Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Kochane!
Kaja witaj wsrod majówkowych brzuchatek:) Gratuluje chłopca:)
Kaskam dobrze ze sie pojawiłaś:) Masz racje sroce spod ogona nie wypadłam i dam rade!:) Sakły srały pierwszy raz słysze haha aleś mnie rozbawiła ;D Ja też nie przepadam za Koszalinem mimo że sie tu wychowałam. Jedyny plus to że morze blisko. A w Unieściu przez kilka lat sezonowo pracowałam jak byłam młodsza.
Sopfie mądrą masz babcię :)
Asiababambo rzeczywiście bratówka okropna. Nie przejmuj sie nią!
Dziś znacznie lepszy humor mam :)

http://www.suwaczek.pl/cache/701d84889d.png

... w oczekiwaniu na największy cud świata... - Hania :*

Odnośnik do komentarza

Kaja29 witaj na forum i pisz z nami:)

Anginka - a ja mam dwie siostry, z których jedna ma dwie wnuczki i teraz w kncu bedzie jakis facet-czyli nasz klusek.

Kasiam - zazdroszcze cierpliwości z drutowaniu :) i współczuje "niebycia" męza w domu. Mój na szczescie stacjonarnie pracuje i domator. Za to mój tato pracował wyjazdowo, i nie czesto bywał w domu, dlatego ja bardzo nie ludzie jak D. wyjeżdza.

Asiabambo - nie zazdroszczę takiej bratowej.

HebaNova - mysmy chcieli żeby były bliżniaki, i wtedy byśmy mieli "norme" wyrobioną ;-).

My też mieszkaliśmy przed slubem dwa lata. Potem chcieliśmy troszke się soba nacieszyć, kupić mieszkanie, zeby było gdzie łóżeczko wstawić. Mieszakliśmy w kawalerce 27m2. Od roku mieszkamy na swoim, a od kwietnia zaczelismy starania o kluska. I z kazdym cyklem bardziej tego pragnełam. W sierpnu bylismy na urlopie na wyprawie rowerowej wzdłuż naszego Bałtyku i w następnym miesiacu okazalo się że z nad morza oprócz zdjęć i kamyczków przywieźliśmy jeszcze kluska.

Ja dzisiaj zrobiłam sobie do południa domowy kącik urody, hehe..
a póżniej wymysliałm sobie pieczenie rogalików z jabłkami i cynamonemmmmm. Fajnie być w ciązy, moge robić takie rzeczy na które wczesniej nie miałam czasu.

Pozdrawiam emIlka
Rozbójnik Ksawcio 2010.05.11 i Gagatek Agatka 2012.01.10

Odnośnik do komentarza

Sopfie robiłam u nich zakupy w sklepie a że mili są to im powiedziałam że jeszcze jedna pościel jest źle wystawiona :) zniżki mam w innych sklepach i mi starczy :)
aduska 2 komplety Ci w zupełności starcza na początek. I tak pewnie z kołdry i poduszki będziesz korzystała na jesień dopiero a tak ochraniacz ewentualnie baldachim bo ciepło będzie :) kup ewentualnie 3 prześcieradla bo zdarza się że ta kupka przeleci :)

Odnośnik do komentarza

Ba aduska fajnie, że masz lepszy humor ;). Ja też myślę, że dwie zmiany pościeli wystarczą. W maju będzie już na pewno ciepło więc maluch i tak będzie spał na początku w rożku albo w kocyku zawinięty. Podusia też na początku zbędna. W razie czego zawsze można z czasem dokupić. Prześcieradełka sobie też tylko 2 kupię na początek. A propos - doświadczone mamy wypowiedzcie się czy używałyście jakichś podkładek nieprzemakalnych na materac? kupować czy nie?

