Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kwiatek1976

RenataOslo
Kobitki, wiadomość od Magdy71, prosiła by przekazać na forum, bo od jakiegoś czasu z powodów finansowych nie ma dostępu do internetu, ma tylko dostęp do gg...

mam do ciebei prośbe troche mi nie zręcznei i głupio ale chciałabym się spytac czy mogłabys na naszym forum lipcówek, niewiem jak to określic ja nie mam neta jeszcze nei stety niewiem kiedy będe miał znalazłam się w nieciekawej sytuacji finansowej i chodzi mi o pomoc w formie żywnośći i srodków do higieny dla Kacperka i Natalki, a nie mam jak sama poprosic i chciałm sie spytac czy ty bys mogła w moim imieniu sie spytac dziewczyn czy ktoś by mi pomógł wsparł , głupio mi tak ciebie prosic ale to dla maluchów robie, nie wiem przes ostatnie 3 miesiące jest nie zaciekawie i pomyślałam że może ktos zechce mi pomóc bezinteresownie , kwiatek już raz mi pomogła kochana z niej kobitka

jak co to prześlę Jej gg na PW

Renatka dziewczyna prosi o pomoc żywnościową, nie o pieniądze, więc chyba nie ma obaw... ja jej wysłałam karton ubranek, mleko, kaszki, słoiczki, itp. Myślę że taka pomoc najbardziej jest jej potrzebna... wyobrażam sobie też, jak ciężko musi jej być prosic o to...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...