Skocz do zawartości
Forum

Imię dla chłopca:))


martab0

Rekomendowane odpowiedzi

marzenabunia
hej jeśli mogę podpowiedzieć to może dali byście waszemu synkowi na imię Kewin. bardzo podoba mi się to imię ale z mężem daliśmy swojemy synkowi na imię Mateusz Rafał. Pozdrawiam. Życze miłego wieczorku.

My dalismy naszemu synkowi Kevin :) jako ze mieszkamy w UK. Żeby nie było ze nie polskie imie i kojarzy sie z Kevin - rozrabiaka, to dla równowagi ma Kacper - jak przyjazny duszek :)

Odnośnik do komentarza

Jezzzuuu . Dzieki za tego Emlia :)
Od dluzszego czasu sie z mezem glowimy nad imieniem dla chlopca. Problem w tym, ze ma sie wymawiac i pisac tak samo i w dusnkim i w polskim.

Emil jest i tu i tu!
Mam nadzieje, ze mezowi sie spodoba mi sie bardzo podoba :)
Mial byc Kaj, ale dzis maz z przyjacielem stwierdzili, ze to przestarzale imie, cos jak nasz Zdzislaw czy Franciszek, no wiec odpadlo.

A tu Emil spadl jak z nieba :)
Jutro napisze czy sie spodobalo.

A jezeli moge cos doradzic mamom mieszkajacym za granica. Uwazajcie dobrze na imiona, zwlaszcza na to co znacza w obcych jezykach. Moj syn z pierwszego malzenstwa nazywa sie Bartosz. Niby zwykle polskie imie. Po dunsku brzmi ono jak "tylko glupek". Zmienilismy synowi po porstu na Bartek. Oczywiscie 13 lat temu, gdy nadawalam imie mojemu synowi nie snilo mi sie, ze bede mieszkala w Danii. Ale jak widac, zycie plata figle.
Oczywiscie trudno przewidziec jak sie potoczy nasze zycie, ale przestrzegam mamy mieszkajace juz za granica, by wziely pod uwage brzmienie naszych rdzennie polskich imion w krajach, w ktorych mieszkaja.

http://s2.pierwszezabki.pl/041/0414929a0.png?9507

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73l6r9nxfg.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...