Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam was przy poniedziałku Lipcóweczki

u nas w sobotę zakończyło się obchodzenie urodzin Vicusia, miał z nami tydzień temu tylko w trójkę, potem było w przedszkolu i jeszcze w sobotę byli goście urodzinowi i kolejne prezenty :)

Nie spraszalismy gości tydzień temu bo tyle co wróciliśmy znad morza i potrzeba było "wyciszenia" po podrózy i w ogóle taki "odpoczynek po urlopie" ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Cześć::):
Wyjazd nam się udał, pogoda piękna, jezioro niesamowicie czyste, nigdy nie widziałam tak czystego jeziora. Znajomi mówili, że tak jest, ale nie wierzyłam dopóki na własne oczy nie zobaczyłam. Tak czystą wodę widziałam tylko w chorwackim morzu:yes:
Franek przejęty noclegiem pod namiotem, brykał jak mały źrebaczek do północy, ale co tam, jak wakacje to wakacje:Oczko:
Dla równowagi wymiotował dziś w nocy- pewnie złapał wirusa od Antka chorującego od piątku. Póki co tylko raz i jak na razie spokój:yes:

Isa, no w końcu jest suwaczek, super!::):

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Lema
kwiaciarka
100 lat dla Amelki i Victorka. Duzo milosci, radosci u usmiechu na te 5 te urodzinki :)

I ja się dołączam do życzeń::):

dziękujemy bardzo za zyczonka :36_3_15:

asia78
Trzymam kciuki za te prywate!!!

ja też!:36_3_15:

Dziubala
Hej :)

To wyjątkowy blok dla nas ::):

Renia – fajna przygoda dla dzieci z tą jazdą pociągiem :). Moje chłopaki też lubią jeździć pociągami, a że robią to raz na ruski rok, to zawsze jest to przeżycie ;)

dla Vicka też ;)

a blok w sensie ludzi mieszkających tam faktycznie wam się udał, jakie to miłe, bo z przykrością stwierdzam, ze teraz ludzie się bardzo alienują, nie ma takich kontaktów jak wtedy kiedy my bylismy dziecmi, teraz tylko proszone imprezki w wyselekcjonowanym gronie, ja sie bardzo cieszę, ze moja psiapsióla ma dzieci tylko trochę młodsze od Vicka (jej syn o rok mlodszy równo pojda do 1 klasy) a Agata z wątku mamutów ma syna w tym samym wieku i bardzo się lubią z Vickiem, i mamusie tez ;)

kwiaciarka
U nas fajna pogoda, slonko ale bez upalu, super.
Ela w nocy wymiotowala, bolal ja brzuszek, od 4 do 7 nie spalysmy, teraz Ela spi, ciekawe co jej zaszkodzilo. Temp nie ma, wiec zakaldam, ze to nie wirus. Jakos dziwnie sie sklada, ze jak kupimy lody w takim jednym miejsu , to zawsze sie cos dzieje, wczoraj Ela tez jadla tam lody. Wiecej tam nie bedziemy kupowac.

u nas były takie sensacje w piątek i to w aucie... po nadmiarze słodyczy u kolegi i skakania przed xbox-em, na to szklanka picia, i jechali odwieźć babcię autem... auto posprzątane ale zapach nadal nie teges...

RenataOslo
kwiaciarka
100 lat dla Amelki i Victorka. Duzo milosci, radosci u usmiechu na te 5 te urodzinki :)

I my sie dolaczamy do zyczen ! Sto lat!!

dziękujemy serdecznie,:36_3_15: jak miło że pamiętałyście foremeczki, mimo iz tak mało tu pisze - bo z czytaniem zaglądam częściej, bo czytam z telefonu, mało czasu na kompa mam...

babeczqa
My juz po dentyscie:)
Oliwka dzielna, zostal jeden ząbek jeszcze do zrobienia- mała dziurka.

bylyscie prywatnie czy na NFZ?
Oliwka naprawdę dzielna!
my tez musimy iść, szukam cierpliwych dentystów, bo Vic ma traume po wczesniejszych częstych wizytach, teraz była "chwila" przerwy , i nie wiem jak zareaguje mimo iz dużo o tym rozmawiamy...

asia78
Dzisiaj ostatnia szansa. Przepraszam, ze tak pozno, ale

Wszystkim lipcowym dzieciaczkom duuuzo zdrowka, szczescia pociechy z rodzicow i zawsze slonca na buzi!!!

To ja w zasadzie tak samo się kajam, z powodu nieobecności urlopowych również, i takze składam spoźnione ale najserdeczniejsze życzenia dla lipcówiątek - zdrówka, szczęscia, pociechy z rodziców a im pociechy z dzieciątek :)

Dziubala


Amelko i Vicu, 100 lat!


