Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maleństwa 2010 :))))


Gość panterka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość panterka

juz wiem :lup::lup:

co do bóli porodowych to niestety każda z nas ma inne i jeśli to pierwszy poród tociazko powiedziec jak one wyglądają ale powiem wam jedno jak bedą co 5 min to będziecie wiedziały że to już skurcze ja tak swoje poznałam jak zaczeło sie reg co 5 min i ból niestety nie do opisania bo każda inaczej czuje

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny:bye:
Asia30 śliczna dzidzia,taka mała,delikatna kruszynka:11_9_16:
Aga

ochhhh znam te uczucie az za dobrze ale za to na dzien kobiet jest jak w raju. No i pomyśl BŁOGOSŁAWIONA MIEDZY FACETAMI

że tez o tym nie pomyslałam:D:D:D
justysia
znam tez malo wsytdliwe moja rozłozyla nozki na usg jak na rozkladowce playboya
buahahahha
gosiaczek85palos tyle dla Ciebie mam,że nie wiem,czy doniosę:D:love_pack::flower2::kicia::mylove: :36_15_4: wszystkiego naaajlepszego:smile_move::36_1_21:

ja włąśnie staram się ogarnąć pałace:Dpóźniej wpada kumpela ze swoją 4miesięczną córeczką,więc będzie okazja poćwiczyć mamusiowanie:D:D no i pewnie wybędziemy na zakupy,więc najprawdopodobniej będę tu wieczorkiem,żeby pochwalić się łupami:D:D
MIŁEGO DNIA MAMUŚKI:36_3_15:

http://www.suwaczki.com/tickers/82doj44jphgakegq.pnghttp://dzidziusiowo.pl/zabki/img5-110_qwertyuiopasdfghf_8_ciach+ciach+%3AD_x.jpg
http://www.suwaczki.com/tickers/ukdyqtkf43fjmnsn.png

:Aniołek:12.02.2009
:Aniołek:13.03.2009

Odnośnik do komentarza

dorotta
najprawdopodobniej będę tu wieczorkiem,żeby pochwalić się łupami:D:D

A właśnie co do łupów... upolowałam wczoraj dla Lenki brązowe geterki w różowe gwiazdeczki :love: Za całe 5 zł. :wink: Chwalę się :D

Miłego spotkanka dorotta i owocnych zakupów :wink:

Odnośnik do komentarza

Elffik
dorotta
najprawdopodobniej będę tu wieczorkiem,żeby pochwalić się łupami:D:D

A właśnie co do łupów... upolowałam wczoraj dla Lenki brązowe geterki w różowe gwiazdeczki :love: Za całe 5 zł. :wink: Chwalę się :D

Miłego spotkanka dorotta i owocnych zakupów :wink:

śłiczne
najpiękniejsze te malusie guziczki na dole :)
ehh lena to bedzie sama jak gwiazdeczka :11_9_16:

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdk6nlyedkrutq.png

Odnośnik do komentarza

dorotta

ja włąśnie staram się ogarnąć pałace:Dpóźniej wpada kumpela ze swoją 4miesięczną córeczką,więc będzie okazja poćwiczyć mamusiowanie:D:D no i pewnie wybędziemy na zakupy,więc najprawdopodobniej będę tu wieczorkiem,żeby pochwalić się łupami:D:D
MIŁEGO DNIA MAMUŚKI:36_3_15:

no to ja czekam bo co jak co ale łowy to jest to co kobitki lubią najbardziej :smile_move: :smile_move: :smile_move:

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdk6nlyedkrutq.png

Odnośnik do komentarza

wiecie dziewczyny jak mie dzisiaj zdolowal moj P i to w dzien moich urodzin:36_2_24:. z samego rana przyczepil sie do mnie o sprzatanie w domu,pwiedzial ze zamiast siedziec przy komputerze to moglabym troche posprzatac,ja do niego mowie,ze codziennie sprzatam i nie mam zamiaru fruwac ze sprzataniem bo on tak chce i ze boli mnie kregoslup jak tylko zmyje naczynia a co dopiero inne czynnosci to powiedzial,ze inne kobiety w 6 miesiacu to nawet pracuja a ja siedze z dupa w domu,ze jestem slabota i nie nadaje sie do niczego. odeszla mi ochota na cokolwiek:36_2_58:

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9hwfjba18g.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9hwfjba18g.png

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

gosiaczek85palos
wiecie dziewczyny jak mie dzisiaj zdolowal moj P i to w dzien moich urodzin:36_2_24:. z samego rana przyczepil sie do mnie o sprzatanie w domu,pwiedzial ze zamiast siedziec przy komputerze to moglabym troche posprzatac,ja do niego mowie,ze codziennie sprzatam i nie mam zamiaru fruwac ze sprzataniem bo on tak chce i ze boli mnie kregoslup jak tylko zmyje naczynia a co dopiero inne czynnosci to powiedzial,ze inne kobiety w 6 miesiacu to nawet pracuja a ja siedze z dupa w domu,ze jestem slabota i nie nadaje sie do niczego. odeszla mi ochota na cokolwiek:36_2_58:

:36_19_2::36_19_2::36_19_2::36_19_2::36_19_2: świnia zaraz tam jade do ciebie i mu natłuke :lup::lup::lup::lup::lup::lup::lup::lup:

Odnośnik do komentarza

panterka
a ja mam lenia i nic nie robię :36_2_16::36_2_16::36_2_16:

oglądałam sobie ciuszki na ebayu może uda mi sie cos wylicytowac :big_whoo::big_whoo:

oj zazdroszczę Ci Panterko tego kupowania, ja do tej pory chyba z 2 razy tylko oglądałam ciuchy, boję się jeszcze kupować, a poza tym nie znam płci.

