Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Pani Stasia była organistką w kościele, miała już prawie 70 lat na karku i była starą panną. Była podziwiana przez wszystkich parafian za swą dobroci oddanie sprawom kościoła. Pewnego razu wpadł do niej ksiądz omówić szczegóły jakiejś kościelnej uroczystości. Pani Stasia zaprosiła duchownego do pokoju gościnnego i zaoferowała mu herbatkę. Ksiądz usiadł sobie wygodnie w stylowym fotelu, tak, że przed nim stały stare organy Pani Stasi. Ku wielkiemu zdziwieniu księdza, na organach tych stała szklanka wypełniona wodą, a co jeszcze bardziej zaniepokoiło księdza to fakt, że w szklance tej pływała prezerwatywa. Jak Pani Stasia wróciła z herbatką zaczęła się rozmowa. Ksiądz chciał jakoś delikatnie zacząć rozmowę o szklance wody i kondomie w niej pływającym, ale mu się nie udawało, więc postanowił zapytać wprost: - Pani Stasiu, bardzo bym był rad, gdyby mi pani to wytłumaczyła - tu wskazał na nieszczęsną szklankę. - Ooo tak, dobrze, że ksiądz pyta... Czyż to nie wspaniałe? Szłam sobie raz przykościelnym parkiem parę miesięcy temu i znalazłam tę małą paczuszkę na ziemi. Instrukcja na opakowaniu wyraźnie mówiła, że należy to umieścić na organie, zapewnić by było wilgotne i to wtedy ochroni przed roznoszeniem się chorób....I wie ksiądz co? Przez całą zimę nie miałam grypy!

Odnośnik do komentarza

asia78
Pani Stasia była organistką w kościele, miała już prawie 70 lat na karku i była starą panną. Była podziwiana przez wszystkich parafian za swą dobroci oddanie sprawom kościoła. Pewnego razu wpadł do niej ksiądz omówić szczegóły jakiejś kościelnej uroczystości. Pani Stasia zaprosiła duchownego do pokoju gościnnego i zaoferowała mu herbatkę. Ksiądz usiadł sobie wygodnie w stylowym fotelu, tak, że przed nim stały stare organy Pani Stasi. Ku wielkiemu zdziwieniu księdza, na organach tych stała szklanka wypełniona wodą, a co jeszcze bardziej zaniepokoiło księdza to fakt, że w szklance tej pływała prezerwatywa. Jak Pani Stasia wróciła z herbatką zaczęła się rozmowa. Ksiądz chciał jakoś delikatnie zacząć rozmowę o szklance wody i kondomie w niej pływającym, ale mu się nie udawało, więc postanowił zapytać wprost: - Pani Stasiu, bardzo bym był rad, gdyby mi pani to wytłumaczyła - tu wskazał na nieszczęsną szklankę. - Ooo tak, dobrze, że ksiądz pyta... Czyż to nie wspaniałe? Szłam sobie raz przykościelnym parkiem parę miesięcy temu i znalazłam tę małą paczuszkę na ziemi. Instrukcja na opakowaniu wyraźnie mówiła, że należy to umieścić na organie, zapewnić by było wilgotne i to wtedy ochroni przed roznoszeniem się chorób....I wie ksiądz co? Przez całą zimę nie miałam grypy!

poleje sie :sofunny:

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
Renata naprawde? hehe, ja mowie Kubie ,ze jest jedyny co pomidorowki nie lubi :) ale on pomidorow wogole nie znosi.

No Michal tez nie!

Alutka7912
kwiaciarka
Renata naprawde? hehe, ja mowie Kubie ,ze jest jedyny co pomidorowki nie lubi :) ale on pomidorow wogole nie znosi.

A robisz pomidorowke ze śmietaną?? Bo ja takiej ze smietana to nie zjem :Oczko: Dla mnie pomidorowa musi byc na bulionie warzywnym z dodatkiem dużej ilości koncentratu i pomidorów z puszki :Oczko:

Ja zazwyczaj robie na rosole i prawie zawsze na przecierze takim swojskim od mamy :36_1_1:, bez smietany.

asia78
Treaz morze podrozalo, bo wszyscy sie rzucili nad morze. Ci co jezdzili w zeszlym roku i wczesniej za granice zrezygnowali, bo euro poszlo w gore. To nad morzem tez podniesli ceny, bo czemu nie kazdy by skorzystal z okazji

eee, nie, my jedziemy do Chorwacji na wyspe Pag, uwielbiam Chorwacje, bo tam zawsze jest pogoda.

kwiaciarka
Moja mama kupila Eli bujaka

NOWY SUPER KONIK NA BIEGUNACH-BUJAK LITTLE TIKES (572604449) - Aukcje internetowe Allegro

na all wychodzi 65 zl a u nas w sklepie taki jest po 99

Mikolaj ma identic, niebieskiego jak i Pola ze Stefankiem.

asia78
Pani Stasia była organistką w kościele....I wie ksiądz co? Przez całą zimę nie miałam grypy!

w glos sie zasmialam, dobreee :sofunny::sofunny::sofunny:

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Cześć laseczki :Oczko:
Witam prawie wekendowo :Oczko: Czuje sie na szczeście lepiej tzn. że antybityk jednak działa :Oczko:
Jula spała całą noc tak więc i ja jestem wyspana - to taka tranzacja łączona:Oczko:
A wczoraj moja mała dama niespodzianke mi zrobiła :Szok: zaraz wam napiszę jaką....... Jak jadłam wczoraj obiad podbiegła do mnie i zaczęła pokazywac na pieluszke i przestępować z nogi na nogę (to znak że chce qpę) Zaprowadziłam ja więc do łazienki, posadziłam na nocnik, dałam jej do zabawy mydła :Oczko: i poszłam dokończyc obiad. Jak weszłam po 5 minutach do łazienki to zastałam Julkę stojącą nad nocnikiem, jej kupa leżała na chodniczku obok sedesu a pozatym cała podłoga, jej spodnie i rajstopy były obsikane:surprised: Normalnie nie mogłam z niej :Szok:

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...