Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

asia78
Juz w domku jestesmy. Dzieciaki wyhasane w ogrodzie, Stefan pospal na sofie w salonie:lol:Swieczki zdmuchniete byly pieknie:lol:

Kajocha daj jej od razu czyms zajesc. Dajesz mambe? Albo cos innego co lubi, moze wtedy sie zgubi smak i nie zwymiotuje

Alka dostaje czasami mambe, ale dzisiaj łykła i zapiła mleczkiem lekarstwo wiec mam nadzieje ze bedzie ok

Z okazji urodzinek Stefanku samych radości, uśmiechu, dużo prezentów i wszystkiego naj naj naj od Kajoszki i Alki ::):

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

Lema, Isa, Asia fajnie ze sie wam przyjecia urodzinowe udały!:yes:

No i super prezenty dzieci dostały:36_1_11:

asia78
Stefan dostal glownie kase, wiec chyba mu kupimy pociag z lego

Vic juz pociągów ma zatrzesienie, moim zdaniem 3 sztuki wystarcza w tym jeden z torami, drugi grający ze zwierzątkami i jeszcze jeden ciocia od góroli przywiozła...klocków tez dośc...nie ma lego, ale z tym można poczekać...
możesz polecic jakis sensowny zestaw bo widzę, że jestes w tym obcykana na maksa:Oczko:

asia78
A jeszcze wczoraj byla akcja, bo Pola zgubila u cioci bransoletke zlota z chrztu. Ale jest:) :

ufff!!! dobrze ze sie znalazla:36_1_11:
pamietam jak niedawno szukalam mojego lancuszka...

isa32
U nas hitem okazał się domek miki :yes: super się bawi, muszę tylko koniecznie dokupić do kompletu pozostałe figurki. Daliśmy jej w sobotę przed południem to przez godzinę mieliśmy spokój :Szok:.

o tak, takie zabawki sa najlepsze...
żeby i Vickowi cos tak przypasiło co by na dłuższy czas się zajął...on się chwilę pobawi i juz cos innego...duzo zabawek ma ale nie zatrzesienie, a i tak staram się chować, zeby byly co jakis czas "nowością"

asia78
Tu dzwonilam 80 dorosly, 40 dziecko same noclegi oczywiscie. Willa Velvet No i co wazne net w pokoju jest:D

ceny i standard przyzwoity bo w tych wczesniejszych linkach bylo lux ale ceny tez - w sylwka po 500zl za 4 os.studio??:Szok:

isa32
tak czy inaczej stwierdziła u niej AZS ::(: oczywiście nie jest to jakaś bardzo nasilona postać, ale nie miała co do tego wątpliwości. Cała reszta pozostaje pod znakiem zapytania.

no przynajmniej wiadomo co jest...
i dobrze ze tylko łagodna postać - oby leczenie bylo skuteczne i szybkie...

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Isa to tak na 2-3 dni, ale zawsze tez sie ciesze :) poza tym podróż autem campingowym to juz inny komfort jazdy...

Asiu, raz jeszcze najlepsze zyczenia dla Stefanka!!!

I przyznam ci sie szczerze ze ja bym w zyciu nie kładła paneli w kuchni (MDF< prawie biale, imitacja słojów drewna) gdyby mi na tym norweskim mieszkaniu zalezalo - ale tam jest kilka warstw tapety na scianach, stara boazeria do lamperii - gdyby oni to mieli zdzierac i tynkowac to ja bym tam z remontu wieki cale nie wyszla nie mowiac o efekcie - nie wiem ile jeszcze tam pomieszkam, mieszkanie jest wybitnie na sprzedaz robione, czyli jak najtanszymkosztem - ale i tak by byla jak najlatwiejsza robota dla tego mojego jełopa - pod tym wzgledem moj małz to ledwo wałek do malowania do ręki bierze, a to nawet ja umiem - i więcej...a panele umie kłaśc, wiec to wykorzystalam...

