Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

kwiaciarka
Dziubala fajny rozklad. Ja bym rzadnej sciany nie burzyla :) moze kuchnie w czesci polaczyla z salonem , ale na malym kawalku i i stol jadalniany w tym polaczeniu zrobila a wypoczynek tam gdzie stol na planie. Pom. gosp. bym zostawila .

Tak, rozkład jest bardzo fajny, mieszkanie jest ustawne :yes:
Ściany między kuchnią a salonem nie burzymy z powodów, o których wyżej pisałam, po drugie na tej ścianie są przewody (elektryka, odpływy itp.), a po trzecie salon musi być zamknięty, bo często mamy gości z noclegiem :Oczko:

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
babeczqa
~KAKO~NOWE SPOX Z PASKIEM+HAFTY 4-ok.92/98 ROSE (529605572) - Aukcje internetowe Allegro
a takie spodnie chcialabym na wiosena dla Oliwki...tylko zastanawiam sie czy rozowe:Oczko: czy brazowe czy zielone:lol:
wybredna sie robie..ostatnie cos roz mi niepodchodzi.....w kupowaniu nowych ciuszkow dla Oliwki.

bardzo fajne, ja bym wziela rozowe :) albo zielone.

mnie też się podobają, wzięłabym zielone :Oczko:

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

asia78
Dziubala
asia78
Ojej az sie prosi sciane rozwalic:) U mnie juz by jej nie bylo. Czyli rozumiem, ze chlopaki w tym duzym a Wy w tym kolo pg? A to pg zostawiasz czy rozwalasz sciane? Bo mowilas o rozwalaniu jakiejs sciany to ktora?

Tak, chłopaki w tym dużym. Salon będzie w tym pokoju gdzie jest balkon, a sypialnia w tym trzecim, koło takiej małej komórki :Oczko:
Ściany między kuchnią a pokojem nie rozwalamy, nie jestem zwolennikiem otwartych kuchni na salon :Oczko:. Rozwalmy ścianę między kuchnią a przedpokojem żeby optycznie ją zwiększyć.

A ja lubie, chociaz w Madzi, bede miala lekko zamknieta.Teraz to mam wrecz kuchnie w salonie. A nie mogliscie chlopakow wsadzic kolo pg a sami z balkonem a salon zrobic w najwiekszym? Nie rozumiem czemu tak nie zrobiliscie?
Z pragmatyzmu :D. Salon musi być tam gdzie balkon, bo nie chcę żeby był pokojem przechodnim :Oczko:. Chłopaki muszą mieć duży pokój bo będą tam w 2 i nie chcę żeby się gnietli.

Odnośnik do komentarza

isa32
A halogenowe w łazience mogłabym mieć. Tylko w pokojach nie. Chociaż teraz w korytarzu też mam pojedyncze wiszące lampy, w dużym mam 3 pojedyncze, bo pokókj prostokątny. Dobrze się to sprawdza.

Czyli takie jakby trzy zyrandole, tak? Daj fotke kochana, moze byc na maila, prosze::):
isa32
Alcia na 86. Z niektórych już wyrasta, ale ona nie jest wysoka +/- 80cm więc ten rozmiar jest ok, szczególnie, że drobna.

Franek ma +/- 86 cm i ma jeszcze kilka par spodni na 86. Ale rozmiarowka rozmiarowce nieorwna:yes:

Dziubala
kwiaciarka
Dziubala

Malwy - Grupa Bryksy ::):

to to sa wiezowce, a ja myslalam, ze Wy w takich nizszych.

Tak, my mamy ten 8-piętrowy. Wolałabym niższy blok, oczywiście z windą :Oczko:, ale niełatwo było znaleźć blok, który spełniał wszystkie moje wymagania :D. I tak nie mogę przeboleć, że np. mam małą kuchnię i nie mam osobnej WC i łazienki.

Zawsze musi byc jakis kompromis::): Mi sie podoba Twoje mieszkanie i osiedle tez ladnie wyglada:yes:

babeczqa
asia78
Jejku jak mi dobrze, ze mam mame i nie musze chodzic do lekarza:happy:
:36_1_1:
pozazdroscic

Dokladnie, pozazdroscic:yes:

babeczqa
Oliwka zawsze znajdzie cos co mozna zalozyc na glowe i w tym paradowac:lol:

Po prostu boska::): I cudnie je::):
asia78
Poszlam powiesic pranie a dzieci ogladaja Madagaskar. Jak wrocilam to Stefan spi na sofie na siedzac. Czyli dzisiaj ryki odpadly. Niech mocniej zasnie to go przerzuce

Super!
asia78
Wgraywam zdjecia. Zapraszam potem, bo bedzie przeglad od listopada:Padnięty::yes:

O, lubie Twoj dobry humor, bo pomysly masz swietne::)::yes:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Babeczqo, fajne ciuszki::): Ja oczywiscie kupilabym w kazdym kolorze oprocz rozu:Oczko:, bo nie jestem jego fanka::): To znaczy nie, ze zupelnie nie lubie, ale ostatnio duzo dziewczynek jest ubrana od stop do glow na rozowo i to zawsze:Szok:

A, i przypomniala mi sie Wasz dyskusja o ubrankach dla dzieci- Franek mial wszystko meskie kupowane, lacznie z recznikiem, na ktorym byl samochod:Oczko: ale uwzam, ze robilam to bardziej dla siebie niz dla niego, bo chcialam go tak ubierac:Oczko: A jak bede miala drugie dziecko to bede chciala nowy wozek rowniez dla siebie, taka jest parawda. I zabawek tez mu kupuje za duzo, zwlaszcza, ze on sie znow w ogole nie bawi zabawkami:Histeria: Mysle, ze jeszcze duzo czaus uplynie zanim Franus bedzie przykladal wage do takich rzeczy.

