Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

kwiaciarka
U nas fajna pogoda, slonko ale bez upalu, super.
Ela w nocy wymiotowala, bolal ja brzuszek, od 4 do 7 nie spalysmy, teraz Ela spi, ciekawe co jej zaszkodzilo. Temp nie ma, wiec zakaldam, ze to nie wirus. Jakos dziwnie sie sklada, ze jak kupimy lody w takim jednym miejsu , to zawsze sie cos dzieje, wczoraj Ela tez jadla tam lody. Wiecej tam nie bedziemy kupowac.

Hej,

u nas pogoda podobna.
Zdrowka dla Eli!
Mikolajka wczoraj ugryzla osa w brew, dzisiaj rano nie mogl oczka otworzyc tak spuchlo. Teraz juz jest lepiej po masciach i okladach.
Moj Starszak chodzi na prawko, 20 sierpnia ma egzamin :Oczko:

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Witam wtorkowo :)

Przy dzieciach strasznie szybko czas biegnie, dopiero co była sobota a już wtorek :Szok:
Weekend wydawał nam się długi, ale w poniedziałek już taki długi nie był :D. W sobotę byliśmy na otwartym basenie, ekstra było, ja pierwszy raz od kilkunastu lat na takim byłam :D. Chłopaki nieźle się wyszaleli :Śmiech:. A w niedzielę byliśmy z naszymi sąsiadami w Zatorlandzie, suuuper było ::):


Amelko i Vicu, 100 lat!

Kwiaciarka - zdrówka dla Eli. Jak się dziś czuje?

Renia
– biedny Mikołajek, ale musiało boleć :(
Powodzenia dla Starszaka na prawku.

Odnośnik do komentarza

Cześć::):
U nas wszystko dobrze, a nawet bardzo dobrze::): Tylko czasu mało, w pracy jakaś nawałnica przechodzi, nie mogę się wyrobić:Kiepsko:

Franiem zajmuje się teściowa i rozpieszcza go niemożliwie::): Ale to takie miłę, że aż trudno mieć o to pretensje do niej:Oczko:

W weekend byliśmy w Warszawie, ze względu na ogromny upał wybraliśmy się do Centrum Nauki Kopernik, rewelacyjne miejsce::): Gorąco polecam::):

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Hej!

U nas od rana zaczyna sie upal.
Wczoraj bylismy z Mikolajkiem i trojka innych znajomych dzieci w kinie na epoce lodowcowej 4. Fajny film, dzieciom sie spodobalo. Aby radocha byla wieksza, pojechalismy i wrcalismy pociagiem do Wroclawia 40km. Mikolajek jechal juz raz pociagiem ale pozostala trojka pierwszy raz. Niestety pociagi przynajmiej na naszej trasie nic sie nie zmienily od czasow mojego liceum. Powrot byl troche lepszy, bo sklad czeskiego przewoznika jadacego do Pardubovic z Wroclawia przez nasza miejscowosc.

Dziubalo, ja tez trzymam kciuki za prywate!

Lema, milo czytac o opiece Tesciowej! A centrum tez chetnie bym odwiedzila! Tylko ta Warszawa srednio na po drodze. Ale moze sie wybierzemy.

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Hej :)

Maciuś ma ostatnio wspaniałego kolegę (mówią na siebie "mój przyjacielu" :D), z którym cudnie się bawi na placu zabaw. Ja tego chłopczyka widziałam pierwszy raz (no teraz to już ze 3 razy :D), a okazało się, że... to kolega Maciusia z grupy, aż nie mogłam uwierzyć :Śmiech:. I dopytywałam jego mamy czy rzeczywiście Alek chodził do grupy 3b :Śmiech:. I super, bo kolega Maciusia mieszka w tym samym bloku co najlepszy kolega (przyjaciel) Adasia i nasi sąsiedzi - przyjaciele. To wyjątkowy blok dla nas ::):

Lema – dobrze wiedzieć, że Centrum Nauki Kopernika to fajne miejsce. Jak będzie okazja to je odwiedzimy :)

Renia – fajna przygoda dla dzieci z tą jazdą pociągiem :). Moje chłopaki też lubią jeździć pociągami, a że robią to raz na ruski rok, to zawsze jest to przeżycie ;)

Babeczqa – w jakim sensie nie twoja godzina, że wcześnie czy późno? ;)

Odnośnik do komentarza

Hej::):

Super, że już weekend tuż tuż, choć piątek mam bardzo pracowity to żyję już perspektywą odpoczynku od pracy:yes:
Jutro po południu wybieramy się na Mazury, żeby zrealizować marzenie Frania, czyli spanie pod namiotem::): Ciekawe jak będzie::): Nie pamiętam nawet kiedy ostatnio spałam pod namiotem, ale jedną noc chyba damy radę:yes:
Dziś jak wychodziłam do pracy Francik jeszcze spał, teściowa mówiła, że jak się obudził to płakał do mamy:Szok: Rany, jaki to jest mamusiowy pieszczoch ten mój Francik:yes:
Wczoraj upiekłam pyszne (hmm, nieskromnie sama się chwalę) ciasto ze śliwkami i zrobiliśmy pokaz zdjęć wakacyjnych. Oj zeszło nam się do późna, bo zdjęć mnóstwo, hehe, całe ciasto zjedliśmy:Nieśmiały:, fajny wieczór mieliśmy. A pokaz zdjęć na rzutniku multimedialnym, więc naprawdę świetnie się oglądało, ale babcie i dziadek chyba trochę się zmęczyli oglądaniem:Oczko:

Miłego weekendu::):

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...