Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc::):

Z robienia lancucha nic nie wyszlo, wujek kupil Frankowi nowy akumulator do skutera i Franek do 18:30 jezdzil przed domem::): Teraz skuter jest sporo szybszy, Francik ma frajde. Lancuch zrobimy pewnie w niedziele, bo dzis i jutro chcialabym troche poszalec z porzadkami:Oczko:

Dziubalko, my jutro idziemy na koncert Me, Myself and I:yes: Poza tym krzatanie przedswiateczne zamierzamy uprawiac:yes:

Kwiaciarko, czekam na fotki:yes:

Milego weekendu::):

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Cześć :)

I znów mamy piątek :)
Jakie macie plany na weekend?

Czesc!

Ja mam weekend podrozny:oops:
Plan wyjazdu dzisiaj o polnocy z NO, ale ze zapowiadaja sztorm na baltyku, wiec jest dylemat... bilety kupione, informacja telefoniczna znikoma i nie wiadomo???
Jechac a potem stac kilka-kilkanascie godzin przed promem-bo nie plywa, czy czekac w domu, ehhh

Starszak mnie uswiadomil co do deficytu norweskiego masla, bo takie do smarowania chleba jest, nie ma takiego do wypiekow, zobaczcie same, na finn, czyli cos takiego jak nasze allegro, maslo chodzi za 0.5 kg po... 400nok (ok.180zl):Histeria: Tine Ekte Meieri smr til jul? - FINN Torget

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Czesc::):

U nas weekend bardzo udany i bardzo tworczy:): Zrobilismy lancuchy na choinke i ozdoby z masy solnej::): A ile frajdy mielismy:Oczko:
Sobotni koncert był swietny::):
Francik wziął jeden lancuch i trzy ozboby do przedszkola, na tamtejsza choinke::): Fajne to, ze jest tak bardzo zaangażowany w przedszkolne zycie::):

Reniu
, jak podroz? U nas było bardzo wietrznie:Kiepsko:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Witam poniedziałkowo :)

U nas weekend średnio udany (za to w miarę efektywny), ale mamy już choinkę postawioną i światełka założone, dziś chłopaki ją ubiorą :). Ja rano zrobiłam już część zakupów na Gwiazdkę, teraz czekam na siostrę i pojedziemy po dalsze prezenty :)

Renia - jak podróż, płynęliście?

Lema - to wspaniale, że Franio tak zaangażowany w przedszkolne życie :). U mnie dziś Maciuś z dumą niósł woreczek z groszówkami, bo kończy się akcja "Góra Grosza" i pani się wzruszyła, bo okazuje się, że w tym roku jest nikłe zainteresowanie w przedszkolu, szkoda :(

Asia - a to IIIp. jest w bloku z windą?
Ja mycie okien jutro mam.

Odnośnik do komentarza

czesc
pogoda pod psem, pada deszcz, pada i pada i konca nie widac, ale okna myje sie nawet ok :)

Nie mam jakos czasu zdjec zgrac, kilka mam tylko a fryza - no nie jest to jakas wielka zmiana, wyrownane na dlugosci i grzywka krotsza, daze do dluzszych nieco wlosow, wiec narazie trzeba bylo sciac przod a tylu prawie nie ruszac, chcialam krotsza grzywke, ale juz wiem, ze lepiej sie czuje z dluzsza, nastepnym razem przod bede nieco skracac, tylu nie, aby dojsc do fryzki sprzed paru lat, jak bylam z Ela w ciazy .

ELa od wczoraj wyla ,ze nie chce isc do przedszkola, wiec dzis siedzi w domu, nie mialam sily jej tam dzisiaj ciagnac tym bardziej, ze wczoraj mielismy dlugo gosci i dzieci poszly spac po 22.

