Skocz do zawartości
Forum

jest tu kto na październik 2008 ?


Rekomendowane odpowiedzi

ja odżyłam dzisiaj! nareszcie troszkę chłodu - łapki i stopki przestały puchnąć, nie muszę zmieniać przepoconej garderoby co godzinkę... uff

Wiecie, dzisiaj nawet wybrałam się na zakupki, bo akurak skończyły mi się witaminy, wdepłam do 5-10-15 i jest tam fantastyczna wyprzedaż ciuszków o 50%. Są świetniej jakości i np. śliczne koszulki widziałam za 19 zł, z podwójnej bawełny, super jakość. Jutro jadę na zakupy może dołożą coś więcej ale napewno nie wyjde bez niczego!

Odnośnik do komentarza

Można się targować??!! Nie wiedziałam ale sprawdzę przy okazji :Psoty:
Nie mam pojęcia jakie są ceny w Smyku - nie miałam okacji porównac (nie wiesz czy jest gdzieś w Sosnowcu?)
Ja osobiście zaczynam coraz bardziej lubić także H&M. Dziś widziałam przecudny dresik z weluru dla noworodków.. ale by rozmiar tylko 56 i trochę się bałam że wyrzucę kasę w błoto bo kosztował niemało (49 zł) ale był przecudny! Bo jak dzidzia urodzi sie nieco większa albo pulchniejsza to co wtedy?
A na zimę przyda sie kilka cieplejszych dresików na wyjscia.. Mam nadzieję że wkrótce w sklepach pokaże sie więcej ciepłych ciuszków bo teraz to prawie sama bawema - dla naszych pociech będzie dobra po domciu, ale na dwór będzie trzeba coś konkretniejszego..

Odnośnik do komentarza

witam dziewczyny.rzeczywiście dzisiaj było o wiele lepiej na dworze, tylko szkoda że nie mam się w co ubrać na takie chlodniejsze dni bo w nic sie nie mieszczę.
a co do zakupów to też bym się wybrała tylko nie wiem jaki rozmiar kupować, nie wiadomo jaki duży chłopczyk mi sie urodzi :)
jak narazie jestem na etapie szukania wózków, łożeczek i akcesoriów do kąpieli dla maluszka. chyba jednak bedę my=usiała się wybrać do częstochowy pooglądać bo jednak nie ma to jak dotknąć :)

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

U mnie takze pogoda przyjemna, tylko pada caly dzien i nawet na spacer nie bylo jak sie wybrac:( A co do ciuszkow mam ten sam problem z rozmiarami. Zastanawiam sie w jakim rozmiarze kupie pierwsza wyprawke 56 to norma ale jak sie dzidzius wiekszy urodzi to do szpitala trzeba bedzie 2 wyprawki kupic jedna wieksza:)

http://www.suwaczek.pl/cache/23ae517a69.png
http://www.suwaczek.pl/cache/6374d01107.png
http://www.suwaczek.pl/cache/fa187a5b11.png

Odnośnik do komentarza

witam :) ja w sumie nienależe do tego wątku ;) ale tak patrze, że tutaj są spodziewające się na październik i tak wspominam jak było fajnie w ciąży :) a też się śmieje że jak ja rodziłam to Panie dopiero albo zachodziły w ciąży albo jeszcze nawet nie były :):)A dzieci będą z tego samego rocznika :) A i życze szybkiego rozwiązania oczywiście terminowego :) Przepraszam za wtrącanie się w wątek :) i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Odnośnie pierwszej rozmiarówki ja doszłam do wniosku że kupię narazie jedynie kilka ciuszków w rozmiarze 56 (zresztą już trochę kupiłam i jadą do mnie - wkrótce będziemy przymierzać hihi). Ponieważ w październiku i tak już będzie chłodno - cieplejsze ciuszki chyba kupie w rozmiarze 62, w końcu i tak cos się jeszcze pod spód włoży a uniknę problemu że jak maluszek będzie większy czy pulchniejszy to wyrzucę wyprawkę.

A jak się dzidzia urodzi dużo mniejsza zawsze można skoczyć i coś dokupić.

