Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Nuchna dużo zdróweczka dla Adasia - super chłopak z niego!
RenataOslo - Mikołaj super przystojniaczek :brawo:
Dziubala - Maciuś wygląda na starszego, duży i sprytny chłopak - to widać :Śmiech: a te rzęsy - wow

Milenka waży ok. 8,200 kg i niestety ząbki się dzisiaj pchają na łeb na szyję, więc płaczący dzień mamy. Ale to już chyba najwyższy czas, prawda?

http://tickers.smyki.pl/s/12415/18075.jpg

Odnośnik do komentarza

kajocha
Słuchajta koleżanki moje no !!

Zakupiłam sobie szminkę !! Jest tak rewelacyjna, że musze z Wami tym podzielić !! Nie rozmazuje się, pięknie się błyszczy (multum drobinek brokatu!!), nie śmierdzi i nie jest woskiem heh ;)

Pryzmatyczna pomadka Giordani Gold - NOWOŚĆ (340880234) - Aukcje internetowe Allegro Jeśli mogę to polecę kolor 3 Dziubalce, Monice, Lemie, Isie :) Będzie Wam pasowała !! Właśnie taką mam !!

:)

Ja usta maluje czasami;)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-6142.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-6143.png

Odnośnik do komentarza

Monika-kr
kajocha
Słuchajta koleżanki moje no !!

Zakupiłam sobie szminkę !! Jest tak rewelacyjna, że musze z Wami tym podzielić !! Nie rozmazuje się, pięknie się błyszczy (multum drobinek brokatu!!), nie śmierdzi i nie jest woskiem heh ;)

Pryzmatyczna pomadka Giordani Gold - NOWOŚĆ (340880234) - Aukcje internetowe Allegro Jeśli mogę to polecę kolor 3 Dziubalce, Monice, Lemie, Isie :) Będzie Wam pasowała !! Właśnie taką mam !!

:)

Ja usta maluje czasami;)
...ja nielubie malowac ust:D

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

Lema
Dziubala
Maciuś od soboty raczuje już do przodu, super widok :lol:

:brawo:

Franek od okolo tygodznia juz raczkuje na calego, czasem tylko na sliskiej podlodze rozjedzie sie i pelza troszke. Ale ogolnie raczkuje, ze sie za nim kurzy, ma motorek w dupce:):brawo::brawo::brawo: gratulacje dla chlopakow!!!

Stefan tez raczkuje,siedzi i stoi juz w kazdym lozeczku:oops::lol:

Odnośnik do komentarza

Lema
A z tym stawaniem Asiu, pewnie, ze to nie czas jeszcze. Ja staram sie i zreszta staralam nigdy Frania nie zachecac do tego. Ale moi rodzicie i owszem, teraz maja jazde z prowadzaniem go za raczki:surprised: Ciagle spiecia sa na tym tle, mysle, ze gdyby nie to, ze dziadek ciagla go stawial na nozki, to nie stawalby tak szybko.

A teraz staje super, chwilka i stoi, bez zadnego wysilku niemalze. Wynieslismy stolik, przy ktorym lubil stawac, ale jest tyle innych mebli, przy ktorych mozna to trenowac. Lapie tez za nasze spodnie i staje. A najgorsze jest to, ze caly dzien moglby stac. Sadzam go, zabawiam, ale to na chwilke. Myk i znow stoi.

Stefan staje przy wszystkim nawet po siatce w lozeczku turystycznym sie wespnie:oops:

Dziubala wybraliscie cos nad morzem??

Odnośnik do komentarza

Lema
Babeczqo- wyjelas mi z ust pytanie o jadlospis, bo ostatnio myslalam, ze dla Franka chyba zbyt malo urozmaicona ta dieta:

ok. 7- cycus
ok. 9- sinlac na 100 ml wody
ok. 12.30-13.00- obiadek lub zupka, duzy sloik
w miedzyczasie herbatka, ale malo ok. 50 ml przy kilku podejsciach
ok. 16 cycus
ok. 17.30 deserk, zazwyczaj niecaly sloiczek
ok. 19- cycus
ok. 20.30 kaszka na mleku, robie mu 180 ml, czasem wypije, czasem zostawi troche
ok.3 w nocy- cycus

Zastanawiam sie nad dwudaniowym obiadkiem, oczywiscie wtedy mniejsze porcje, a nie dwa duze sloiki.