Choinka - my dzis jedziemy po choinke, ubierac bedziemy jutro. My natomiast lubimy ubrac wczesniej, bo cale swieta nas w domu nie ma, wiec mu si byc czas aby sie choinka nacieszyc :)

ide obok :)

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
Devachan
ciekawa jestem czy bym dostała rezydenta, skoro mam separację z męzem... bo mi prawo do wyborów na nic niepotrzebne...

chyba separacja nie ma znaczenia, podstawa jest praca na stale lub prowadzenie wlasnej dzialalnosci przez ostatnie 5 lat nieprzerwanie-udokumentowane np. rozliczeniami rocznymi, i wyciagami z banku, ostatnio wystawione 3 faktury lub 3 odcinki pensji i meldunek

hm, ja niepracująca od porodu ;) ale majac pobyt stały i dziecko norweskie ;):Oczko: no i tam lata do pojscia dziecka do szkoly to sie nawet na emeryture wliczaja ;)

ale jak moj ex nadal bedzie sklonny zrzec praw do dziecka byle tylko nie musial go utrzymywac, to przeporwadze cala akcje sądownie i nie bede sie juz musiala o noc w NO starac...

kwiaciarka

Matko jestem wstrzasnieta info dzisiejszym w tv - przedszkolanka kazala 3 latce stac przed cala grupa nago, za to ,ze sie zsikala w majtki i sama smiala sie z dziewczynki wytykala ja palcami i kazala dzieciom robic to samo. Na to weszla matka dziewczynki. Ja pierdziele, no co z tymi ludzmi??????

nie wierze...powinno sie ja podac do odpowienich organów i zabronic wykonywania zawodu na czas jakis moze by sie opamietala, no bym ją objechała jak szmatę gdybym to ja byla tą matka co weszla na tą scenę, oboejetnie czy to by bylo moje dziecko czy nie, co za krowa!

Dziubala
Lema - płacicie za angielski? Jeśli tak, to jestem zaskoczona, że cała grupa 4 latków chodzi na język ;)
Jakby był jedynym, który nie chodzi, to faktycznie go szkoda.

)

u nas tez chyba cala grupa chodzi, 27zl za miesiac zajecia dwa razy w tyg po pol godz
Vic spiewa w domu po ang krotkie piosenki i alfabet, smiechotnie po zaczyna po polsku i przechodzi na ang od "el-em-en-oł-pi" lub "ejcz-aj"

RenataOslo

Wracajac do Michala, to moj syn oznajmil niedawno, ze w przyszlym roku chcialby sie wyprowadzic :Histeria:
Mnie serce peklo, ale on calkiem na powaznie: mamus, ja chcialbym sobie kupic mieszkanie, oczywiscie wziasc kredyt, wynajac jeden lub 2 pokoje (w zaleznosci jakie mieszkanie), spalcac kredyt i juz. Tutaj takie rozwiazania sa bardzo popularne.

Male dzici maly klopot, duze dzieci duzy klopot. Mnie brzuch boli na sama mysl.
T popiera pomysl, bo on byl bardzo samodzielny w Miska wieku.

Lema
Reniu, wow, ale Ty masz doroslego syna:Szok: Ech, to trudne bardzo, ale z tego co piszesz Starszak ma rozsadne podejscie.

naprawde super dojrzaly, powinnas sie cieszyc ze go norweskie bagno mlodziezowe nie wciagnelo i ze ma takie plany, bo duzo norów w tym wieku to tylko o dupach i ćpaniu mysli, mam wiesci z pierwszej ręki, nie masz pojecia jak wilu norków ćpa w szkole średnieji to w dobrych szkolach, dzieci z lepszych rodzin, w koncu jak bralam slub z ex-em to on chodzil do liceum...

Lema
Pa, milego popoludnia::): My bedziemy robic papierowy lancuch na choinke:yes:

Vicka zrobiony juz wisi na choince

kwiaciarka
w przedszkolu pieknie, ale bardzo szybko, jeszcze takiego szybkiego przedstawienia nie bylo, chyba 10 minut to wszystko trwalo.
Tina obcieta na swieta, w koncu widzi na oczy :) ( szybko jej brwi zarastaja).

u nas dzis bylo spotkanie oplatkowe i wystep jak zawsze pol godzinny, wszystkie dzieci mialy swoje kwestie, parami i spiewalikoledy itp, musialam zagryzac mocno ward=ge zeby sie nie poplakac, to takie wzruszajace jak te dzieciaczki tak ladne wystepuja...
a do domu dostalam bombke wlasnorecznie przez syna malowana, ksiazke z audiobookiem i dyplomem za dynie na hallowen, :yes: dzis juz jej sluchal na dobranoc...