Kupiłam właśnie:
WYPRAWKA (56)! 5 CZ! Z BODY!*BAW 100%* KREMOWA (398326158) - Aukcje internetowe Allegro
WYPRAWKA (56) 4 cz. NOWY NADRUK! *BAW* BIAŁ/ZIEL (397903231) - Aukcje internetowe Allegro
PÓŁŚPIOCHY (56) NIEUCISKOWE!*BAW 100%* 5 KOL (397911565) - Aukcje internetowe Allegro
PIERWSZA KOSZULKA (56) *BAW 100%* PRĄŻEK! BIAŁA (397301836) - Aukcje internetowe Allegro
BODY DŁ.REK. (56)! *BAW* PRĄŻEK! NAPY! 5 KOL. (398322860) - Aukcje internetowe Allegro
NOWOŚĆ! PAJAC*PIŻAMKA (56) z ŁAPKĄ*BAW*4 KOL (398338905) - Aukcje internetowe Allegro

w neutralnych kolorkach jako że nadal nie wiem czy to córcia czy synuś..

Odnośnik do komentarza

witam :) ja zanim syn się urodził kupowałam rozmiar 62 :) poniewaz powiedzieli nam ze dziecko bedzie duże nawet 4,5 kg. wiec po co kupowac małe rzeczy ;) a jak sie urodził to musiałam szybko dokupować bo miał zaledwie 49 cm i 2900 wagi :) powiem ze niema sesnu zadużo kupowac bo maleństwa bardzo szybko rosną. mój miał zaduże 56cm a teraz po pół roku ma już 74 i tylko patrze jak trzeba kupowac większe ;) I radze większe kupić bo licząc że bedzie miał jakies 55 cm to z pieluszką 56 napewno bedzie małe :) ja kupuje rzeczy od urodzenia do teraz od tego urzytkownika i jestem bardzo zadowolona :) i polecam :) Śpioszki rozmiar 56 (399707950) - Aukcje internetowe Allegro

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny i witam Szani!

Gagawa "Smyk" jest w Plejadzie w Sosnowcu o ile się nie mylę, a na pewno jest w Czeladzi w M1, tam zazwyczaj wchodzę i coś kupuję- na razie dla chrześnic;)
A sklepy H&M też bardzo lubię są fajne ciuszki też dla mam;)
I oczywiście jeśli robisz duże zakupy w każdym sklepie można się targować, różnica polega na tym że nie z każdym sprzedawcą, najlepiej z kierownikiem ponieważ on decyduje o promocjach, nie tylko na targu się targujemy kobitki! Opowiem Wam, że myśmy raz utargowali 250 zł w MediaM, kupowaliśmy za gotówkę pralkę i spytaliśmy po prostu czy przez to że bierzemy za gotówkę nie dostaniemy jakiejś zniżki, dodaliśmy, że weźmiemy jeszcze robota też za gotówkę, sprzedawca, powiedział, ze musi zapytać kierownika zmiany, wrócił i zapytał czy 250zł mniej za pralkę może być? I tak o to w sumie robota dostaliśmy za friko;) Podobnie robię w sklepach z kosmetykami, butami i ciuchami, wybieram się z kimś jeszcze na zakupy, za wszytko płacimy razem, żeby rachunek był większy i zaczynamy albo mówić o rabacie albo gratisach;) Nie mówię, ze zawsze w 100% się udaje, ale czasem próbki jakieś się dostanie...
Raz mi się tak z mamą udało zrobić zakupy w drogerii, w sumie wydałyśmy tam ponad 300zł (akurat musiałam kupić prezent, mama jakieś środki czystości, szampon odżywka pasta itp. i tak się uzbierało), dostałyśmy w gratisie - 2 torebki, 2 kosmetyczki, perfumy i jakieś próbki, więc było warto;)

