Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

kwiaciarka
ten widze ma rozne koncowki
powiem Ci tak - ja jestem ze swojego zadowolona, bo nie musze latac z wiadrem, wyciskac mopa, cisnac nim plytki zeby domyc jakas plame . Tym sobie jade a on czysci luzikiem.
Tylko np. ja myslalam , ze para to bucha i ja widac , ze wkolo paruje heheh no tak jak na rysunku. A tu pary prawie nie widac, chociaz slychac ze tam syczy, no ale do tego co na rysunku pokazuja to daaaaleko.Tylko ze jest jej tyle, ze wystarcza aby domyc np. moje jasne gresy bez problemu z nawet zaschnietych plam, a plytki po przejechaniu mopem sa jeszcze chwile cieple, sciereczka goraca.. Zastanawiam sie wiec przy tym mopie, ktory pokazalas, czy te koncowki warte sa 200zl, czy slizgacz dywanowy faktycznie zdaje egzamin. Pokazuja full pary , ktora idzie z koncowek, ale czy faktycznie tej pary jest tyle?
Zadaj pytanie tym co juz kupili :)

Dzięki:36_1_1:

nic poki co to nie da, bo wysylka miedzy 10-12 grudnia i sprawdzilam tez u innych sprzedajacych ten sam mop, rowniez wysylka po 10 grudnia-pewnie dopiero wtedy bedzie dostepny.

kwiaciarka
Dziewczyny wazyc sie najlepiej powinno zawsze o tej samej porze dnia, zeby miec poglada na wage.

asia78
Renata az o 2 tyg?? Mi tylko o tydzien, a w zeszlym jak schudlam tylko pol kilo nic

no bo do osiagniecaia celu brakuje 1,5kg, a 1 kg ma byc na 1 tydzien, wiec dali 2 tyg kary

kwiaciarko ja sie waze o tej samej porze. W piatek rano. Inaczej nie przeszlabym dalej w diecie:yes:

ja tez, inaczej stronki dalej nie otworzysz jak aktualizacji wagi nie podasz, nie ma szans zapomniec :Oczko:

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Wczorajsze zabranie L. do sklepu agd bylo bardzo owocne:sofunny; Nie zwrocil uwagi na zaden z modeli, ktore mi sie podobaly, wybral calkiem inny, Siemensa.
A dzis w pracy rozmawialismy o czajnikach i kazdy mnie pyta czy ja rozum postradalam, zeby inoxa sobie kupic i czy mam za duzo wolnego czasu, ktory chce przeznaczyc na utrzymywanie go w czystosci. Zglupialam, chyba coraz bardziej lubie ten garnek, w ktorym obecnie gotuje wode:sofunny:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

asia78
Renata a jaka podalas wage koncowa? Znaczy ile chcesz wazyc?

65

asia78
A Renata ostatnio rozmawialam z Aga niania co tak duzo schudla i mowila, ze mam takie problemy ze schudnieciem, bo za malo wody pije. No to prawda. A zawsze uwazalam ze pije duzo. Od paru dni mam osobna butelke podpisana:smile:

no ja jak wypijam 2 szklanki na tydzien to gora, chyba bede napelniac butle woda i stawiac na blacie i sie zmuszac

asia78
Renata juz wiem dlaczego za malo chudlam!!!!!!!

??????????????????????

Lema
kwiaciarka
ja w takim przypadku w pracy ratowalam sie kawa z mlekiem i cukrem :)

To nie dla mnie, nie lubie slodkiej kawy. Ani slodkiej herbaty.

ja tez nie lubie slodkiej

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...