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Lema

W SOBOTE JAKBY NIGDY NIC FRANUS ZAWOLAL KUPKE NA NOCNIK:yes: Nie macie pojecia jak sie ciesze::):

:brawo::brawo::brawo: super!!! buziaczki dla Frania:36_3_15:

a z tymi tekstami to tak jest, trudno nie kojarzyc jak sie tyle razy usmialysmy przy nich:sofunny:

Alutka7912
Chwilowo mam w domu dostęp do internetu bo chrześnica W. jest u nas a ona ma laptopa z bezprzewodowym internetem tak więc skorzystałam żeby poczytać co tam u was bo już się stenskinłam :Kiss of love:

no właśnie, ja tak tu wsiąkłam ze sobie nie wyobrażam jakja wytrzymam miesiąć bez natu i Was!
chyba biegiem do Englanda do brata pojade juz na poczatku sierpnia, bo on ma!
odpozyczonego lapka musze oddac, bede go miala z powrotem dopieo we wrzesniu...

Alutka7912
Lema
Czesc Alutko::): Jak Ci urlop mija?

Mieliśmy gdzieś jechać za granicę ale odłożyliśmy wyjazd na wrzesień(w czwartek jedziemy wyrobić Julce paszport...W. zresztą też bo jego stracił ważność :kiepsko: )

tez nadal pomyslu zagranicy nie zarzucilam tylko odlozylam na wczesna jesien...
a z paszpotrami to jest tak, ze NO sie Vickowi konczy 21 wrzesnia, wiec jak mi małz tu nie wyrobi PL dla Vicka to mu zagroże ze nie pojade do NO, bo jakby tam zrobil numer i sie nie zgodzil to tam utkne...

isa32
Cześć ::): Ale poleciałyście ze stronkami :Szok: Wszystko się udało :yes: Tylko zdjęć jak na lekarstwo ::(: nie miał kto robić, bo zgodnie z przepowiednią mojej mamy siedziałam głównie w kuchni :Oczko:
.

no i widzisz? a tak sie martwilas...

sorry ze ja tak, ale nadrabiam ile mam czasu i mi wyszlo ze lepiej od teraz do wczesniej, jakby mnie cos oderwalo:Oczko:

ja chce z prezentów tylko DVD przenośne z mini TV kupic dla Vicka, a reszta prezentów to $$$ na polise, jutro pójdę małemu załozyc...:yes::yes::yes:

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Zadzwonilam do jednego kolesia w Zakpanym i powiem Wam, ze cham jakich malo!!! :Zły:Oddzwonil do mnie i od razu mowi, ze do polowy wrzesnia nie ma terminow. Ja na to, ze mnie intersuje albo pazdziernik albo Sylwester i zanim poprosilam o ceny i cos blizej to mi wypalil, zeby zadzwonila jak sie zdecyduje i dziekuje i do widzenia :Zły: No w szoku jestem

Odnośnik do komentarza

...chamów nie sieją, sami rosną...
...zawsze można przypadkiem trafic na jakiegos takiego buca i sie człowiek mimo woli zdewernuje...
ale ty sie nie dewernuj, olej go i szukaj dalej - powodzenia...

ja własnie waniam teraz cala resztką męskich perfum Givenchy Play, którymi zawsze psikałam Vicia przed wyjsciem - a bo on jest duzy i chce tak jak mama "psiknąć pelfumki" i chcial ten flakonik, a ze pusty prawie zupelnie to mu dalam - ale jak sie okazalo, to jeszcze nieźle Vic z niego wycedził ...

a my zaraz obiadek po drzemce i do Plazy, do cioci - mojej siorki, sie pokazac...

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Witam poweekendowo

Rozwiesiłam pranie i miałam prasować zaległości ale tak mi się nie chce, że się poddałam na rzecz relaksu przed kompem :D
Za nami intensywny weekend. Sobota zakupowa a niedziela imprezowa. Maciuś szczęśliwy bo miał fajnego torta (autko), prezenty (Adasiowi też się oczywiście trochę dostało), i osoby, które lubi mieć w swoim otoczeniu, czegóż mu chcieć więcej :Oczko:
Z dekoracji mieliśmy kilka girland i kule papierowe, zapomnieliśmy całkowicie o balonach, hehe.
A dziś miałam dzień z Adasiem, mieliśmy jechać i parę spraw załatwić ale widać było, że potrzebuje mojej obecności więc byliśmy tylko na spacerku, a tak to cały czas różne zabawy w domu dopóki nie poszliśmy po Maciusia do żłobka. Potem szaleństwa w 3 i czas szybko nam zleciał... :Śmiech:

Najlepsze życzenia urodzinowe dla Frania i Stefcia! Rośnijcie zdrowi i szczęśliwi! :Całus::Całus:

Nuchna, wszystkiego najlepszego z okazji imienin!

