Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2010


Rekomendowane odpowiedzi

No i po pięknej pogodzie.
Właśnie się wybieram na przegląd , ciekawe co tam u mnie.Jak rano wstałam to prawie padłam mam wargi jak nie jedna murzynka tak spuhłam na twarzy do tego rece i nogi tak mnie swędzą że tylko siłą się powstrzymuje.
Sopfie ja już się poddałam z wymyślaniem co tu zrobić ta uparta maruda i tak zrobi jak zechce i ja tu nic a nic nie zdziałam a tylko się zmęczę i zdenerwuje.Ciekawe jaki wynik moczu.
Opowiem jak wrócę .
Kasia to stresa tak w nocy dostanie bo cc jutro to jeszcze troszkę.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44583.png

Odnośnik do komentarza

My też się meldujemy w dwupaku :)
Pogoda okropna aż się nic nie chce robić, do tego głowa mnie od wczoraj boli - w sumie nie powinnam narzekać bo to dopiero pierwszy raz od 2 m-cy - szok normalnie biorąc pod uwagę to co się działo wcześniej!!!

Izzys -dzięki za link, wlasnie siedziałam ze swoimi wczorajszymi wynikami i interpretowałam ;-)
Ewcia - spróbuj też pić herbatę żurawinową, ja dodatkowo brałam urosept i żurawit i bakterie odeszły w niepamięć:D

A wiecie że z komunikacją publiczną to ja raczej nie narzekam, ludzie bez problemu ustępują mi miejsca, a kobiety jeszcze dodatkowo przepraszają że się od razu nie zerwały hihi
Raz tylko zdarzył mi się taki młody burak, stałam nad nim z brzuchem przy jego głowie a on tylko odwrócił się w stronę okna i oglądał fascynujący korek na ulicy..ech, szkoda gadać.

http://www.suwaczki.com/tickers/wff2wn1545r9qxhk.png

http://s2.pierwszezabki.pl/034/0341899d0.png?346
Pozdrawiamy,
Kasia i Jaś

Odnośnik do komentarza

Witajcie Majóweczki!

Przypominam się po długiej przerwie.Podczytywałam ale jakoś zabrakło weny na pisanie.Tyle zmian na forum...
Witam nowe koleżanki a przede wszystkim OOOgromne Gratki dla Dusiuli!!!
Trzymam też kciuki za Kaskam!!!
U nas spokojnie, nadal dwupaczek i póki co żadnych objawów wskazujących a ja już nie mogę się doczekać maleństwa:36_27_3:Wiem, jeszcze trochę czasu zostało ale...któż to wie? Chyba tylko Skarbek co mieszka w moim brzuszku.:36_1_21:Torba spakowana jeszcze tylko sztućce i takie tam...Na razie nerwy na wodzy.W ostatnim miesiącu dopadły mnie rozstępy ale cóż zrobić?Maleństwo się wypina coraz mocniej aż boli ale to takie słodkie:36_1_21::smile_move::36_1_21:
No to teraz się gorąco robi na naszym forum, a pamiętam jak niedawno podglądałam styczniówki,lutówki...To teraz nas podgladaja he,he...

Odnośnik do komentarza

Asia - fajniutki ten sen, heheh ;-)

U nas słoneczko próbuje przebić sie przez chmury. Odwiedzili mnie rodzice. Mama nawiozła wałówki, hehe.. i pojechali teraz do lekarza...mam nadzieje, ze dobre wieści przywiozą.

Zazdroszczę Wam tych seksów, ja po pierwsze siły na to nie mam, a po drugie boje się trochę, także trzeba radzić sobie inaczej ;-)

Kasia - a my mamy podobne do tego pierwszego, tylko z Ikea. Niestety balkon mamy mikroskopijny i większy zestaw nam nie wejdzie

Pozdrawiam emIlka
Rozbójnik Ksawcio 2010.05.11 i Gagatek Agatka 2012.01.10

Odnośnik do komentarza

Asiu niestety pogoda właśnie pod psem... Pada od rana i wieje, że nie chce się wyjść. Może to i lepiej bo już o tych oknach myślałam, a mąż mi zapowiedział, że jak się zacznę po nich wspinać to mnie przywiąże do kaloryfera ;).

Oluś myślę, że masz trochę racji. Na te łobuzy nic nie działa. Ja też mam takie spuchnięte usta. Tak w ogóle to chyba nie mam ani jednej niespuchniętej części ciała. Taka się przez to zrobiłam wiecznie zmęczona i ociężała. Moja mama twierdzi, że jak się zmienia buzia to już niedługo do porodu, ale ja tak mam już trzeci tydzień i nic.

Izzys chyba go odetnę od telewizji bo mi w życiu z brzucha nie wyjdzie ;)

Jeżykowa podobają mi sę i jedne i drugie. Też myślę o meblach na balkon i to właśnie o czymś takim niedużym bo balkon ma 6 m tylko. Dopiero go zagospodarowuję, ale jak wyrosną posiane kwiaty i zioła i będą takie przyjemne mebelki to będzie bosko ;).

Odnośnik do komentarza

ja to miałam dziś ciekawą noc - teściowa zadzwoniła że jej mieszkanie zalało i musieliśmy w ekspresowym tempie wstawać i jechać z akcją ratunkową :super: dobrze że blisko mieszkamy. prawie do 3:00 w nocy śmigaliśmy z małżem ze szmatami ale wątpię żeby udało się uratować panele, dużo wody wpłynęło pod nie. dzis ma ekipa przychodzić i sprawdzać co i jak.
ledwo wróciliśmy do domu, rozbolał mnie brzuch, pewnie ze zmęczenia i schylania. małż od razu panika - to jedziemy prosto do szpitala - zarządził, nawet się nie będzie kładł ... hihihi no na szczęście jak się położyłam i odpoczęłam to wszystko przeszło. w końcu do terminu jeszcze jakieś 3 tyogdnie :36_1_21:

trzymajcie się brzuszki !!!

Odnośnik do komentarza

No i po badaniu szyjka długa ścianki cienkie cokolwiek to znaczy ale palec przepuszcza ,
do tego posiew wynik za 3 dni i jeszcze jakieś badanie krwi pilne czy nie mam jakiejs choroby watrobowej obiawiajacej sie swedzeniem skóry.No i jeszcze jutro skieriowaniem na badanie ruchów płodu i tętna płodu.
Zaczęło padać u nas normalnie porażka.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44583.png

Odnośnik do komentarza

No i doczekałam się słoneczka :36_1_11: jest silny ale ciepły wiatr, więc pewnie za godzinke lub dwie znowu bedzie deszcz padał.

Dzisiaj miałam pakować torbę ale mam jeszcze trochę ubranek do wyprasowania, zostawilam sobie na dzisiaj, bo wczoraj wieczorem już mi się nie chciało stać i prasować, ale dzisiaj raczej też nie wyprasuję chyba, że wieczorem, bo nie mam już wody buu...

W takim razie zrobie coś innego, bo krótką miałam noc dzisiaj i teraz to czuję, oczy mi się zamykają i chyba położę się na godzinkę chociaż:cheess:

Pozdrawiam...Iza
:angel_star:

15tydź. 27.02.12http://s10.suwaczek.com/201311064859.png
http://s6.suwaczek.com/201005221774.png
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...