Odnośnik do komentarza

Witam ponownie:)
Napiszę troszke o mnie:)Jesteśmy razem z moim przyszłym męzem juz 10 lat razem ,papierek narazie nie jest nam potrzebny ale myślimy o tym:)Mamy siedmioletniego synka i dwa piesy:)Teściowie są super(bo mieszkaja 100 km od nas:))Jeszcze jestem w posiadaniu dwóch młodszych sióstr.Teraz całe nasze życie toczy się wokół mojego brzuszka i w oczekiwaniu na niunia.
Dziękuje za miłe przyjęcie i pozdrawiam cieplusio:))

http://www.ticker.7910.org/as1cHmE0g410000Nzc3MjVsenwwMDAzMzVkfEFudG8mIzM0NzsgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witaj Kaja wśród majówek.
Ale znowu dałyście czadu za cały dzień,3 strony czytania.
Ja dopiero do domu z dziećmi dotarłam i zasiadłam do czytania.
Podkład pod materacyk to przydatna rzecz,ale nieco później.Taki mały brzdąc nie zasika łóżeczka.Ale polecam warto mieć na stanie.
Idę karmić swoją psią sforę,bo już chodzą i proszą,a jeszcze mnie czeka zabawa ze szczeniaczkami.Trzeba każdego obskoczyć,żeby były zadowolone.Takie hobby:16_2_27:
Zajrzę potem co u Was słychać.Buźka

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44429.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6anli2zpeywcu.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82dosg18u6eswbmu.png
http://s7.suwaczek.com/20020921310114.png
http://s2.pierwszezabki.pl/034/0344869d0.png?1823

Odnośnik do komentarza

be_aduska - śliczna ta pościółka też nie jestem zwolenniczką różu ale ta ładniutka.

Z pościeli to tak jak piszą dziewczyny, naprawdę nie nastawiam się na komplety
bo na początku Małą będę trzymała w tych kombinezonikach do spania i nie zamierzam używać kołderki czyli potrzebuję tylko prześcieradełka i mam ich 4.

Oj szał zakupowy jest ja już mam całą szufladę ubranek, drugą kocyków i prześcieradełek itp. Jutro jadę do koleżanki która rodziła w zeszłym roku przejrzeć malutkie ubranka które ma na wydanie. No i jeszcze mama przyjeżdża w marcu to w ten czas poszalejemy na shopingu :D

Jagoda
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgk4i4q477.png

Odnośnik do komentarza

jagdeb - to Ty już konkretnie zaopatrzona jesteś :) zazdroszczę...

A ja właśnie wróciłam od ginka.. i powiem Wam, że to była moja pierwsza wizyta w tej ciąży, z której wracam spokojna i zadowolona... Jak zawsze M. był ze mną.. i ledwo ginek włączył usg - Michał krzyknął - stuprocentowa dziewczynka! hehe.. Ale się Mała wystawiła.. no no - skoro nawet M. bez problemu rozpoznał na ekranie ;) Ginek potwierdził.. a mi dopiero po tym wydarzeniu przekręcili ekran, żebym zobaczyła. Do tej pory wierzyliśmy, że będzie Natalka, ale nie mieliśmy takiego potwierdzenia ;)... Co do mojej szyjki - jest bez zmian od ostatniej wizyty - co też dobrze prognozuje, bo przestała się narazie skracać. Ma połowę długości, ale to na tym etapie ciąży podobno dopuszczalne.
Ale się cieszę! aaaa... i miodzik pomógł! Natalka podrosła :)

Ilka!!!!!... mam ochotę na te rogaliki z cynamonem i jabłkami!!!

Odnośnik do komentarza

Anmiodzik bardzo się cieszę, że wizyta się udała. Fajnie, że już u Was wszystko dobrze ;)

Dzięki dziwczyny za radę. Myślę, że się zaopatrzę w ten podkład (czy jak to się tam fachowo nazywa), bo praktyczny, a dziecku nie powinien przeszkadzać.
Ja jeszcze też tak bardzo nie poszalałam z zakupami. Trochę kupiłam, trochę dostałam, ale na razie skupiam się bardziej na urządzeniu mieszkania. Może to i lepiej bo jak potem będzie cieplej to fajniej mi się będzie chodziło po sklepach. Tylko już coraz ciężej...

