Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Monika-kr
cO ROBICIE DZIŚ NA OBIAD??
bo ja właśnie się zastanawiam i nie mam pomysłu.

Ja zrobilam kartoflanke, rybe zapiekana w sosie koperkowym i kapustke kiszona

Co do spacerowek to Stefan pare razy byl juz w spacerowce a ma taka dokladnie
DlaDzieci.NET - sklep internetowy z artykułami dla dzieci i niemowląt - CHICCO, DREWEX, AVENT, CANPOL

Fajnie sie prowadzi,jest dosc zwrotny choc po graco wydaje sie krowa i mulem w jednym:wink:

Ala Koajochy sie trzesie do babcinej brody a Funio do pilota i telefonu,dalam mu pare razy,ale tak obslinia ze masakra:oops:

U mnie w bloku panika!!! sasiedzi na gwalt alarmy zakladaja bo w sobote byl znowu wlam!!

kwiaicarko a ile sie bierze mleka na 2 nalesniki?????? ja z mniej niz pol litra nie robie,bo szkoda do kuchni stawac:) a jak moj brat przyjedzie to litr malo:yes:

A sledziki w smietanie bardzo lubie mniam z jabuszkiem i cebulka pycha

Odnośnik do komentarza

Maciuś dziś jadł na obiad drugą część dyni z ziemniakiem. Więcej tego nie dostanie, bo nie dość, że mi zwrócił ten obiadek, to potem mi jeszcze 2 razy wszystko ulał co zjadł i to taką śmierdzącą mieszanką mleczno-dyniową :Kiepsko:. Robię teraz 2 dni przerwy i w poniedziałek dostanie ziemniaka z marchewką. Mam nadzieję, że bardziej mu podejdzie.

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
Dziubala
RenataOslo

ło matko, taż za 100 metrowe mieszkanie można chatę postawić na wsi na przykład

Jeśli nie trzebaby działki kupować. Teraz już budowanie domu nie jest tak atrakcyjne w stosunku do ceny mieszkania jak kiedyś.

To ja wcale nie w temacie, póltorej roku temu kupiliśmy działkę 37 ar za 21.000 zł, to chyba była dobra inwestycja, na fajnej wioseczce, na wzgórzu pod laskiem.

1,5 roku temu jeszcze się opłacało. W Krakowie czy najbliższych okolicach bywa, że cena działki to równa jest cenie wybudowania domu :Szok:

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
Dziubala
RenataOslo

ło matko, taż za 100 metrowe mieszkanie można chatę postawić na wsi na przykład

Jeśli nie trzebaby działki kupować. Teraz już budowanie domu nie jest tak atrakcyjne w stosunku do ceny mieszkania jak kiedyś.

To ja wcale nie w temacie, póltorej roku temu kupiliśmy działkę 37 ar za 21.000 zł, to chyba była dobra inwestycja, na fajnej wioseczce, na wzgórzu pod laskiem.

ceny tak poszły w górę że nie chyba a na 100% dobra inwestycja:)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-6142.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-6143.png

Odnośnik do komentarza

Monika-kr
Dziubala
Monika-kr
cO ROBICIE DZIŚ NA OBIAD??
bo ja właśnie się zastanawiam i nie mam pomysłu.

Jeszcze nie wiem. W najgorszym przypadku pomidorową z makaronem ;)

w najgorszym przypadku??? Ja uwielbiam pomidorówkę:Śmiech:
Podpowiedziałaś i ugotowałam z lanym ciastem:Śmiech:

Hehe, a ja jednak wyciągnęłam bigos z zamrażalnika i miałam gotowanie z głowy ;)
I dobrze zrobiłam, bo nie miałabym kiedy ugotować.

Odnośnik do komentarza

Monika-kr
RenataOslo
Dziubala

Jeśli nie trzebaby działki kupować. Teraz już budowanie domu nie jest tak atrakcyjne w stosunku do ceny mieszkania jak kiedyś.

To ja wcale nie w temacie, póltorej roku temu kupiliśmy działkę 37 ar za 21.000 zł, to chyba była dobra inwestycja, na fajnej wioseczce, na wzgórzu pod laskiem.

ceny tak poszły w górę że nie chyba a na 100% dobra inwestycja:)

Dokładnie, kto wtedy zainwestował ten sporo już zarobił :yes:

Odnośnik do komentarza

kajocha
kwiaciarka
Heloł:)
polozylam Ele do lozeczka, niby oczek nie trze, ale jakas marudna , zobaczymy czy pojdzie spac...
A Ela tez dzis sie w nocy cos wiercila i wydaje mi sie ze malo je.
Zjadla ostatnio cyca o 7.45 , ale malutko, przeciew wiem ile ciagnela .Teraz chcialam dac butelke, jak ja zobaczyla to sie ucieszyla, ale pociagnela kilka lykow ( 10 ml) i nie chce.
Nie wiem, wydaje mi sie ze za malo to moje dziecko je.

A ma niedowagę ? Kurcze nie przejmuj sie tak !! Ja też się przejmowałam jak Alka była drobizną a terz to rano kaszki mi 180ml zjada, samego mleka zjada 150-200ml, obiadki całe słoiczki i deserki też i zobaczysz, że Ela bedzie więcej jadła :) :yes:

Kajoszka ma rację. Nie przejmuj się. Popatrz lipcowe chłopaczki ważą ok.9 kg. Mój Filip 7.5kg a wydaje mi się duży i ciężki:Oczko:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-6142.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-6143.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...