Stefan zjada dwa duze na obiad oczywiscie z przerwa:happy:

Odnośnik do komentarza

kajocha
RenataOslo
kajocha
na siteczko

co to znaczy na siteczko????

hehe no Alka je żółtko ugotowane na twardo przeciśnięte przez zwykłe sitko :) sitko takie np. do odcedzania herbaty od fusów ;)

ja daje rozciapane widelcem:yes:tak jak banana. A wczoraj i przedwczoraj gotowalam dla nas zupke i maly tez jadl:lol:krupnik ryzowy i krem z zielonego groszku

Odnośnik do komentarza

Lema
Mam do Was pytanie- jak Wasze maluchy reaguja na nieznajome osoby? Franek ostatnio uskutecznia straszny lament, mi sie wydaje, ze to taki czas w jego zyciu, ale moja mama strasznie przezywa, ze on tak sie boi. Ze to dziwne, itp.

Swoja droga wiedzac, ze ja jestem niezla panikara moglaby sobie dac na luz, a ona co i rusz czegos sie doszukuje. Na przyklad, ze tak sie boi obcych, ze tylko mama go interesuje, nawet tata nie wystarcza, albo, ze jest bardzo wrazliwy na dzwieki. To ostatnie tez mnie troche niepokoi, bo kazdy szmer slyszy i stresuje go... Boi sie na przyklad odkurzacza, mojej szczoteczki do zebow...

Stefan roznie,ale osob ktore maja podejscie do dzieci gadaja takim spiewnym tonem to sie nie boi:)

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
kajocha
RenataOslo

co to znaczy na siteczko????

hehe no Alka je żółtko ugotowane na twardo przeciśnięte przez zwykłe sitko :) sitko takie np. do odcedzania herbaty od fusów ;)

aha, bo moja kolezanka kupiła takie coś w rodzaju smoczka i zamiast silikonku jest przymocowana sieteczka, tam wkłada się jedzenie i dzieciak ssie. Miałam chęc też to kupić, ale jak pokazałam na allegro mojej mamie, szybko mi wybiła TAKIE CUDO z głowy, a jak bardzo bym się upierała, to kazała w rajstopę jedzenie wkładać i efekt bedzie taki sam, fujjjjj. Dobrowolnie zrezygnowałam ;):sofunny::sofunny:

Odnośnik do komentarza

isa32
Dziubala
isa32

Nie rozczulasz się! Dziecko potrzebuje bliskości mamy, nic tego nie zastąpi. Dla Ali też jestem nr 1.

Korzystaj, bo potem jest etap tatusiowy ;). Mama dalej jest ważna, ale to tata będzie idolem ;)

u nas tym bardziej, że tatuś weekendowy ;) i tak Ala zrobi z nim co będzie chciała, wpatrzony jak w obrazek, do tego córcia do taty podobna, szał :Śmiech:

Stefan mowi TATA:brawo: mowi do niego synu jestem z toba 24h na dobe a ty mi z tata tu wyjezdzasz:oops:

Odnośnik do komentarza

nuchna
Witam niestey po wizycie u lekarza z Adaśkiem...

Zapalenie krtani:Kiepsko:
Kaszel jak szczekanie psa- chrabąszczenie w gardziełku, oddychanie przez usta:Męki:
Do tego dwie górne dwójki już widać czyli kończymy dzisiejszy bilans zębowy na pozycji LD1,PD1, PD2, LG2, PG2 :)

Adam dostał od razu w ośrodku zastrzyk przeciwzapalno, przeciwuczuleniowo, przeciwwymiotny bo powiedziała w gabinecie, że dwa razy po ostatnim wieczornym karmieniu orzygolił pół pokoju:Stop:

Do tego Ospamox antybiotyk, deflegmin i coś na spokojne spanie na noc

Do tego Alutka nadal jeszczse na antybiotyku więc już dziś na lodówce zawisła rozpiska co dla kogo i o jakich porach żebym nie poginęła w tym koszyku lekarstwowym...

Teraz chwilunia na południową kawe, bo oboje zasnęli...ale normalnie w domu szpital na peryferiach:Nauka:

:(:(

Odnośnik do komentarza

asia78
isa32
Dziubala

Korzystaj, bo potem jest etap tatusiowy ;). Mama dalej jest ważna, ale to tata będzie idolem ;)

u nas tym bardziej, że tatuś weekendowy ;) i tak Ala zrobi z nim co będzie chciała, wpatrzony jak w obrazek, do tego córcia do taty podobna, szał :Śmiech:

Stefan mowi TATA:brawo: mowi do niego synu jestem z toba 24h na dobe a ty mi z tata tu wyjezdzasz:oops:

:Psoty::Śmiech: i masz tu babo wdzięczność ;)

http://www.szipszop.pl/tickers/20793.gif

http://www.szipszop.pl/tickers/20807.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...