Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)

Wczoraj byłam na zumbie, całkiem fajne to jest :D, choć brakowało mi brzuszków :sofunny:. Ale z koleżanką postanowiłyśmy, że będziemy chodzić :yes:
Z rana miałam fuksa, że zadzwoniła koleżanka zapytać po co dziś dzieci w szkole mają być ubrane na galowo, tym samym przypomniała mi o tym stroju, bo zupełnie o nim zapomniałam, a że akurat dopiero wychodziliśmy z domu więc Adaś zdążył się przebrać, uff ;)
A Maciuś rano był smutny i zły, nie wiedziałam o co chodzi, a rzecz była w tym, że Maciuś chciał żeby dziś akurat tata go odprowadził do przedszkola, a K. wychodził przed 7.00 z domu i szkoda było żeby tak wcześnie był w przedszkolu, ma obiecane na jutro odprowadzenie, mam nadzieję, że K. dotrzyma słowa.

Odnośnik do komentarza

Hej :)

U nas piękna, słoneczna pogoda i jest bardzo ciepło, chłopaki po raz pierwszy poszli dziś bez kurtek :)

Lema – ja nie byłam pewna czy mnie się zumba spodoba, dlatego najpierw poszłam na pierwsze zajęcia gratisowe, ale że mi się spodobała, to kupujemy z koleżanką karnety i od jutra chodzimy regularnie 2 x w tygodniu :)
Jak wrażenia Frania z przedstawienia?

Kwiaciarko
– miłego spotkania z koleżanką :)

Odnośnik do komentarza

Hej::):

Ale piekna pogoda::): Bylam dzis caly dzien w terenie, termometr w samochodzie pokazywal 23 stopnie::):

Dziubalko, dzieki ze pytasz, Francik zadowolony::): Nagrywalam go chwilke wczoraj, może wrzuce filmik na forum:yes:

Ja teraz bardzo odczuwam, ze L. duzo pracuje, nie wyrabiam się z niczym i az nie mogę uwierzyc, ze niedawno chodzilam na basen dwa razy w tygodniu. Bardzo to czuc, ze druga osoba jest niemalze wylaczona z zycia domowego. Ale tak to u nas wyglada w sezonie (niestety lub stety, bo zawsze jest cos za cos).

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

czesc
Jakos sie nie wyspalam dzisiaj :)
Ele zawioze i musze na ogrod isc, wczoraj nic nie zrobilam, bo kolezanka u mnie dlugo siedziala a po poludniu zrobilo sie jakos zimnawo i nie chcialo mi sie.
Dzis pogoda sprzyja.
Przyjechaly plytki na taras, ale mnie dziad kierowca wkurzyl.
Mial miec paleciaka i wozek zeby mi to postawic tam gdzie chce, a ten stary dziad wywalil mi to z samochodu na srodku drogi mi zostawil, przed moja posesja, na gminnej drodze, na samym srodku i jeszcze na srodku mojej bramy, ze mi zastawil moj wyjazd . Jakaz ja bylam glupia, ze mu podpisalam najpierw papiery, ale zwiodl mnie, bo wyjechal wozeczkiem i mowi, ze zaraz wjedziemy ale papiery trzeba podpisac, wiec podpisalam a on wtedy ,ze jest nie rowno na drodze i on nie da rady Na moje pytanie, czy ma zamiar mi tak zostawic to , powidzial, zebym sobie rozpakowala recznie! 50 mkw plytek! 900 kg! Zapakowal sie do samochodu i odjechal - co za stary wredny dziad. Nawet nie probowal na ukos stanac samochodem, zeby platforma weszla juz na moja kostke, wtedy spokojnie po kostce by pojechal, ale on nie, nie mozna i juz.
Plytki ok :) cale szczescie.
Zadzwonilam do P. co mam robic, zalawtil z budowy blisko nas , gdzie ma nadzor koparke, ktora miala widly, podjechal chlopak i mi wstawil palete z plytkami. P. zadzwonil do firmy i powiedzial, ze powinni opierniczyc frme przewozowa.

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Czesc::):
U nas goraco::):
Jakie plany na weekend macie? My w koncu w domu bedziemy po dwoch wyjazdowych weekendach:yes: W niedziele imieninowy obiad mojego ojca, poza tym- domowo. Mam tyle sprzatania, ze chyba nie bede nawet zaczynac- po co, i tak sie nie wyrobie:sofunny: A pogody zal na sprzatanie:Oczko:
Franek wczoraj po zimie wyciagnal rower dopiero- super mu idzie, swietnie sam rusza i hamuje i zsiada, tylko skrecac nie chce. Ale wczoraj byl pierwszy dzien po zimie, balam sie, ze calkiem zapomnial, a tu nie dosc, ze nie zapomnial to i duzo pewniej jezdzi. Dumna jestem z niego::):

Kwiaciarko, ale Ci sie cwaniaczek trafil, wkurzaja mnie tacy ludzie:yes: Dobrze, ze plytki ok:yes:

Asia, ja tez powinnam Frankowi sandaly kupic, moze dzis tez sie wybiore:yes:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...