Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2010


Rekomendowane odpowiedzi

no i mamusie moje dziecko jak usnelo tak spij do tej pory wiec mam nadzieje ze to zasluga tego mleka jak narazie jestem przeszczesliwa :) obejrzalam top model i moze w koncu zrobie jakas kolacje..

bursztynka obejrzalam zalacznik do linka no i sama juz nie wiem co zrobie czy kupie czy nie :)
kaskam mam pytanko podajesz nutramigen powiedz mi w takim razie jakie zupki i deserki uzywasz zwykle czy jakies alergiczne ??

http://www.suwaczek.pl/cache/9e537e80d2.png

Odnośnik do komentarza

Czor.
Miałam być wcześniej ale obudziłam dziecko śmiechem! Oglądamy z małżem tv a tu reklama pronto! Widziała któraś? No super po prostu prawie się popłakałam ze śmiechu!
ANMIODZIK super fota!

Zupki przecieram przez sito i jest ok. Blenderem próbowałam ale coś kiepsko mi zmielilo.

Chodzik mamy, ale tylko dla tego że Mateusz dostał go na gwiazdkę od mojej siostry i chrzestnego. Głupio było aby stał więc robiliśmy pełna promocję jak przyjeżdżali bo jestem przeciwnikiem tego. Niestety jak wróciłam do pracy i mama opiekowała się młodym na zmianę z małżem to wtedy mama korzystała na maksa z chodzika no bo ja miałam i nic mi nie jest! Fakt jest taki że dziecku się bardzo podobało ale! Ale sam bal się chodzić! W chodziku było ekstra bezpiecznie i kiedy chciał to siadał. Dochodziło do tego że dziecko się w nim rozpędzało na korytarzu a ten jest długi, podkulal nogi i jechał zadowolony dalej! Pojechaliśmy na kontrolę bioderek ta druga i lekarz powiedział że absolutnie nie! Nawet poprosiłam aby mi to w książeczkę wbił żeby mamie pokazać bo inna droga nie szło! I dopiero się udało! Matek miał 14 miesięcy jak zaczął chodzić. Tak więc szczerze odradzam! Nie róbcie dzieciakom krzywdy nie warto! A zamiast skoczka polece huśtawkę taka co się montuje na futryne ileż w niej radości :)

Odnośnik do komentarza

Kamelia - sama gotuję obiadki, bo te ze słoiczków Stasiowi nie wchodzę, no może poza słodką marchewką. A więc gotuję ziemniaczka, marchewkę i pół pietruszki lub buraczka, ale na samym początku podawałam samego ziemniaka przez trzy dni, później samą marchewkę, następnie zaczęłam to ze sobą łączyć. Najlepiej wcina ziemniaka z samą marchewką. A deserki to różnie na początku podawałam jabłko z bananem z bobovity, a później brzoskwinia +banaan + marchew, ale ostatnio zaczęłam mu robić sama jabłko z bananem i chyba najbardziej to lubi.
Deserki to nie problem przy skazie białkowej, gorzej z obiadkami i zupkami bo tam często dodają masło z mleka krowiego i ostatnio podałam Stasiowi zupkę jarzynową i mu krostka się na twarzy pojawiła :( na szczęście tylko jedna (strasznie duża), zniknęła po trzech dniach.

Odnośnik do komentarza

Chodzimy do ortopedy na NFZ, więc mnie nikt nie naciąga na kasę...
Jak byłam pierwszy raz (mały miał 3 tyg) to mi lekarz powiedział do zobaczenia za trzy miesiące. Na drugiej wizycie ( gdy miał 4 miesiące) powiedział że za wcześnie mnie zapisali, bo niby po pół roku powinnam przyjść, że niby coś do tego czasu ma ?skostnieć? i znów mi kazał przyjść za trzy miesiące, ale baba w rejestracji się walnęła i zapisała mnie za dwa miesiące czyli 5 listopada. Za każdym razem robi mu USG i twierdzi że niby OK, ale i tak każe znów przyjść...

Odnośnik do komentarza

KASKAM z Mateuszem byłam 2 razy. Pierwszy do 6 tyg a drugi jak siedział. Z Bartkiem to samo raz już byłam, a teraz jak będzie siedział mam iść. I nie koniecznie ma sam siedzieć tylko jak się go posadzi. A płacisz za te wizyty? Bo może chcą kasę wyciągnąć?! No i co lekarz to inaczej. Mateusz był w Warszawie na badaniach bo tam mieszkaliśmy wtedy to i usg bioder miał robione. A tu pomacal i git! Tak samo ze szpitalem. W stolicy po urodzeniu miał 4 dodatkowe kontrole u neonatologa u nich w klinice a tu nic. Tak więc co lekarz inaczej.

Odnośnik do komentarza

No to przeczytałam zaległości (a mogłam już od godziny spać! :P ) i biorę się do odpisania:

Iza - bardzo Wam współczuję! Siostrze szczególnie.. nie wyobrażam sobie tego bólu, choć sama mam już jednego Aniołka w niebie.. niestety nie mogłam go nawet przytulić (ale tego bym chyba nie przeżyła!)

Justi - Nairusia jest śliczna!

Asiabambo - jakie Michałek ma śliczne oczy!!! Piszesz, że chcesz wprowadzić od grudnia mleko mm. My dokarmiamy Natalkę bebilonem i jest zadowolona.. najpierw podaję cyca i później butelkę.. i nieraz złości się przy cycu, bo tak już chce tą butelkę dostać! Nauczyła się, że butelka na nią czeka i coraz mniej pije z piersi, więc u nas pewnie naturalnie wyjdzie odstawienie od piersi...

Bursztynka - na pewno wyniki cytologii będą dobre :) Dzięki za informacje o promocjach ;) Na zdjęcie oczywiście zagłosowałam :)

Grzesiu - gratuluję 6 miesięcy!! Super zdjęcie!

Ilka - ale śliczny Ksawcio! Widzę, że lubi czytać, tak jak Natalka :)

Sopfie - miło, że już czujesz się lepiej :) znalazłaś ten dywan? U nas z jedzeniem odwrotnie - typowa baba! uwielbia deserki :)

Gosia
- gratuluję postępów w nocnikowaniu ;) A co do kawy - nie bój się jej tak.. ja codziennie piję prawdziwą i Natalka śpi jak Aniołek :)

Nadinn - czekamy na info, że choróbsko odeszło!

viki80 - spokojnej nocki.. oby dziąsełka nie dokuczały

kamelia06 - powodzenia z tym nowym mlekiem! Ja daję tylko deserki (marchew z jabłkiem, banan z jabłkiem... i takie tam, na których jest napisane "po 4 miesiącu")

elizkap78 - fajnie tak się wyrwać do fryzjera - wiem coś o tym, też niedawno byłam :)

Ja tu czytam wasze wypociny i sklejam odpowiedzi.. a Wy już pewnie słodko śpicie z Waszymi pociechami ;) Miłej nocki wszystkim!!

Odnośnik do komentarza

Gosiak0512
Hej.
Jestem ledwo żywa! Najpierw Nie mogłam spać w nocy a potem śniły mi się takie rzeczy że głowa mała!
ANMIODZIK właśnie jak zaczęłam pić kawę codzień to mały przestał spać! :)

No to dziwne, na Natalkę moja codzienna kawa nie ma wpływu.. próbowałam nie pić przez 2 tygodnie, ale zachowywała się tak samo jak z kawą w jadłospisie.. więc wróciłam do niej :)

Co za noc - też miałam koszmary....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...