Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

kwiaciarka
isa32
Wy tak o opalaniu, a ja to sobie chyba dziurę w dachu nad biurkiem wytnę :Oczko: U mnie się nie zanosi na brąz na skórze. Zresztą mam bardzo dużo znamion, co ciekawe ich liczba wzrosła po ciąży... i chociaż bardzo lubię się opalać, robię to ostrożnie. Teraz zakupiłam balsam brązujący i tym sposobem nie wyglądam jak córka młynarza :Oczko: choć to w sumie też chemia, nie wiadomo jakie skutki w przyszłości będą.
Ala ma ciemniejszą karnację, przynajmniej na to wygląda. D ma jasną, z delikatnymi piegami, choć włosy i oczy bardzo ciemne, ale w jego rodzinie są i tacy bardziej "ciemnoskórzy" więc Alka pewnie po nich.
My na urlop pewnie we wrześniu, więc i tak nie ma szans na cudowną złotą opaleniznę przez całe lato. Najładniejszą (i najtrwalszą) zawsze przywoziłam znad Bałtyku. Nie ma jak polskie morze :)

jaki masz balsam? nie zostawia plam? nie daje zapachu?

Dove, zapach ma naprawdę ok. Kupiłam sobie wcześniej garnier, ale mnie uczulił... i ten zapach, bleee.... Dove niby nie powinien zostawiać smug, ale po pierwszym posmarowaniu zostawiłam na nodze trochę za grubą warstwę i się zrobiła. Teraz już ok, posmarowałam się 4 razy i naprawdę jest jakiś efekt. Samoopalacz odpada, nie mam wprawy w nakładaniu takich kosmetyków, w ogóle ze mnie to taka malarka jest, że szok ;) ale z tym balsamem jakoś sobie radzę :) no i nie straszę :Oczko:

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
Dziubala
isa32
Wy tak o opalaniu, a ja to sobie chyba dziurę w dachu nad biurkiem wytnę :Oczko: U mnie się nie zanosi na brąz na skórze. Zresztą mam bardzo dużo znamion, co ciekawe ich liczba wzrosła po ciąży...

U mnie też.

ja też, najgorsza twarz, zostały babdzo wyraźne brązowe plamy/niby wątrobowe/, nie wiem czym to zlikwidować

To już najlpiej dermatologa zapytać.

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
Dziubala
isa32
Wy tak o opalaniu, a ja to sobie chyba dziurę w dachu nad biurkiem wytnę :Oczko: U mnie się nie zanosi na brąz na skórze. Zresztą mam bardzo dużo znamion, co ciekawe ich liczba wzrosła po ciąży...

U mnie też.

ja też, najgorsza twarz, zostały babdzo wyraźne brązowe plamy/niby wątrobowe/, nie wiem czym to zlikwidować

yyyyyyyyyy, mi co inne po ciazy zostalo :( i juz takie zostana, chyba,ze jakas operacja plastyczna ;)
No i wlasnie sobie stroj kupilam i teraz problem, musze jakies wkladki kupic do biustonosza od tegoz stroju. Widzialam kiedys takie silikonowe - ktos ma? jak to sie nosi?

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
yyyyyyyyyy, mi co inne po ciazy zostalo :( i juz takie zostana, chyba,ze jakas operacja plastyczna ;)
No i wlasnie sobie stroj kupilam i teraz problem, musze jakies wkladki kupic do biustonosza od tegoz stroju. Widzialam kiedys takie silikonowe - ktos ma? jak to sie nosi?

Ja silikonów nie mam i nie noszę ;)
Ale myślę, że w takich sklepach mają pewne rozwiązania na takie "problemy" ;)

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
RenataOslo
Dziubala

U mnie też.

ja też, najgorsza twarz, zostały babdzo wyraźne brązowe plamy/niby wątrobowe/, nie wiem czym to zlikwidować

yyyyyyyyyy, mi co inne po ciazy zostalo :( i juz takie zostana, chyba,ze jakas operacja plastyczna ;)
No i wlasnie sobie stroj kupilam i teraz problem, musze jakies wkladki kupic do biustonosza od tegoz stroju. Widzialam kiedys takie silikonowe - ktos ma? jak to sie nosi?

w H&M są takie stroje, że w staniku jest miejsce na wkładkę z silikonem, są w komplecie ze strojem, jak nie chcesz używać to wyciągasz-nie wiem czy w PL są ale to jedna sieć więc powinny być

