Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam piątkowo

Dziś mamy piękną letnią pogodę, wszyscy chodzą w krótkich rękawkach :)
Byłam dziś z klasą Adasia na wycieczce w Muzeum Inżynierii Miejskiej, fajnie było, bo klasa superowa :). Samo Muzeum dla mnie średnio ciekawe, bo dużo dziwnych maszyn ;), ale dzieci miały wykład o magnesach i robili różne doświadczenia, też skorzystałam :D i przy okazji uporządkowałam swoją podstawową wiedzę o metalach, lepiej późno niż wcale :D

Kwiaciarka – wkurzający kierowca od płytek, dobrze że P. udało się załatwić koparkę :)
A knedle z porzeczkami (?) możesz polać np. jogurtem albo maślanką :)

Lema – jeszcze nie mamy sprecyzowanych planów na weekend, poza cotygodniowym basenem chłopaków, ale w planach jest cyrk i ogród botaniczny, bo Maciuś zrobił się fanem… kwiatuszków i chcemy mu pokazać prawdziwy wielki ogród ;)

Asia - a czemu chcesz dla Polusi sandałki z piętą zakrytą albo półzakrytą?

Odnośnik do komentarza

asia78
Dla chlopakow zawsze buty maja takie same fasony a dla dziewczynek ok 30 robia sie takie bardziej nastoletnie:)

Haha, a ja mam dokładnie odwrotne spostrzeżenie :Śmiech:. Dla chłopaków się zmieniają, a dla dziewcznek większość jest dalej "infantylna" :Oczko:. Parę razy kupowałam butki dla większych dziewcznek i jednak wolę kupować chłopakom :Oczko: albo małym dziewczynkom :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Asia mnie się podobają 1 i 3 :yes:

Hej Dziewczyny ::): Ala całkiem dobrze, po nagłym spadku formy, równie nagła poprawa - byłyśmy dzisiaj na kontroli. Jest ok, antybiotyk do końca i przyszły tydzień bez przedszkola jeszcze. Ale może na dwór wychodzić, jak jej to pani doktor powiedziała to skakała z radości w gabinecie :Śmiech:
Miłego weekendu ::): ja muszę jutro do skarbówki (wcześniej mam szkolenie z Zarą :Oczko:) później małe zakupy, a w niedzielę z Alą po sandałki, chyba do Deichmanna.
Buziaki, w poniedziałek jestem w pracy to popiszę trochę. Mam nadzieję, że któraś z Was będzie.

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

Witam poniedziałkowo :)

Mieliśmy świetny weekend :yes:, zaliczyliśmy Cyrk Zalewskich (obchodzą teraz 20-lecie) i Ogród Botaniczny. Maciuś zachwycony Cyrkiem i Ogrodem, Adasia z kolei Ogród niespecjalnie zachwycił ;), ciągle pytał kiedy pójdziemy do domu ;). Ale z Cyrkiem nas Adaś zaskoczył, bo początkowo nie chciał iść i miało się skończyć tak, że tylko ja z Maćkiem miałam pójść, ale namówiliśmy Adasia i dobrze zrobiliśmy, bo bardzo mu się podobało :). Nam też się... podobało, aż trudno uwierzyć :Oczko:. Sporo kasy tam zostawaliśmy, ale w końcu do cyrku nie chodzi się często ;). Poza tym weekend z placem zabaw, lodami i różnymi grami :). Miałam wrażenie, że to długi weekend, a tymczasem taki dopiero nadejdzie :)

Asia - kupiłaś sandałki?

Isa - super, że z Alunią lepiej :)

Odnośnik do komentarza

Witam po długim weekendzie :)

Długi weekend mieliśmy kapitalny :yes:, od wtorku zaliczyliśmy ZOO, Warszawę (a tam m.in. spotkanie z Asią ::):), byliśmy u siostry K, u teściowej, i u znajomych gdzie całymi rodzinami nie widzieliśmy się 4 lata. Tęsknię za tym weekendem :), a Adaś i Maciuś szczególnie zadowoleni, co nas nie dziwi :Oczko:

Babeczqa – u nas 11 st. i deszcz :(, kiepsko, bo niebawem wybywam pozałatwiać trochę spraw i ten deszcz mi nie pasi.
A wiesz, że się zainspirowałam ostatnio Twoim pomyłem na ciasto francuskie, które robiłaś z Marsem :). Ja zrobiłam część z powidłami śliwkowymi (bo dżem wypływa), a część z kawałkami czekolady (nie miałam batonów Mars). Chłopakom bardzo smakowały z czekoladą, tak więc następnym razem większość będzie z czekoladą :yes:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...