Skocz do zawartości
Forum

Maj Maj Maj Majówki Mamusie I Ich Dzieciątka 2006 !!!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

Kochane, miałam odpisać dziś, ale nie dam rady :( Od wczoraj do niedzieli mam codziennie jazdę, a wiadomo jak to z dzieckiem... Dzisiaj mam akurat tylko 1 godzinę jazdy na 15-tą, a z domu musze wyjść już przed 13-tą i wrócę ok. 18-tej :Kiepsko: Jestem umęczona tymi dojazdami, a że mieszkamy ok. 20 km od miasta Koszalina więc na dojazdy tracę dużo czasu.
Obiecuję, że odpisze w najbliższym czasie, chociaż nie wiem kiedy on się znadzie.
A stresik... już mnie po mału dopada :)

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny tak to kuzynka Bartosza jest młodsza nie cale poł roczku a kotek jest mojej mamy :Śmiech:

Madzix co sie stało czemu mialas zle świeta opowiadaj nam tu szybko

grzecha współczuje u nas bylo z gory ustalone ze w pierwszy dzien mój M pije a w drugi Ja i tak bylo

Gosia leniuszku malutki do pracy :Śmiech::Śmiech:

Reszta dziewczyn hop hop gdzie jestescie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-10274.png
http://www.suwaczek.pl/cache/c281c75fb2.png

Odnośnik do komentarza

Witam
Dopiero teraz bo jak mała nie śpi to mam zakaz siedzenia przy kompie zaraz mnie łapie za rękę i prowadzi do pokoju:Psoty:
A tak z innej beczki to mnie łapie chyba przesilenie wiosenne dziwnie się czuje nic mi się nie chce a do tego men mnie wkurza :Zły:
A i pytałyście o pościel całe szczęście się sprała:Śmiech:


Kim
no niestety po tych świętach już mój żołądek nie taki mały:Śmiech:
Fajnie że zajączkowi prezent pasuje do mnie zajączek nie przyszedł
A co do mowy to ma jeszcze czas nie obejrzysz się jak będziesz chciała mieć trochę ciszy:Psoty:

Niki
super że dostaliście propozycje mieszkania daj znać jak tam po obejrzeniu

Wiola
jejku jak ten czas leci tylko pięć dni do egzaminu koniecznie napisz o której godzinie będę mocno ściskać kciuki:Męki::Śmiech:

\astra192 śliczne zdjęcia Bartoszek jak pozuje prawie na każdym zdjęciu ślicznie uśmiechnięty:Śmiech:

Madzix
pożal się to pomaga:Całus:

grzecha dobrze ze chrzciny i święta fajnie minęły .Dziczyzny jeszcze nie jadłam może się kiedyś trafi
A jak dałaś rade paradować w bucikach bo u nas śnieg sypał:Śmiech:

ucia ja chętna do kawki, widzę że podobnie jak ja dziecko wszędzie ciągniesz :Śmiech:
Jeju jaka jestem ciekawa jak wam wyszedł remont

Gosia wiedz że święta były syte mi też przyjdzie wziąć się za jakąś dietę:Oczko:

Odnośnik do komentarza

kate ja mam to samo mój tez co chwile przychodzi i albo na kolana sie laduje albo mnie ciagnie gdzies. A co do rpzesilenia to mój m chyba ma bo mnie wkurza od samego rana. Barti jak widzi aparat to pozuje do zdjec bo wie ze mama zrobi pstryk fotke a fakt faktem jego uśmiech jesy powalający:Śmiech::Śmiech::Śmiech::Śmiech:

Niki czekamy na wiesci po ogladnieciu mieszkanka :Śmiech::Śmiech:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-10274.png
http://www.suwaczek.pl/cache/c281c75fb2.png

