Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Alutka7912
asia78
Ten deweloper co A. ma tam kolege ma budowac ponizej 4 tys za metr:Szok:Nie wiem jak im sie tp uda, ale jak tak to ja chce takie mieszkanie:)

Coś podejrzanie niska ta cena....chociaż jak wybuduje mój dom to wychodzi mi za metr 2000 :wink:

U nas sa ceny 4500-6000. Ten deweloper ma grunt kupiony juz pare lat temu, wiec moze sie wyrobic. Poza tym jest znany w Lublinie, duzo rzeczy juz wybudowal

Lema
asia78
Ten deweloper co A. ma tam kolege ma budowac ponizej 4 tys za metr:Szok:Nie wiem jak im sie tp uda, ale jak tak to ja chce takie mieszkanie:)

A wlasnie, jak ten segment? Ogladaliscie? Nie ogladalismy, bo stwierdzilismy, ze to nie dal nas ta lokalizacja i w ogole wiecej minusow niz plusow

Alutka7912
Zakładacie już dzieciom na spacery rajstopy??

Ja póki co nie zakładam....no chyba że Jula w sukience abo spódniczce na spacer idzie.
Ja nie zakladam jeszcze chyba ze bylo w ok. 0

isa32
hehehe, ja mam właśnie takie spodenki na pół uda - drobniutka pepitka szaro-czarna,w kancik Asiu eleganckie są :Oczko: bardzo dobrze czuję się w spodenkach i nogi też jakoś wyglądają. Takie do kolan też mam, ale myślałam o krótkich. To w końcu 18-tka, a nie 50-ta rocznica ślubu :Oczko: ale nie chcę przedobrzyć więc dlatego pewnie od góry założę golf albo coś w tym stylu. Dzięki dziewczyny :Całus:

Najwazniejsze zebys sie dobrze czula w nich:)

Dziubala

Asia - ja bym podpytała skąd taka niska cena? Najczęściej co tanie to drogie :Oczko:
.

Juz pisalam wyzej:)

Dziubala
Isa – ja okien dachowych bym unikała bo ponoc kiepsko się je myje :Oczko:

Mam u mamy 3 dachowe, mylam je nie raz i jakos nie wspominam tego zle:)

Dziubala
Qrcze, zalałam sobie pół klawiatury coca-colą :Szok:. Nie pytajcie jak. Wytarłam szybko chusteczką i wysuszyłam suszarką. Nic lepszego mi do głowy nie przyszło :Nieśmiały:
Ale nie działa mi kilka przycisków :(
Jest coś co mogłabym jeszcze zrobić czy teraz to już tylko serwis?

Nie wiem co z tym zrobic teraz. A propos jecie i pijecie przy kompie? Ja niestaty tak:takwyszlo:

kwiaciarka
Asia ja tak czytam co Ty jesz z ta vitaliia na sniadania to trace zaufanie do tej stronki, a nawet juz sie zastanawialam czy z niej nie skorzystac.
No bulka z zoltym serem na sniadanie przy odchudzajacej diecie?

Nie musisz korzystac jak nie masz zaufania. Na diete trzeba spojrzec calosciowo na caly dzien. Jak patrzysz na rzeczy wyrwane z konteksty to nie ma sensu

Odnośnik do komentarza

Devachan
a co u mnie: małz byl na 3 dni na swoje urodziny - na prezenty atrakcje z przelotem w te i we wete wydałam tysiac zlotych, wiec nie malo o on tylko jedno jak katarynka - kiedy przyjedziesz???

generalnie to byly akcje słowne(naet w restauracji na jego nardzo drogim urodzinowym obiedzie), awantura i rozwód słownie, szkoda tylko ze jak małż był pijany i po trzeźwemu udawał, że nie pamieta jak mi sie odgrażał , że będę miała od niego spokój, i oby tak było!!!!!!!!!!
a woóle to mu powiedziałam, że go "kill him" jeśli mi spróbuje odebrac albo w jakikolwiek spasób skrzywdzić dziecko i w ogóle tak mu pojechałam, ze mu wszystko wyrzyg.... a zeby nie myslał, że sie go boję to mu jeszcze powiedziałam , że mi na norweskim obywatelstwie wcale nie zależy jak i na mieszkaniu...

i spietrał, następnego dnia był taki miły i układny i skacowany , ze az mnie mdliło - i postanowiłam - soro sama pozapraszałam rodzine na Gwiazdke do mnie w NO, to święta beda okay, a powiem mu potem, ze chce rozwodu...
nie potrafię byc z kims tylko dla zasady, skoro jego umizgi sa mi niemiłe...
przestałam kochać...
jakie to smutne...

strasznie to przykre... jak mi Ciebie szkoda to pojęcia nie masz... i małego szkoda mi bardzo ::(:

Lema
Czesc::):