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
kwiaciarka
RenataOslo

ja też, najgorsza twarz, zostały babdzo wyraźne brązowe plamy/niby wątrobowe/, nie wiem czym to zlikwidować

yyyyyyyyyy, mi co inne po ciazy zostalo :( i juz takie zostana, chyba,ze jakas operacja plastyczna ;)
No i wlasnie sobie stroj kupilam i teraz problem, musze jakies wkladki kupic do biustonosza od tegoz stroju. Widzialam kiedys takie silikonowe - ktos ma? jak to sie nosi?

w H&M są takie stroje, że w staniku jest miejsce na wkładkę z silikonem, są w komplecie ze strojem, jak nie chcesz używać to wyciągasz-nie wiem czy w PL są ale to jedna sieć więc powinny być

Coś w sam raz dla mnie :Oczko: mały biust, wieczne utrapienie :Rozgniewany: mam nadzieję, że tą część ciała Alicja odziedziczyła np. po mojej babci :Oczko:

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

Co do znamion i zababonow to jeszzce wam powiem...

MOja mam gdy byla ze mna w ciazy szla w ogrodzie sciezka i nadepla na slimaka i sie strasznie wystraszyla--- ja teraz na lewej stopie pod spodem mam slimaka takie czerwone znamie:)niewierzyciemoge zrobic zdjecie:)

No a jak ja bylam z Oliwka w ciazy smazylam cs na patelni i mi pryslo n abrzuszek w okoliacach pepka ale leciutko no ioliwka ma tam" myszke" wokoliacach pempka:)niewierzycie - moge zrobic zdjecie:) hehehe

Natopmiast gdy moja mama byla bratem w ciazy widziala jak w bloku jest pozar i male dziecko chce wyskoczyc przezokno i sie z przerazenia chwycila w glowe na sam czubek..-- brat ma tam czerwone duze nzamie....wiec jak teraz jest w wojsu i jest scinany bardzokrotko ....widac strasznie:)

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
co do zabobonow, to tez naklejaja plaster na pepek w ramach choroby lokomocyjnej :)
Nie wiem co ma jedno do drugiego - pepek, plaster do tego ze komus nie dobrze ( to raczej z mozgu sygnaly niz z pepka haha) no ale ludzie mowia, ze pomaga. Ja nie probowalam, daje swoim chlopakom aviomarin, ktory tez dziala :)

Ja dalam teraz Polci lokomotiv,swietny jets,bo nie usypia. A kolezanka przsylala mi z Ausrtii gume do zucia przeciwko chorobie lokomocyjnej:) Ziemek to kiedys zul i bylo bardzo dobrze:)

babeczqa
Zababon i owszem - oznacza ze dzieciaczki beda mialy liche wloski, a jak sieniescina to geste i grube ladne.

A lekarz to pewnie tez ci wytlumaczyl ze bede mialodzieckoliche wloski bo mi tez kiedy mowil, no jedynie ze mial inne wytlumaczenie o ktorym nieslyszalam...

Oliwka ma te krostki jak ospa to wyglada jakksie obdzi --------------> dopediatryyyyy

Idz do pediatry!!

RenataOslo
kwiaciarka
Lece zupine gotowac :)

Dziubala
asia78
Mam pytanie. CZy strzyglyscie juz maluchy? Stefan ma dosc dlugie wlaosy i sie zastanawiam nad podstrzyzynami:) Ale wczoraj mifryzjerka powiedziala ze przed rokiem sie nie powinno strzyc:Szok:jakis zabobon taki

Maćka zetnę po roczku, bo tak zrobiłam z Adasiem. Teściowa jest zdania, że powinno się to robić po roczku (właśnie zabobon/przesąd ;)), mnie to wsio radno. Na pewno Maćkowi grzywkę podetnę przed wyjazdem.
Zabobonów jest mnóstwo, ostatno to znalazłam, ale miałam ubaw :Śmiech:Przesąd goni zabobon - Kiosk - Onet.pl Wiadomości - 08.05.2008