Odnośnik do komentarza

Ciotki, odpiszę, ale takie bierzące tematy, weny nie mam wcale, ale jak obiecałam, to słowa muszę dotrzymać. Mam kiepski nastrój.
O moich Świętach chyba nie będę pisać, bo aż nie wiem od czego zacząć i nawet mi wstyd, ale nakreślę, że chodzi o M. Pokłóciliśmy się bardzo. Obiecałam sobie, że już nie będę z nim jeździć do rodziców, będe jeździć sama z Kubą. Nie umie się zachować to jego sprawa, teście też mnie wkurzali, teściowa naginała się nad M jak tylko mogła. Jeju, ona niby jest ok, ale tak mnie wkurza!!! W ogóle jak jestem u nich to nie pozanaję swojego dziecka, bawi się i szaleje to ok, ale na mnie w ogóle nie zwraca uwagi... Wygania mnie, normalnie nie moje dziecko i tylko jest wtedy tatuś i tatuś... Wróciliśmy do domu i jest już normalnie... Choć tatusia się uczepił i mama jest teraz tak jakby tolerowana i ok jak nie ma tatusia :( Mam nadzieję, że mu przejdzie, bo mnie to denerwuje. W ogóle M wyjeżdża 7 kwietnia czyli za 1,5 tyg do Norwegii na miesiąc i wiecie co zawzięłam się i powiedziałam sobie, że nie pogodzę się z nim, za bardzo mnie zranił i wkurzył. Ja nie wiem czy Wasi faceci też sa czasem tacy tępi i nie myślą racjonalnie???

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Astra
Ja to bym teraz mojemu to przesilenie chyba łopatą wygoniła :Zły: A co to będzie jak będą mieć kryzys wieku średniego??? Jak Pazura znajdą sobie drugą córkę :Kiepsko::Śmiech:
Fajny pomysł ze świtami we własnym domku. Fajne fotki i kociura super.
Super, że masz zamówienia na dekoracje !!! Życzę Ci wielu klientów !!!

Uciu
Dzięki za miłe słowo.
Nie trzymaj nas w niepewności i pokaż swoją sypialnie!
Jak tam u Kajtka?
Pokaż torebkę !!!!! Teraz taki modny ten żłóty i zielony, a ja jak zwykle musze się troszkę przyzwyczaić :)
Ale macie fajne wędrówki łóżkowe :) Hi hi.
Nie uważam, że Grzecha nie jest inteligentna, wręcz przeciwnie, ale czasem jest tak, że warto kimś wstrząsnąć...
Dzięki za stronkę i chęc pomocy, pewnie skorzystam ;)
Jak było na spotkaniu z Buraczkiem? I jak Lejdis? Ja jeszcze nie byłam :/
Ścianę z cegieł planuję w lokalu, jak zrobię to pokażę :)

Kim
Nie matrw się. Syn mojej snajomej nie mówił nic do 4 lat !! A teraz ma 7 i gada jak najęty. Ale może jak tak bardzo się martwisz to zrób jakieś badania, nie wiem słuchu? Pogadaj z pediatrą, choć myślę, że nie ma co się martwić. A z teściami to sama wiesz ;)
Pokaż dresik, ja uwielbiam po domku w dresikach śmigać.
Emoty można sobie jakoś samemu wybrać i mieć te co się najbardzioej lubi w tym okienku pod ręką, ale fakt zmienili te standardowe :)
Nieżle jak macie już bunt dwulatka :Niespodzianka:
Lokal na Kopernika :)
Gratki za postępy w nocnikowaniu !!!

Grzecha

No to wklej jakieś fotki z chrzcin koniecznie, zobaczymy ta sukenkę wreszcie :)
Tak to jest umawiać się z facetami... Ach mam takiego nerwa, że aż nie będe komentować, najgorsze jest w tym wszystkim to, ze oni nie myslą, że nam zrobią przykrość, albo, że to nie fer nie wywiązać się z umowy;/
Ja do dziczyzny tez jestem nastawiona tak jak Ty. Choć raz próbowałąm kiełbasy z dzika. Nie rozmumiem tylko tego jak można mieć przyjemność z zabijania zwirząt, już pomijam, ze tam czasem trzeba, że sa okresy kiedy wolno kiedy nie, ale zrozumieć nie moge i tak.

