Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Isa - udanego zakupu :). Jaki kolor wybrałaś? U nas oba są takie ciemnografitowe :)

Kwiaciarko - nie będę kupować prezentu, zaczęłam o tym myśleć pod wpływem słów koleżanki, ale już wczoraj Adasiowi mówiłam, że prezentu za to nie będzie ;), z tych tych samych powodów, o których piszesz wyżej :)
Powodzenia dla Kuby na konkursie!

Zmykam, miłego popołudnia :)

Odnośnik do komentarza

Hej :)

Od rana miałam humor nieteges, ale powoli mi mija. Mam nadzieję, że popołudniu humor już będzie całkiem ok :)
Pogodę mamy na razie ładną, choć tradycyjnie straszą deszczami i burzami. Ciekawe kiedy to w końcu nastąpi ;)

Isa - super wybór :great:
Życzę by ból głowy szybko minął :Całus:! A Ty kup pojemniczek na mocz i w poniedziałek z rana na czczo wybierz się na badania. Nie odwlekaj tego.

Odnośnik do komentarza

Witam poniedziałkowo :)

Super mieliśmy weekend, towarzysko-rodzinny :). Przez to Adaś rano nie chciał iść do szkoły, bo chciał mieć niedzielę, jak ja go dobrze rozumiem ;), pomogło przypomnienie, że dziś fajny dzień w szkole, bo mają mieć zielone ubrania z okazji Dnia Ziemi :). A Maciuś zerwał po drodze ukwieconą gałązkę dla swojej ulubionej p. Agnieszki :)
Intensywny tydzień przed mną, robię listę i zastanawiam się jak załatwienie różnych spraw rozplanować na tydzień, do biura w tym tygodniu chyba nawet nie dotrę...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...