Ale w sobotę ( uwaga 13 lutego ) będziemy zwiedzać sklepy z wózkami, aby poszerzyć swą wiedzę na ten temat.
A w marcu to już poleci, meble do 2 pokoi, remont tych pokoi, tapety i zakupy !!!!

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

Gosia nie przejmuj sie faceci nie maja zielonego pojecia co my czujemy i jak sie czujemy oni myślą że wszystko jest ładne mój tez tak na początku mówił ale mu pow żeby sobie nie myślał że ja każdegodnia sie dobrze czuje i wogóle jeszcze wtedy mdłości miałam o on do mnie o sprzątaniu a zreszta ilez można sprzątać przeciez nie wiadomo jak się nie brudzi żeby codziennie latac na odkurzaczu itp bez przesady ale to są faceci Nie słuchaj go tulam cie mocno :zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci:

Odnośnik do komentarza

GOSIACZEK !
WSZYSTKIE CIOTKI SĄ Z tOBĄ !!!!

Faceci to św.....

Mój mnie też ostatnio wkurzył, bo prosiłam go o zmianę skarpetek na świeże, a on nie chciał.
Wiecie, my mamy teraz wyczulone wszystkie zmysły i byle co doprowadza nas do szaŁu...

Myślę że Twój męzczyzna jest czymś zdenerwowany i siedzi to w nim głęboko i to ukrywa.
JUTRO BĘDZIE LEPIEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

Natali
GOSIACZEK !
WSZYSTKIE CIOTKI SĄ Z tOBĄ !!!!

Faceci to św.....

Mój mnie też ostatnio wkurzył, bo prosiłam go o zmianę skarpetek na świeże, a on nie chciał.
Wiecie, my mamy teraz wyczulone wszystkie zmysły i byle co doprowadza nas do szaŁu...

Myślę że Twój męzczyzna jest czymś zdenerwowany i siedzi to w nim głęboko i to ukrywa.
JUTRO BĘDZIE LEPIEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!

tzn co miał nieświeże skarpetk i nie chciał zmienić ? :36_19_2::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

dobre !!!! nie dość że wyczulone na zachowanie to na zapachy tez :sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

Odnośnik do komentarza

panterka
Natali
GOSIACZEK !
WSZYSTKIE CIOTKI SĄ Z tOBĄ !!!!

Faceci to św.....

Mój mnie też ostatnio wkurzył, bo prosiłam go o zmianę skarpetek na świeże, a on nie chciał.
Wiecie, my mamy teraz wyczulone wszystkie zmysły i byle co doprowadza nas do szaŁu...

Myślę że Twój męzczyzna jest czymś zdenerwowany i siedzi to w nim głęboko i to ukrywa.
JUTRO BĘDZIE LEPIEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!

tzn co miał nieświeże skarpetk i nie chciał zmienić ? :36_19_2::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

dobre !!!! nie dość że wyczulone na zachowanie to na zapachy tez :sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

Jakie zapachy ??????????????????????????

teraz z tego też się śmieje, ale wtedy aż się we mnie gotowało!!!!

Odnośnik do komentarza

W końcu jakiś plus na termometrze. Duo tego nie ma, ale to zawsze coś. Do tego zarząd osiedla w końcu się zlitował i wielka kopara od rana zrywa bloki lodu z drogi i parkingu- koniec z głębokimi na 15 cm koleinami!!!
Panterka byłam dziś na pierwszej. No nie powiem... ładnie, ładnie...:smile_move::smile_move::smile_move:
Skąd u ciebie taki zmysł artystyczny??? Podziwiam wyobraźnie. A i możesz mi synusia przy okazji dokleić.
gosiaczku nie przejmuj się za bardzo, te typy tak mają, mój P bierze się do jakiejkolwiek pomocy w momencie kiedy po kilku dniach prośby o np odkurzanie czy wyniesienie śmieci, sama się do tego zabieram. Wtedy się spina i bez problemu jest zrobione. Ale nie mogę zrozumieć po co ta zwłoka. Ehhh oni to inny gatunek...
Natali z tymi kopniakami to masz rację- mój synuś też przypomina mi kiedy jest głodny i wypadałoby coś zjeść.
Aga82 i Asiula0727 leżeć mi dzisiaj plackiem. Jak boli to nie ma co się wysilać. Świat się nie zawali a i wy w lepszych humorkach obudzicie się następnego dnia:smile_move:
Elfik a spodenki git. Nie dość że okazja, to jeszcze fajnie wygląda to połączenie brązu z różowymi gwiazdkami.

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9ci09koflwn31f.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...