Niki
W centralnej Polsce nie ma zwyczaju prezentów na Zajączka. Grzecha u Was jest? Ja nigdy w życiu nie dotałam prezentu pod taką nazwą :) A Ty co dostałaś?
Nie znam się na parametrach apartu,a le też chciałabym kupić taki superaśny, bo ten mój mnie wkurza, nie robi ładnych zdjęć.
Trzymam kciuki za mieszkanko.

Wiola

Będe trzymać kciuki na egzaminie !!!
Miałam właśnie pytać jak u Wan nocnik. Czy używacie jeszcze w ogóle pampów? My ostatnia paczkę peiluchomajtek kupiliśmy w styczniu było 20 sztuk i połowe oddałam :) Chciałam mu teraz założyć na drogę, bo czasem zdarza mu sie popuścić, ale nie było mowy, aby mu ubrać, wołał, że za małe i nie chciał :)
Śliczne zdjęcia Nikolki :) Własnie mi się przypomniało wiesz co? To jak chciałaś dac Nikoli na imię ;)

Aniu
Hop hop odezwij się pliss !

Kate
Z tym smoczkiem to spróbuj, uwierz to nie jest trudne, jeden do 3 dni i zapomni! Najlepiej powiedzieć, że zgubiłyście, albo jakoś obrzydzić, obciąć czy pomazać w pieprzu, to działa!

Gosia
Bardzo brzydko Cie potraktowali z tą podwyżką. Dobrze przeczytałam, ze jak Ci nie zapłąca wstecz to składasz wypowiedzenie? Kiedy wreszcie pracodawcy nauczą sie doceniać dobrych pracowników.
Kuba usypia tak samo tyłeczkiem się wtula. Teraz nauczył się mówić TUL i jak się odwraca to mói TUL i JĄĆKĘ, żeby go za rączkę tzrymać.
Ty jesteś stara ??? Ja pomimo wieku i tak w wielu miejscach pracowałam, właścieliwie od 20 r.ż. pracuję.
Pozazdrościłam Ci marynarki i mama teraz mi dał też superową, jak się wypierze to pokażę :)
W ogóle mogłabys postawić jakiegoś drinka, chce mi się upić !

Idę, wywiesze pranie i spać, do jutra!

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Madzix przykre to co piszesz wiesz u mnie to jes troche podobnie R w domu zachowuje sie inaczej a u swojej mamy zachowuje sie iaczej na szczescie u moich rodziców trzyma fason zreszta r rodzina jest ze wsi i tam jest całkiem inne zycie ja jestem z miasta i moi rodzice sa całkiem inni niz jego teraz R troszke sie uspokoil z pokazywaniem kto on to nire jest przy rodzicach . Madzia nie martw sie i głowka do gory.

A co do przesilenia weczoraj o 21.30 go zakopalam miłym upojnym wieczorkiem w łózku :Śmiech::Śmiech::Śmiech: Ja wiedzialam ze po tym mu przejdzie :smieszne::smieszne:

grzecha superrr ze dostalam pasek heheh niektore 16 sa dojrzale ale rzadko sie to zdarza i szukaj kabla :Śmiech::na:

Wielka :kawa: dla Was z rana

http://suwaczki.maluchy.pl/li-10274.png
http://www.suwaczek.pl/cache/c281c75fb2.png

Odnośnik do komentarza

Gosiu ja tez czasem mam takie szlenstwo siedzenia przed komputerem, czasem to nawet nie mam juz co robic to przegladam byle co, a potem rano nie moge otworzyc oczu:) Co do zabaw to moj Adrian bardzo lubi grzebanie w portfelu, ciagle mi wyjmowal z torebki, wiec wzielam stary portfel powkładałam tam zurzyte karty i rozne kolorowe karteczki, w kazda kieszonke cos. Bardzo lubi wyciagac wszystko, choc nie moge go nauczyc, aby wkladal spowrotem, no ale przez jakios czas jest zajety:)