:36_3_15: dzięki za zyczonka

Dziubala
Hej :)

Wczoraj byłam z chłopakami w kinie na Epoce Lodowcowej, ale się uśmiałam, super film :sofunny:. Polecam do oglądnięcia :yes:


uwielbiam, na pewno pójdziemy (albo ściągniemy z netu)

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
hej ::):

Deva najlepsze zyczenia imieninowe!

dzieki, dzięki :36_3_15:

kasiula060707
Witam. Ja też jestem lipcową mama 2007. Kubuś ma już 5 lat. Pozdrawiam

hejka, pisz więcej, jak tylk się skończą wakacje to frekwencja wzrośnie ;)

Lema

Żaden nie tęskni do rodziców, Antoś dziś spał do 7-mej, w domu wstaje o 5-tej, czyli widać, ze wyjazd mu służy::): Oby tak dalej::):

wakacyjnie dzieci dłużej śpia ale tez pewnie dlatego, ze poźniej się kładą i są wymęczone emocjami i ruchem...swoją drogą wcześnie Franio wstaje, dla mnie taka pora to głeboka noc:Histeria:

Dziubala

Deva – serdeczności imieninowe!
dziekuję :36_3_15:

Dziubala
tort na urodziny. Na razie będzie spidermenowy :D. Wróciłam wykończona a Maciuś pełen energii, jak zwykle :D.

ja mam tak samo z energią po centrum handlowym...

u nas był tort z Zygzakiem Mc Quinnem:Oczko:

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Czesc!!!

Dziubalko u nas z sasiadami tez mamy fajnie, bo dzieciaki teraz w wakacje sie nie nudza tylko ciagle gdzies sie bawia. Albo u nas albo u saiadow. Dzisiaj u nas jest Julka z Poli przedszkola.

Wczoraj bylismy nad jeziorem i zlapala nas taka mega burza, ze dobrze, ze A. nie pil i on jechal, bo ja nie wiem czy bym dala rade:takwyszlo:Mega korek byl, bo wszyscy wracali do domow z pojezierza

Odnośnik do komentarza

Witam poniedziałkowo :)

W sobotę Adaś pojechał na obóz piłkarski, tak więc Maciuś ma nas tylko dla siebie :). Nieźle się wyleniuchowaliśmy przez weekend, aż nie wiem czy nie jestem od tego zmęczona :sofunny:
Dziś popołudniu spotkamy się z Kwiaciarkami :). Fajnie, że pogoda dopisuje :)


Isa
– wreszcie widzę suwaczek, ekstra :great:
A co u Was, jak się czujesz?

Deva – super dla dziecka mieć kilka urodzin ;)
I fajnie, że Vic ma kolegę rówieśnika, a Ty koleżankę z Mamutek :)

Lema – nad którym jeziorem byliście? Trudno uwierzyć, że aż tak czyste jest, hehe ;)

Asia – ja więcej osób na "Ty" znam z bloku gdzie mieszkają nasi przyjaciele, niż z bloku, w którym mieszkam, ale może z czasem się to zmieni, choć mieszkamy tu już niemal 3 lata.
A w Zakopanym polecam Krupówki, Dolinę Chochołowską i Morskie Oko. To takie minimum, które warto zaliczyć :)

Odnośnik do komentarza

Dzwoniłam do teściowej, Francik dobrze się czuje::): Kiedyś też tak było, że Antoś miał ostrą jelitówkę, a Francik tylko raz zwymiotował. Możliwe, że tak łagodnie to przechodzi?

Dziubalko, byliśmy nad jeziorem Narty w Warchałach:yes: Fotek mało robiłam, ale może po południu kilka wstawię, ciekawe czy będzie widać jak czysta jest tam woda:yes:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Czesc!!!

Chcialam zarezerwowac bilety do Wieliczki, ale przez net sa tylko na 8:45, 9:35, 17:15 i 18:15 :takwyszlo:Jakies dziwne te godziny biorac pod uwage, ze bedziemy jechac z Krakowa. No ale chyba 9:35 wezme. Bo stac w kolejkach to masakra bedzie tym bardziej, ze planujemy w sobote i to w dlugi weekend

Lema super, ze z Franiem dobrze

U nas tez chlodniej a mielismy isc na baseny:takwyszlo:

Odnośnik do komentarza

Witam ::):
U nas dobrze, komp wreszcie jest, tylko nie mogę się jeszcze odnaleźć ani znaleźć niektórych rzeczy :Oczko:
Ala rozbrykana, nawet jeśli późno idzie spać to i tak najpóźniej o 7 na nogach. Poza tym bez zmian, czuję się w miarę dobrze, tylko mdłości nie odpuszczają i co jakiś czas muszę poleżeć, bo mi słabo.

Lema cieszę się, że Franek zdrowy i że wyjazd się udał :great:

Dziubala zazdroszczę spotkania z Kwiaciarkami :yes:

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...