Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Dziubala

Reniu, a Twój Mikołajek śpi już tylko raz?

tak, już sypia tylko raz, ale odkąd tak jest drzemka trwa nie dłużej niż godzinę, no nie wiem dlaczego...

Dziubala

Renia – a Mikołajek używa jeszcze w nocy smoczka?

tak, do zasypiania, jak mu wypadnie to zabieram, dzisiajszej nocy nie zbudził się wcale, ale poprzedniej chyba z 10 razy i ciągle jedno-brak smoka!!!

asia78
Dalej mnie to nie przekonuje.

mnie też nie

asia78
Babeczko widocznie dzis wszystkie lipcowki zapracowane:yes:

nie, oj nie ja mam dzisiaj luz blus, mama gotuje kapuśniak, Mikołaj śpi, a jak mój T skonczy spotkanie jedziemy po kafle do przedpokoju, ja chciałam parkiet, ale się uparł, ze należy zrobić ogrzewanie podłogowe i będą kafle, no niech i tak będzie

Babeczqo, Oliwcia śliczna!!!! :ok:

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Witam::):

U nas juz ok, Franio jeszcze troche zakatarzony, ale wszystko idzie w dobra strone. Przez trzy ostatanie noce pieknie spal, wiec oboje wypoczelismy, bo poczatek katarku byl koszmarny. Dla dziecka katar to maskara, naprawde. Ale jesli mozna mowic o dobrych stronach choroby to jest taka, bo spedzilismy super dni razem. Sa teraz tego zle strony, bo mam dola jak siedze w pracy, ale bylo nam razme bardzo dobrze.

Franus nie chce ciagle pic melka, jesc kaszki. Mam juz chyba wszytskie rodzaje kaszek, platki kukurydziane tez probowalam i nic. W ogole ma gorszy apetyt, chyba ida trojki, bo sa spuchniete dziaselka, moze za jakis czas znow bedzie jadl kaszki. Ale martwi mnie to i koniec.Niespelna poltoraroczne dziecko na diecie bez mleka?

Aha, a Franus ma 12 zabkow, 1, 2 i 4 w komplecie, z tym, ze 4 jeszcze nie calkiem przebily sie. Jedna jest cala, a reszta tak po 2/3 wyszlo.

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...