Uciu 5.30...ach współczuje:)

Odnośnik do komentarza

Wiolu poslucham jak Adi sie obudzi:)
Kate do 10:) no pięknie, ale Ci zazdroszczę:) Ucia pewnie też:)?
Gosiu fajne rymowanki:) dzieki, też biorę się za naukę:)

Dziewczyny robicie swoim dzieciom sosiki?? Dajcie jakis przepis, bo ja w sosach to marna jestem, ale chce urozmaicic diete mojemu dziecku, dzis np. kupilam cielęcinke mielona i zrobiłabym mu kotleciki z ryżem, ale to będzie za suche, jakis sosik by sie do tego przydal:)

Odnośnik do komentarza

dziewczyny chcialabym wam tylko polecic bajke dla dzieciaczkow "in the night garden"

Nikola ja uwielbia,lubi ja bardziej niz teletubisie ktore sie jej znudzily,niby na podobnej zasadzie ale fajniutka:)

tu link na youtube -zobaczcie chciaz urywek ale ja sciagam przez torrenta wiecej odcinkow a oprocz tego niki oglada zawsze rano i wieczorem na cbebbies,zobaczcie:

YouTube - In The Night Garden

spadam bo ni9e mam czasu ale bede pozniej

Kim napisze ci pozniej wiecej o Niki i jej "mowie" ale powiem ci tylko tyle"nie przejmuj sie,Nikola takze niewiele mowi choc rozumiem ja co chce mi powiedziec bo mowi w swoim jezyku:)

http://www.suwaczek.pl/cache/8e925cf530.png

http://www.suwaczek.pl/cache/0f51eb70dc.png

Odnośnik do komentarza

Heja
Zaczynamy dziś odsmoczkowanie pierwszym krokiem był pieprz ale nie wypalił bo moja lubi wszystko i tylko pomlaskała i bardziej ciućkała smoka spróbowałam z chrzanem ale było to samo i teraz wzięłam go przycięłam zobaczymy co będzie trzyma go w buzi ale ma kwaśną minę

Madzix mnie się wydaje że Kubuś się popisywał przed teściami i dla tego tak wyszło moja ma to samo jak jest więcej ludzi:Kiepsko:

grzecha widze ze mamy podobny styl ubierania ja tez wole na sportowo pośmigać :Śmiech:
Dobrze że w chrzciny mieliście ładna pogodę bo już się martwiłam że po śniegu będziesz w szpilach śmigać:Całus::Śmiech:
Moja zjada to co my a co do sosów to niestety ale nie umiem dobrych robić więc nie doradzę zawsze biorę od mamy jak zrobi:Nieśmiały:

astra192 Gosia możemy sobie podać rękę mój tez ze wsi:Spoko::Śmiech: a tak mnie ostatnio wnerwia że mam ochotę mu walnąć:duren::whip::slap::Wściekły:

Gosia moja uwielbia jak jej mówię „chodzi lisek koło drogi…..” to spaceruje sobie koło stołu:Śmiech:
Właśnie kiedyś szukałam takich wierszyków dzięki:Całus:

ucia
matko 5.30 pobudka chyba bym chodziła jak lunatyk:Kiepsko:

Wiola ale mi przez ten teledysk narobiłaś ochoty na Mielno :Zły::Całus:
dziś pamiętam AXN seria CSI:Śmiech:
Napisz o której egzamin:Całus:

Niki jak Laura wstanie to sprawdzimy bajkę a jak z mieszkaniem oglądaliście?

Niestety usnęła ze smokiem chyba za mało go chlasnęłam:Wściekły::Oczko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...