Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Wczorajsze zakupy nieudane, nic nie kupiliśmy. Najważniejsze były buty dla Adasia ale nic ciekawe nie znaleźliśmy, nawet patrzyłam na buty typowo sportowe ale te fjane były z białą podeszwą, a ja chcę ciemną. Musimy zmienić firmę Bartka na inną, bo tak podnieśli ceny, że szok, przynajmniej dla mnie ;). Nie dam min. 220 zł za buty wiosenne :Szok:. Myślałam o Antylopie albo Mrugale, ale w żadnym sklepie się na nie nie natknęłam. Jutro poszukiwań ciąg dalszy. A dziś do alergologa z Maćkiem na testy pokarmowe, bardzo jestem ciekawa czy coś pokażą.

Isa - ja też miałam senny poranek, jak wróciłam po odprowadzeniu chłopaków, to padłam na ponad 2h.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny HELP. Macie jakieś pomysły jak zrobić Adasiowi strój wiosenny? Ich pani powiedziała, że najlepiej ubrać się na zielono. Adaś akurat zielonych ubrań nie ma a specjalnie kupować nie będę. I pani zaproponowała, by dzieci sobie coś ponaklejały, podoczepiały itd. Ja nie jestem kreatywna w tym zakresie i nie mam pomysłów. Może Wy wiecie co zrobić by strój wyglądał na wiosenny?

Odnośnik do komentarza

Lema - żółtych ubrań Adaś też nie ma, zresztą nie licząc białej koszuli to nie ma jednobarwnych ubrań ;). Ale bardzo mi pomogłaś tą fotką, dzięki :Całus:. Jak Adaś nie będzie się wstydził noszenia, to zrobimy wieczorem taki cylinder :)

Babeczqa - dobrze wiedzieć z marsem żeby dawać małe kawałeczki. Ja już wiem, że dżemu trzeba dać malutko, bo właśnie wypływa ;)
A ciasteczka wyszły dość rumiane czy blade?

Odnośnik do komentarza

Dziubala banalne stroje najbardziej przypadaja dzieciom do gustu :)
wszystkie chcialy miec "plaszcze bibulowe" heheh. Chlopakom jeden z ojcow hurtowo porobil czapki takie jak sie robi z papieru :) Dziewczynkom mamy porobily spodnice z bibuly, w pasie zwiazane sznurkiem, do ktorego dowiazane byly takie kwiaty na szybko zwiazane z bibuly. U nas byl kiedys taki piknik przedszkolny, na nim druzyny mialy za zadanie jak najszybciej wymyslic wiosenne stroje dla dzieci i siebie :) te stroje szly spod reki doslownie, a tak fajnie powychodzily :)

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...