Zmykam do łóżka bo znowu jestem przeziębiona. Całe 4 dni byłam zdrowa :(
Buziaki :36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Anmiodzik - bardzo się cieszę, że z małą wszytsko dobrze!

:kucharz: Dla zainteresowanych podaję przepis na rogaliki:
1/2 kg mąki
1/2 szlk gęstej śmietany (u mnie był akurat jogurt gecki)
2 żółtka i jedno jajko
8 dkg drożdży
2 łyżki cukru
zapach śmietankowy/waniliowy/cukier waniliowy/wanilia/starta skórka cytrynowa

Wszystko razem posiekać, zagnieść, rozwałkować i zawijać rogale.

U mnie nadzieniem były jabłka tarte z cynamonem i cukrem (jak na szarlotkę).
Gotowe rogale pomaziałam białkiem i posypałam cukrem.
Piekłam w 180 stopniach z termoobiegiem do zrumienienia się rogalików. I gotowe!
Rogaliki są drożdzowo-kruche. Nadziewać można wszystkim na co się ma ochotę,
można też zrobić bez cukru i zapachu np ze szpinakiem, fetą, albo z pieczarkami i serem itp.
Smacznego :36_1_21:

Pozdrawiam emIlka
Rozbójnik Ksawcio 2010.05.11 i Gagatek Agatka 2012.01.10

Odnośnik do komentarza

Ale się dzieje na forum...

Po tym co przeczytałam, nawet nie weszłam na forum czerwcówek...Nie mam odwagi...

Be aduska - myslę, że to co najgorsze masz juz za sobą! Dobrze zrobiłaś a teraz przed Toba tylko Wielkie Szczęście, zobaczysz malutka wszystki Ci wynagrodzi!

Kaskam - fajnie,że się pojawiłaś, bo też sie zastanawiałam dlaczego tyle Cię nie ma...

Muszę też wreszcie wybrać się na zakupy, bo czas leci...I niech leci jak najszybciej, juz bym chciała,żeby był maj...Fajny miesiąc "wybrałyśmy"sobie dziewczyny...:11_9_16:

Odnośnik do komentarza

KOchae! DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA SŁOWA OTUCHY W KWESTII MOJEJ BRATÓWKI!!!

Ale naskrobałyście os popołudnia!!!

Kaja - witaj wśród nas!!!

Gosiak - moi rodzice maja flanelową pościel i jest bardzo milutka i cieplutka

Emilka - aż mi ślinka lecie na myśl o Twoich wypiekach ;-)

Aniu - strasznie się ciesze razem z Tobą że u Natki wszystko o.k.

Sopfie - a Tobie zazdroszczę takich kochanych teściów i w ogóle ich licznje rodzinki;-)

A co do pościeli - ja zamierzam kupić 3 komplety i 3 prześcieradła. 1 komplet Milpol - razem z baldachimem, oslonką na łeżeczko, rożkiem itd (wg mie strasznie drogo - 284 zł) ale są śliczne. oraz 2 komplety inj firmy, już nie pamiętam jakiej ale mam dokladnie wszystko spisane.

Włąśnie oświadczyłam mojemu mężowi że w przyszłym tyg. musimy to wszysto pozamawiać na allegro, bo po świetach trzeba by już torbę do szpitala pakować co?

Dobranoc Myszki-Brzuszki, zabieram się za PIT-y, bo mi rodzinka zniosła...

Pozdrawiamy ;-) Asia i Michałek

Odnośnik do komentarza

asia znam ten ból.. ja rozliczyłam tą część rodziny a jutro jadę do domu rodziców swoich rozliczać i ich znajomych bo kolejka już któryś rok z kolei do mnie stoi :D..

co do pościeli to będę szukać chyba przyborników do tych kompletów co mam bo obecnie mam wszystkie kremidła itp w koszyczku na komodzie ale Mateuszek już za długie rączki ma.. więc może przybornik?! chodź sama już nie wiem... no bo też sięgnię..

no torbę to i ja po świętach będę pakować ale najpierw 2 urodzinki brzdąca trzeba zrobić :) oj się będzie działo :)

aa no i tez mam pospisywane co gdzie kupić :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...