RenataOslo
Dziubala
Cześć :)

I znów mamy piątek :)
Jakie macie plany na weekend?

Starszak mnie uswiadomil co do deficytu norweskiego masla, bo takie do smarowania chleba jest, nie ma takiego do wypiekow, zobaczcie same, na finn, czyli cos takiego jak nasze allegro, maslo chodzi za 0.5 kg po... 400nok (ok.180zl):Histeria: Tine Ekte Meieri smr til jul? - FINN Torget
zawsze lubialm maslo soslone, zwlaszcza na slodkich drozdzowych buleczkach z rodzynkami, cudowna kakofonia smaków:Oczko:

a ostatni taki cyrk pamietam jak byl strajk kierowców aut dostawczych, wnosili o podwyzki stawek, to zbraklo w sklepach mleka, chleba itp, a ja ich mialam w pompie, bo chleb upieklam, a maslo zrobilam ze smietany itp :Oczko:

asia78
Czesc!!

U nas weekend troszke poza domem. Tylko wczoraj posiedzielismy bo malowanie bombek bylo:)

Bylam obejrzec jedno mieszkanie kolo mnie. Bardzo fajne, tylko ma jedna wade jest na 3 pietrze:takwyszlo: Zaraz sie biore za umycie okien, bo to juz ostatnia chwila
ja mazgnelam w sobotę ;)

kwiaciarka
czesc :)
ja wlasnie sie zastanawiam, czy nie zaproponowac mojej rodzinie, abysmy 2 gi dzien swiat u nas byli ( P. pojedzie do mamy swojej - wyjechac chce o 11 po sniadaniu a ile tam zostanie - okaze sie).

a mu wigilia u moich rodziców z rodzenstwem
pierwsze swieto sniadanie i do popoludniowego slodkiego u rodziców mich wieczorem goscie u nas
drugie sniadanie u moich rodziców a obiad i do wieczora u tesciów tzn rodziców lubego...

jutro robie zakupy na swieta i prezenty, czesciwow juz mam, podokupuje reszte tylko

ja robie potrawy sledziowe na wigilie - salatka sledziowa z iemniakami, sledz w oliwie z cebulka, w smietanie, w sosie a;la tatarskim, owy sos tatarski do nadziewanych mies mojego pomyslu - szpikowane czosnkiem, nadziewane sliwka i biala kielbasa, pierogi z kap+grzyb zasmazane, uszka z grzybami, salatka jarzynowa, odloze po troszku dla nas, i jeszcze zrobie bigos

Jutro dzici maja w=uroczysty obiad w przedszkolu, i gwiazdora, dzis dowozilismy z lubym prezenty, dzieci dostana gry edukacyjne, niezle sie zmiescilam w 20zl na dziecko...

a u was jakie plany swiateczne?
prezenty juz macie?
co kto szykuje i kogo odwiedza ?

:36_3_15::36_3_15::36_3_15:

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Witam wtorkowo :)

Okna mam już umyte :lol:


Asia
– a chcecie mieszkanie na rynku pierwotnym czy wtórnym, czy to obojętne?

Lema – weekend średnio udany przez K.

Lema
My ubieramy choinke zawsze w dzien przed Wigilia lub w Wigilie (jesli nie pracujemy). Oboje z L. nie lubimy wczesniej ubierac, bo do Swiat spowszedniej troche:yes:

Mnie choinka powszednieje już po Świętach (27.12. :Oczko:), dlatego chciałam ją w tym roku wcześniej ubrać, żeby się nią nacieszyć :)
My wyjeżdżamy z reguły do teściowej w pierwszy dzień świąt i wracamy po Świętach do domu, dlatego choinka już tak wtedy nie cieszy ;), czyli wychodzi na to, że się cieszymy choinką 2 dni i tyle. A tym razem nacieszymy się nią tydzień :)
Masło maślane ale mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi ;)

Deva – my Wigilię robimy u siebie, zapraszamy rodziców i moje rodzeństwo, a w pierwszy dzień Świąt pojedziemy do teściowej na późny obiad albo na kolację. Prezenty jeszcze kupuję, ale połowę już mam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...