Ale sie dzis dalam zapedzic w kozi rog z pytaniami... przejezdzalismy przez przejazd kolejowy i zczelo sie a dlaczego to, a dlaczego tamto. Dlaczego nie mamy pociagu, dlaczego nie ma torow po drodze do babci, dlaczego nie umiem prowadzic pociagu, dlaczego pociag jezdzi tylko po torach, dlaczego ma specjalne kola?:Szok: Niestety coraz czesciej Franek zadaje taki ciag pytan, ze juz mi pomyslow brakuje jak mu tlumaczyc:yes: Wczoraj mnie zapytal dlaczego snieg jest zimny:yes: Hehe, a L., ktory montowal oswitlenie stojac na krzesle pyta: Jak Ty wpadles na ten pomysl tato, zeby wejsc na krzeslo? W gadce jest po prostu niesamowity ten moj syn:Szok:

heheh fajniasty jest :D

Alutka7912
Renia, Asia, Kajoszka - jak tam po kolejnym tygodniu diety?? Mi też się udało schudnąć trochę.....a z racji tego że niewiele;e mogłam jeść rezultat jest zadowalający.

Powtarzam swoje poprzednie meni z diety smacznie dopasowanej :wink:

ja sie ważyłamjakiś czas temu, nie mam zamiaru sie teraz ważyć, zrobie to przed świętami ::):

asia78
Teraz ja mam taki kaszle, ze malo mnie nie odwroci na druga strone::(:A Stefan ma katar

omatko ! zdrówka!!!!!!

Alutka7912
Zakładacie już dzieciom na spacery rajstopy??

Ja póki co nie zakładam....no chyba że Jula w sukience abo spódniczce na spacer idzie.

już???? ja już od dawna ! obowiązkowo !

Dziubala
Qrcze, zalałam sobie pół klawiatury coca-colą :Szok:. Nie pytajcie jak. Wytarłam szybko chusteczką i wysuszyłam suszarką. Nic lepszego mi do głowy nie przyszło :Nieśmiały:
Ale nie działa mi kilka przycisków :(
Jest coś co mogłabym jeszcze zrobić czy teraz to już tylko serwis?

o masz... susz mocno

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
a wiecie jaki zrobilam zakup w leroy-u? takie mieli lampy dla dzieci - smok , gasienica ... drewniane takie, po 180-230 zł. Kupilam w promocji - kazda po 15zl! szok normalnie. Byly ostatnie 2szt , bez pudelek wiec mam je za friko normalnie :) pieknie u Eli wygladaja :) jedna wiszaca z sufitu - smok, a gasienica na scianie nad stolikiem .

super :36_1_21:

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
Ja mam w salonie kinkiety 5 szt i lampa nad czescia wypoczynkowa z 6 zarowkami a nad stolem z 3 zarowkami. Patrze, ze masz nad stolem lampe z 3 zarowkami, wiec tu ok, jedynie w salonie moze faktycznie byc ciemno - dwie tylko pojedyncze?

Nasz salon jest polaczony z kuchnia i jadalnia. W tej chwili jest tylko jedna zarowka w salonie, nad stolem w jadalni nic sie nie swieci, a jest dosc jasno i tak, wiec wydaje nam sie, ze jesli bedzie potrojny zwis w jadalni, ktora jest czescia salonu tak naprawde i dwie pojedyncze lampy plus dwa kinkiety w salonie to bedzie ok. Pod warunkiem, ze zarowki beda dobrze swiecily, a o to sie troche martwie.

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
a wiecie jaki zrobilam zakup w leroy-u? takie mieli lampy dla dzieci - smok , gasienica ... drewniane takie, po 180-230 zł. Kupilam w promocji - kazda po 15zl! szok normalnie. Byly ostatnie 2szt , bez pudelek wiec mam je za friko normalnie :) pieknie u Eli wygladaja :) jedna wiszaca z sufitu - smok, a gasienica na scianie nad stolikiem .

O, jak super::):

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Lema
kwiaciarka
Ja mam w salonie kinkiety 5 szt i lampa nad czescia wypoczynkowa z 6 zarowkami a nad stolem z 3 zarowkami. Patrze, ze masz nad stolem lampe z 3 zarowkami, wiec tu ok, jedynie w salonie moze faktycznie byc ciemno - dwie tylko pojedyncze?

Nasz salon jest polaczony z kuchnia i jadalnia. W tej chwili jest tylko jedna zarowka w salonie, nad stolem w jadalni nic sie nie swieci, a jest dosc jasno i tak, wiec wydaje nam sie, ze jesli bedzie potrojny zwis w jadalni, ktora jest czescia salonu tak naprawde i dwie pojedyncze lampy plus dwa kinkiety w salonie to bedzie ok. Pod warunkiem, ze zarowki beda dobrze swiecily, a o to sie troche martwie.

ja tez mam jadalnie polaczona z salonem, ale nad czescia wypoczynkowa mam wlasnie 6 zarowek w wiszacej + 3 kinkiety i jest ok, Ale jak sie spala wystarczy 2 zarowki to juz mi ciemno i wtedy zapalam lampe nad stolem ( w czesci jadalni) dopoki P. nie wkreci zarowek nowych.

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...