Ja Mikołajowi nie będę póki co ścinać włosków, no chyba, że grzywkę, Michał miał piękne loki, z czystej ciekawości chcę zobaczyć jak będzie u Mikołaja

a co do przesądów-fajny artykuł, niby nie wierzę, ale...
włosów przed rokiem nie zetnę ;)
Michała po porodzie przystawiłam do lewej piersi i kurcze jest leworęczny, teraz babcia zakazała do lewej, posłuchałam się babci-Mikołaj przystawiony do prawe-zobaczymy;)
tak czy inaczej bijąc brawo nakłada lewą łapkę na prawą-tak robią leworęczni
jak to robią Wasze dzieci??
u Michała bardzo wcześnie zauważyłam, że będzie leworęczny
aaa... jeszcze o tej "myszce"... niby zabobon, ale będąc w ciąży z Michałem, mieszkając w starym domu u Rodziców nad ranem przestraszyła mnie myśz włażąca po zasłonie, złapałam się za brzuch po lewej stronie-Michał ma ślad ciemno brązowy wielkości naturalnej myszy-no i jak tu nie wierzyć...:Oczko:
Zaraz poczytam:)

Moja mama nie wierzy w takie zabobony,ale sama mataka myszke:)

Dziubala
RenataOslo

a co do przesądów-fajny artykuł, niby nie wierzę, ale...
włosów przed rokiem nie zetnę ;)
Michała po porodzie przystawiłam do lewej piersi i kurcze jest leworęczny, teraz babcia zakazała do lewej, posłuchałam się babci-Mikołaj przystawiony do prawe-zobaczymy;)
tak czy inaczej bijąc brawo nakłada lewą łapkę na prawą-tak robią leworęczni
jak to robią Wasze dzieci??
u Michała bardzo wcześnie zauważyłam, że będzie leworęczny
aaa... jeszcze o tej "myszce"... niby zabobon, ale będąc w ciąży z Michałem, mieszkając w starym domu u Rodziców nad ranem przestraszyła mnie myśz włażąca po zasłonie, złapałam się za brzuch po lewej stronie-Michał ma ślad ciemno brązowy wielkości naturalnej myszy-no i jak tu nie wierzyć...:Oczko:

:Śmiech:

U mnie K jest praworęczny, ja leworęczna, Adaś praworęczny, Maciuś jeszcze nie wiadomo.

Adas tez nie wiadmo,bo to sie ustala ok 6 roku zycia:)

Dziubala
U nas taka dziwna pogoda, nie wiem czy z tych chmur będzie deszcz czy nie.
Pójdziemy po obiadku tylko na osiedlowy spacer, na razie nie wybiorę się dalej, na wypadek deszczu ;)

U nas bedzie chyba niedlugo padac:(

Odnośnik do komentarza

Chrzestną nie może być kobieta w ciąży – wtedy niechybnie jedno z dzieci umrze. No i chrzestnymi nie powinno być małżeństwo, gdyż z pewnością zostanie bezpłodne.

A jak sie to ma do tego,ze w poniedzialek chrzestna Stefana urodzila chrzestnemu Stefana corke???

Nie powinno się ubierać dziecka do chrztu od lewej ręki. Tylko najpierw prawa, a potem lewa. Inaczej będzie leworęczne. Ja oczywiście nie wierzę w przesądy, ale ubierałam od prawej. Tak na wszelki wypadek"...

A co to za roznica czy bedzie lewo czy praworeczne???

Odnośnik do komentarza

heloł kobietki :)

kwiaciarka
a przylazlam sobie :)

no i mialam racje, ze sie martwilam o Kube..... na wycieczce wpadl do stawu!!!! dobrze ,ze umie plywac, bo pani dopiero po chwili zauwazyla, dzieciaki z 4 klasy mu pomagaly wyjsc!
Wszystko mial mokre, wiec rozebrac sie musial do golasa i siedziec w bluzie pani. Dobrze, ze to bylo juz przed samym wyjazdem , wiec siedzial w tej bluzie w autokarze.
A wpadl bo przygladal sie zabie :Histeria:
No mowie Wam, co ja sie mam z tym Kuba. On sam mowi do mnie - dlaczego akurat ja musialem wpasc? Bo jego jest wszedzie pelno, wszedzie wlezie. Elka taka sama rosnie. Ja chyba zawalu dostane. Pani mowi, ze w szkole to on juz zna wszystkie dzieciaki, lacznie z 6 klasa :Niespodzianka: bo wszedzie go pelno.

No i pozwol mu tu wracac samemu ze szkoly :Kiepsko: chyba bede po niego chodzic do 4 klasy heheh ;)

Jesli chodzi o krem to ja smaruje tak Ele jak i Kube ziają 30.
Alergolog kiedys powiedziala mi, ze najlepsze sa te kremy, ktore sie ciezko rozsmarowuja i zostawiaja na ciele biala bariere. Ziajka taka wlasnie jest.