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Lema
Mam kilka pytan:
1. Ile waza, mierza Wasze dzieci?
2. Co dostaja do picia?
3 Jak ubieracie na dwor przy temp. zalozmy -5, a jak przy temp. +3?

Ad 1. Oliwia wazy 12 kg. mieszy niewiem okolo 87 cm
Ad.2. Dostaje do picia herbatke - mietow z melisa, malinowa z dziką różą,
soczki BOBOFRUTA, Soczki jabłkowe rozcienczane z woda....
kubusia rozcienczanego z woda....
Kompoty jakies rozcienczane z woda....
czasem wypije troche naszej herbatkijak jest na die bo lubi....
Ad 3.
Pod spodniami rajstopki , kozaczki...poki co wtylko je ma dobre....pozniej bodziak z dlugim rekawkiem cieply swtereke albo bluza i kurtka zimowa....+ szalik i czapka + rekawiczki.

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

Kwiaciarko - dla Eluni duuużo zdrówka :Całus:

Babeczqo - Oliwcia slicznie sama je :Całus:

Isa - widzisz jak to szybko zlecialo?? 18 miesięcy w stecz o 4.30 Alunia dopiero co sie urodziła a teraz juz jaka duża Pannica z niej :Całus: Niedługo na randki bedzie sie umawiała hihihihihihi

Asia - humor polepszył Ci sie bo Funio zasnął sam?? :Całus:

Lema - Jula mierzy 81-82 cm a waży 11 kg i 600 gram w samej pieluszce :Oczko: W ciągu dnia Jula wypija herbatke z sokiem z malin i miodem, jakies soki przecierowe typu Kubuś :Oczko:, soczki owocowe Gerbera, Bobo Frut itd. A na dwór przy - 5 Jula ma załozony ciepły kombinezon zimowy a pod kurtka dodatkowo bluze z polaru, a przy temperaturze +5 kurtke jesinno - zimową + ocieplane spodnie :Oczko:

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

Lema
Mam kilka pytan:
1. Ile waza, mierza Wasze dzieci?
2. Co dostaja do picia?
3 Jak ubieracie na dwor przy temp. zalozmy -5, a jak przy temp. +3?

Ad 1 nie wiem dowiem sie za tydzien
Ad 2 glownie soki, na noc wode, kakao do sniadania ze 2x w tyg, hernatke ekoland
Ad 3 Przy -5 to rakstopy albo kalesony i spodnie ortalionowe, bluza z body. Kurtka ortalionowa . A przy +3 to lzejsze spodnie takie raczej sztruksy na polarku. Ale jak np. idziemy tylko do samochodu i hiperka czy w goscie to maja tylko podkolanowki pod spodem

Zadzwonilam kolezanka i Pola mi rozlaczyla aparat z kompem:grrrrrr:

Odnośnik do komentarza

asia78
Lema
Mam kilka pytan:
1. Ile waza, mierza Wasze dzieci?
2. Co dostaja do picia?
3 Jak ubieracie na dwor przy temp. zalozmy -5, a jak przy temp. +3?

Ad 1 nie wiem dowiem sie za tydzien
Ad 2 glownie soki, na noc wode, kakao do sniadania ze 2x w tyg, hernatke ekoland
Ad 3 Przy -5 to rakstopy albo kalesony i spodnie ortalionowe, bluza z body. Kurtka ortalionowa . A przy +3 to lzejsze spodnie takie raczej sztruksy na polarku. Ale jak np. idziemy tylko do samochodu i hiperka czy w goscie to maja tylko podkolanowki pod spodem

Zadzwonilam kolezanka i Pola mi rozlaczyla aparat z kompem:grrrrrr:
Jaka to herbatka Ekoland??
Bo zastanawiam sie czy moge podawac jakies inne a nie te co dla dzieci w puszkach sa...wiecie o jakie mi chodzi???

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

Franek wazy ok. 12,5, mierzy ok. 86, pije herbatke, wode z miodem lub soczek Gerbera, nad czym juz nie ubolewam, gorsze rzeczy sie zdarzaja niz to,ze dziecko nie pije wody:Oczko: Ale z tym ubieraniem, hmm... ja wierze w zimny wychow, co biorac pod uwage, ze Franek choruje chyba niekoniecznie sie sprawdza. Ja Frania przy temp. - 5 ubieram w grube rajstopki i spodnie z bawelniana podszewka, kurtka, gruba bluza, bluzka, bodziak na krotki rekaw, przy tem. +5, zamiast grubych rajstop cienkie, zamiast grubej bluzy- cienka.

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...