Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maleństwa 2010 :))))


Gość panterka

Rekomendowane odpowiedzi

witam sie czwartkowo :)))

ja dziś wstałam z dobrym humorek bo i ładna pogoda i idę dzisiaj na usg :))) :yuppi::yuppi::yuppi:
no ale tez na badania krwii i pewnie znowu położne beda miały problem ale nie wazne bede pokłuta i tyle

tina
panterka
Czas najwyższy zacząć prać i prasować bo potem to raczej nam sie nie będzie chciało
Muszę pierw zakupić płyn do prania dla dzieci no i jeszcze pożadną deskę do prasowania bo już teraz bede prasować częśto i nie ma juz na stole jak do teraz trzeba kupić porządną deskę do prasowania wkonću Mój M sie śmieje że długo to ja nie pociągne z prasowaniem bo ja nie nawidze prasowac az sama jestem ciekawa jak to bedzie :hahaha:

Panterko na poczatku to bedzie przyjemnosc prasowac te malutkie ubranka :-)

Oj tak na początk będzie przyjemnośc ale potem to nie wiem jak bedzie jak dojdą obowiazki nie wiem jak jak to ogarnę bo ja naprawdę nie lubię prasowac no ale to wsumie bedą malutkie rzeczy to może bedzie inaczej

Odnośnik do komentarza

dziewczyny jak czytam wasze opowiadania co robia z cięzarnymi to kurde należy im sie porządne :lup::lup::lup: u nas jest to samo u nas to wogóle zero zrozumienia w Polsce jak sie trafi na kogoś rozumnego to zrozumie i pomoze i ustapi miejsca a u nas ani krzty dobrego wychowania W piątek stałam w polskim sklepie za wędlinami ponad 1 godzinę i ktoś mi ustąpił miejsca Nikt była jeszcze przede mną jedna laska w ciązy i co nikt a nikt ludzie patrzyli i nic ja nawet powiedziałam na głos a to co ciężarne nie mają pierwszeństwa i nikt nawet nie zareagował Jakbym się żle czuła to napweno bym się domagała no ale przemilczę to ...... no coż dopóki ktoś nie jest w ciązy to nie zrozumie

Odnośnik do komentarza

panterka
właśnie mi tata napisał że przyszła pościel i ta do łóżeczka i ta do wóżka i zmieści sie do dużej torby i kurdeee teściu mi dopiero w Maju przywiezie szkoda :ehhhhhh: a tak liczyłam na to że sie nie zmieści a tu pech :ehhhhhh:

Trochę wysyłka by Cię kosztowała.. Pomyśl, że tą kwotę możesz wydać - na siebie ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73krhms7q16006.png

Odnośnik do komentarza

Aiti
panterka
właśnie mi tata napisał że przyszła pościel i ta do łóżeczka i ta do wóżka i zmieści sie do dużej torby i kurdeee teściu mi dopiero w Maju przywiezie szkoda :ehhhhhh: a tak liczyłam na to że sie nie zmieści a tu pech :ehhhhhh:


Trochę wysyłka by Cię kosztowała.. Pomyśl, że tą kwotę możesz wydać - na siebie ;)


dokładanie tak :)
a jak tam twoje rzesy wlasnie?
czekam z niecierpliwoscia na wiesci po usg :) ciekawe jak tam oli sobie mieszka :D :15_5_16:

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdk6nlyedkrutq.png

Odnośnik do komentarza

Agus dobrze,ze przystopowalas wkoncu tymbardziej,ze brzuszek Ci twardnieje.
Panterko koniecznie daj znac jak juz bedziesz po usg.

Bylam sie troche przejsc i wracajac zauwazylam,ze but mi sie rokleil( az taka ciezka jestem)
a do tego zauwazylam,ze moje najlepsze getry przetarly mi sie w kroku i mam dwie dziury:36_11_1: ja juz nie mam w czym wyskoczyc na miasto:36_11_13:
co do mieszkanka moj wczoraj dzwonil w 2 miejsca i jest nieaktualne,jeszcze dzisiaj bedziemy dzwonic bo wczoraj juz bylo zapuzno.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9hwfjba18g.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9hwfjba18g.png

Odnośnik do komentarza

Aiti
panterka
właśnie mi tata napisał że przyszła pościel i ta do łóżeczka i ta do wóżka i zmieści sie do dużej torby i kurdeee teściu mi dopiero w Maju przywiezie szkoda :ehhhhhh: a tak liczyłam na to że sie nie zmieści a tu pech :ehhhhhh:

Trochę wysyłka by Cię kosztowała.. Pomyśl, że tą kwotę możesz wydać - na siebie ;)

no wiem ale i tak jeśli rodzicie stwierdzili by że nie mieszcza sie do torby to wysłalibyśmy je kurierem i kosztuje to 15Ł do 15kg wiec nie aż tak dużo no ale i tak zaoszczędzę :)))

a po usg oczywiście że sie odezwę szkoda tylko że zdjecia nie bede mięc bo to z lekarzema on nie daje :ehhhhhh:

Odnośnik do komentarza

panterka niedobry lekarz niedobry :) - mój zawsze poza normalnymi zdjęciami pomiarowymi robi kilka fotek maluszka ot tak na pamiątkę- w moim avatarze jest stopka maluszka z 12 tygodnia :) A ja i tak wszystkie zdjecia skanuje w bardzo wysokiej rozdzielczości bo ten papier z USG blaknie i robi się nieczytelne a tak to sobie zawsze mogę zgrać na płytke i wywołać u fotografa jako normalne zdjątko :)

gosiaczek85palos z tymi dziurami to chyba jakaś taka moda, żeby się robiły mi ostatnio bluzka okazała nową dziurę na boku- ale to przez moją nieuwagę przy odcinaniu metki...

Pytałyście mnie o żelazo, czy biorę jakieś dodatkowo:
biofer 2x dziennie 2 tbl.
centrum dla kobiet w ciąży 1x dziennie 1tbl.
zurawit ( ale to już na dobry mocz ) 1x dziennie 1 tbl. - ot taka kolacyjka :):36_11_1:

co do wrednych bab to ja miałam tyle już wesołych przygód, ze ciężko zapamiętać :)

Odnośnik do komentarza

asiula0727
panterka
Izd no nie dobry no ale wiesz to jest główny specjalista w szpitalu i cięzko z niem sie umówić i co nie bede narzekac ważne by wsyztsko było dobrze z Olim :)) to jest najwązniejsze

Pewnie że najważniejsze aby Oli był zdrowiutki,a zdjęcie no cóż.Będziesz pstrykała swojemu maluszkowi jak się urodzi,prawda?

o własnie :brawo::brawo:

a właśnie tez sobie myślałam o Murzynku co tam u niej kurczę nic sie nie oddzywa do nas Mam nadzieję że poprostu leży plackiem i jest dobrze a nią i synkiem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...