Aaaaaaaaaaaa, sluchajta :) Ela poczynila dzis swoje pierwsze samodzielne 2 pokraczne kroczki hahah :)

No masz to ci Kuba... ;) faktycznie wszędzie wlezie ;) A dla Elusi :brawo: !!!

kwiaciarka
kajocha
Lemo ja też czasami myślę, że już więcej dzieci nie i koniec, ale jak patrzę na Alusię... Achhh taka kochana mała kruszynka i budzi się we mnie chęc zaciążenia ;) A śmiać mi się chce bo chciałabym szybciej niż sama przypuszczałam !!! :lol:

A ja mam cos dziwnego...
Nie moge zapomniec, ze moj maluski synek ( Kubus) w 1szych dniach zycia byl sam, beze mnie . Tesknie za tymi dniami , ktorych z nim nie spedzilam i tesknie za tym maluskim 1dnio dniowym Kubusiem. Jakby ten Kuba dzisiejszy to nie bylo to samo malenstwo co to sprzed 7 lat. Myslalam, ze jak urodze Ele, naprzytulam sie z nia w szpitalu to bedzie ok. Ale nie jest. Nadal tesknie za malym kubusiem. I dlatego czasem mysle, ze znow bym chciala byc mama noworodka, naprzytulac go w szpitalu.... ale wiem ,ze to by nic nie dalo, bo ja konkretnie tesknie za dniami z kuba , a nie z innym dzieckiem.
Uswiadomilam sobie niedawno, ze powinnam z tym chyba isc do psychologa...

doskonale rozumiem... ja nie moge sie pozbyć myśli, że Ale mi zabrano na całe 10 dni i że mnie przy niej nie było... dręczy mnie ta myśl strasznie, staram sie nie myśleć, ale czasami myślę, myslę i sie zadręczam i płacze jak małe dziecko... brakuje mi tych chwil z Alą, ale one już nie wrócą a ja staram się myśleć o tym, że Ala jest zdrowa i śliczna i rosnie nam kochana usmiechnięta :)

kwiaciarka
aida77
Kwaiciarko, jeju nadal uwielbiam oglądać Elunie:) Kubuś tez śliczny, ale jakoś Ela zawsze była moją lipcową faworytką :Całus::Podziw:

:) milo mi baaaardzo :)
ja tez lubie Twoje dziewczyny ogladac :Całus:

a wiecie, ze juz coraz wiecej ludzisk mowi, ze Ela do taty podobna, a ja wciaz widze w niej siebie heheh :)

do Ciebie jest podobna ! a fotki śliczne !! Elusi ładnie włoski zaczynają rosnąć :)

Dziubala
Serdeczności dla 11-miesięcznego Antosia!

Goseta – wpadniesz jeszcze do nas?

od nas też moc buziaków i życzeń !

Dziubala
A wczoraj przybiła mnie wiadomość o śmierci Agaty Mróz [']
Nie mogę przestać myśleć o tym, że nie nacieszyła się swoją 2,5-miesięczną córeczką... Jej córcia nie będzie znała mamy...
:Płacz::Płacz::Płacz:

[']

asia78
Polcia sie ode mnie zarazila:Smutny:ma maly katar i mam nadzieje ze po wczorajszej konskiej dawce lekow sie skonczy na tym

zdrówka !!

asia78
Mam pytanie. CZy strzyglyscie juz maluchy? Stefan ma dosc dlugie wlaosy i sie zastanawiam nad podstrzyzynami:) Ale wczoraj mifryzjerka powiedziala ze przed rokiem sie nie powinno strzyc:Szok:jakis zabobon taki

nie obcinaj !!

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Moja :)

ŻEBYŚMY PIĘKNIE WYGLĄDAŁY W STROJACH KĄPIELOWYCH I NIE TYLKO! :Oczko:

Dzubalko to nie w moim wydaniu w te lato góra jest ok na brzuchu tragedia, mimo ze rozstepów nie mam skóra mi wisi na brzuchu, yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyhhhh fatalnie.
Na to to chyba tylko operacja.

Marta, Lipcówka 2007
Mama Aniołka 6.2.2006 i Kubusia 15.07.2007
http://www.suwaczek.pl/cache/8ec35bf903.png%22%3E%3C/a

http://nasza-klasa.pl/profile/10836862

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...