Odnośnik do komentarza

Deva – a jakie robisz te szaszłyki mięsno-owocowe?
Co do żłobka, to Maciuś jest zapisany tylko na 2 tygodnie, będzie chodził do końca tego tygodnia. Jakbyśmy tu dalej mieszkali to myślę, że chodziłby od września dalej.
Miłego wypoczynku nad morzem.

Isa – cieszę się, że trafiliście na lekarkę, która wzbudziła Twoje zaufanie. Oby jej metody leczenia pomogły szybko Aluni!

Alutka - miłego urlopowania!

Lema
Czesc::):
Jest jeszcze jedne nius weekendowy: W SOBOTE JAKBY NIGDY NIC FRANUS ZAWOLAL KUPKE NA NOCNIK:yes: Nie macie pojecia jak sie ciesze::):

Super :brawo:

Devachan

ja chce z prezentów tylko DVD przenośne z mini TV kupic dla Vicka, a reszta prezentów to $$$ na polise, jutro pójdę małemu załozyc...:yes::yes::yes:

Fajny pomysł na prezent. Jak znajdziesz to pokaż jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Deva – a jakie robisz te szaszłyki mięsno-owocowe?

delikatne mieso (kurczak indyk zamarynowane zeby nie bylo suche przetykam owocami typu duze kawalki ananasa, brzoskwini, banan - jak kto lubi takie wynalazki, ale nawet z sosem czekoladowym są fajne:Oczko:

Devachan

ja chce z prezentów tylko DVD przenośne z mini TV kupic dla Vicka, a reszta prezentów to $$$ na polise, jutro pójdę małemu załozyc...:yes::yes::yes:

Fajny pomysł na prezent. Jak znajdziesz to pokaż jak to wygląda.

PRZENOŚNE DVD z TV 7" MISTRAL (693943479) - Aukcje internetowe Allegro

Manta 052 Dual Screen przenośne dvd divx USB mp3 (687879180) - Aukcje internetowe Allegro

PRZENOSNE DVD Z TV 7 CALI TUNER TV DIVX GRY +TORBA (688582510) - Aukcje internetowe Allegro

cos w tym stylu - ze i za zaglowek zaczepisz, i na stole postawisz:yes:

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

CZESC :lol:

Wczoraj mnie niebylo a dzisiaj jestem pierwsza haha:Śmiech:

Oliwka jeszcze spi....wczoraj obudzila sie o 22 z placzem no i walczylysmy z qpka....co sie dziewczyna nameczyla i tak skonczylo sie czopkiem, wielkim rykiem histeria...i odruchami wymiotnymi, po czym zasnela juz i brzuszek juz ja niebolał.::(:

TEraz jeszcze oboje z K. spia.:Niespodzianka:
Dzisiaj mam gina na 17 , ale tylko po recepty ide, no sie tez mialam jak umowic cieplo od samego rana...a ja na popoludniu sobie jakas wizyte ustalilam...jakby niemozn abylo wczesniej.
No nic jak trzeba to trzeba.

A wy?? spiochy wstawac:lol:

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie ::):
Wczorajsze popołudnie to masakra :Szok: Alka mi dała tak popalić, że byłam szczęśliwa jak w końcu zasnęła :Zły: Bunt dwulatki na całego... nic wczoraj nie pomagało... może odreagowała w ten sposób intensywny weekend... sama nie wiem... z drugiej strony mama tak z nią postępuje, że ona nigdy nie będzie jej słuchać, a przy okazji ja też mam problem...ale jeszcze miesiąc i żłobek, w którym pokładam duże nadzieje :yes: oby zechciała tam zostawać.

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...