Co do kupowania ciuszków wcześniej, to mnie mówiono, żeby nie kupować dużo, wystarczy na początku po 4 szt śpioszków, kaftaników itp, dziecko szybko rośnie, a poza tym widząc u innych młodych mam, mnóstwo ciuchów dostaje się na początku od rodziny, znajomych, czasem dziecko nie zdąży nawet kilka razy ubrać, bo już jest małe... Ja postaram się nie szaleć z ubrankami, choć wiem, że to będzie trudne;) wszystkie ciuszki są takie słodkie, trudno się oprzeć ;) Liczę się z tym, że na zapas nie nakupię tylko trzeba będzie po prostu kupować mniej a częściej, tak mi się wydaje, nie wiem czy dobrze myślę.. wyjdzie w praniu;)

Mam również koleżankę, która podobnie jak Szani myślała, że urodzi duże dziecko i kupowała duże ciuszki a tu się okazało, ze urodziło się maleństwo, więc sądzę, że nie ma co kupować w jednym rozmiarze dużo:)

Buziaczki

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23904.png

Odnośnik do komentarza

Ania, w Sosnowcu to ja się słabo orientuję (mieszkam tu zaledwie od wrzesnia) :Zakręcony:

Wiem że jest KOBO na ul zdaje się Kuźnica czy jakoś tak, nidaleko Wawelu (temat poruszony przez Szani)
Poza tym jest na Braci Mieroszewskich (Zagórze) KAJA byłam, świetnie zaopatrzony w każdym asortymencie (za akurat byłam oglądac wózeczki).

W plejadzie napewno Exclusive Baby (częste promocje) ale dość drogo - kupowałam tam ciuchy ciążowe jak narazie i 5-10-15. No i H&M.

W centrum byłam jeszcze w dwóch ale nie polecam - maleństwa że ledwo można się tam odwrócić.

Ja się teraz wybieram do Zabrza jak mój M znajdzie nieco czasu - jest na Roosvelta ogromny sklep VIKI i wszyscy go chwalą a DTŚ'ką to jakieś 15 minut drogi - wiem bo byłam tam niedwano w ZUSie.

Noo, i nieśmiertelne allegro :Uśmiech: zawsze blisko, zawsze wygodnie, zawsze tanio, szkoda tylko że nie zawsze super jakość... ale kto nie ryzykuje ten drogo płaci :Oczko:

Zaraz jade do Auchana zobaczyć czy tam nie ma sklepików dla dzieci. Jak coś znajde dam znać.

Odnośnik do komentarza

gagawa kombo tez jest bardzo malutkim sklepem bo to jest tak jakby sklep z garazu zrobiony w prywatnym domu. Ale fajne rzeczy mają :) ja tam też jezdze i kupuje nie przez allegro :) mam niedaleko a mąż z sosnowca. A wiem że w centrum jest sklep dziecięcy chyba "świat dziecka" sie nazywa ale niejestem pewna :) niebyłam nigdy i niewiem jakie rzeczy i jakie ceny są.

Odnośnik do komentarza

witam ciężarówki :)
kurcze tak czutam że już cos tam pokupywałyście a ja jeszcze nic nie mam.
właśnie się umówilam na badanie 4D i prenatalne w trzecim trymestrze. niby nie mam potrzeby ale jakby nie patrzeć sa to najlepsze badania w ciąży, można pooglądać maleństwo, a później nawet w domku jak się poprosi o nagranie na płytkę.
już jedno takie mam ale byliśmy z mężem tak przejęci że mamy tylko zwykłe badanie prenatalne bez 4D, tak więc obiecalam sobie że na to drugie pójdę :)
szkoda tylko że to taka droga impreza ale co tam nie często jest się w ciąży, a na to można wydać troszkę pieniędzy, z drugim to nie wiadomo czy bede miała na tyle czasu i pieniążków, a pomiądka ładna. można potem dziecku pokazać jak był w brzuszku mamuci :)

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

bardzo się cieszę że mogłam pomóc. Wiem jak to jest :P szuka sie i ma się chęc kupowania wszystkiego przynajmniej ja tak miałam ;) choć mój mąż powtarzał "mamy czas zostaw jeszcze" hehe ale co wczesniej kupione to wczesniej kupione a czas leci nieubłaganie. dopiero się dowiedziałam że jestem w ciąży a juz mały ma pół roczku :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...