiaj gdzieś od godziny 14:30 pobolewa mnie brzuch, ale nie cały, bardziej z prawej strony na wysokości kości biodrowej. Ból to takie jakby kłucie 2-3sekundowe (coś jakby kolka), ale w ciągu 5 minut nawet 30 razy się zdarza.
Żadnych plamień ani nic takiego nie ma..
któraś coś pomoże/doradzi?

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

Melduje sie poswiatecznie-pewnie z kilkoma kg na plusie;-)
Karola a moze to wiezdala bo mnie tez tak lapalo po lewej stronie,dopytaj lekarza na wizycie? A czujesz codziennie malenstwo? Bo mnie laskocze codziennie,a najbardziej na wieczor,jak chodze to chyba spi,ale jak posiedze dluzej bez ruchu to zaraz czuje jak mnie tam smyra od srodka:-)

Iza nie darujemy Ci fotki! Nadal czekamy:-)

Odnośnik do komentarza

Sznurofka właśnie nie promieniował, taki dziwny to był ból- takiego jeszcze nie miałam, ale przeszło więc nie będę sobie póki co głowy zawracać ;)
mnie też męczy dzisiaj zgaga, mleko pomaga tylko na kilka minut i wraca, migdałów nie mam pod ręką a rennie nie chcę brać bo i tak już wzięłam dzisiaj nospę i espunnisan.

Silver, jak mnie będzie tak jeszcze boleć to pewnie mu powiem, ale póki co to jednodniowy ból.
Mnie Maluch jeszcze delikatnie smyra, muszę się wsłuchać w swoje ciało dobrze żeby poczuć, ale jak już to tylko jak coś zjem a najchętniej to po słodkim ;)
mi dzisiaj waga też sprawiła ogromną przykrość i pokazała niemożliwie dużo bo 57kg! ale to na pewno przez to świąteczne objadanie się. Dopóki mam jeszcze jakieś jedzenie w lodówce to dojemy a później już tylko warzywa, świeżo wyciskane soki itp..

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

Iza chyba sie wylamala z naszej swiatecznej umowy.

Jezeli chodzi o laktator to nie mam pojecia czy bede kupowac,wiem,ze pod koniec stycznia zaczynam kompletowac torbe do szpitala i rzeczy dla malej,teraz sa wyprzedaze to jest okazja zeby kupic ubranka za polowe ceny. My na sylwestra chyba nigdzie nie idziemy,swieta nas wykonczyly a wczoraj mielismy chrzciny wiec z przyjemnoscia posiedziemy w domu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...